Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (48) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Збили велосипедиста.
Uri2
26 2011, 20:08
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Да они везде прут и не смотрят. "Железная коробка" дает ощущение безопасности.
stone
27 2011, 3:22
Quote Post

ride or die!

: L'viv
: 1167

QUOTE (Uri2 @ вчора, у 20:08)
Да они везде прут и не смотрят. "Железная коробка" дает ощущение безопасности.

неа, великих яєць.

а так насправді офісний планктон.
alex4alex
27 2011, 8:35
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (stone @ нині, у 04:22)
а так насправді офісний планктон.

... котрий не полишає розмови по мобільному ніколи. В яку б автівку не заглядав, майже 90% всіх водіїв тримають біля вуха мобільний. Невже 150 грн. на БТ-гарнітуру - це дорого?
Users Website
Uri2
27 2011, 10:17
Quote Post

Рідкісний зануда

Угу, теж дивуюсь. Усі дійсно говорять по телефону.
_BuR_
27 2011, 11:44
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

Світлофор встановлюють не через дтп, а через дорогу на стадіон. Так як вранці дтп, а під обід уже почались роботи
ЧД_
27 2011, 11:53
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Для нашей Элиты светофоров не существует. (с) ЧД laugh.gif
d_magic
29 2011, 20:02
Quote Post

: 16

Безпека руху на цей рік особливо гостра тема! Мені відомі мінімум 4 випадки коли активні львівські велосипедисти спортсмени та гонщики категорії "мастерс" , отримали важкі та середні травми на дорозі, в тому числі і ДТП. До речі домінувала травма голови.
Звідси висновки: наявність ШОЛОМА ОБОВЯЗКОВА ЗАВЖДИ, навіть якщо ви виїхали за пивом у сусідній кіоск, в сутінках та темноті обовязкові ліхтарі чим сильніші,чим більше тим краще. І взагалі нажаль кожне авто слід розглядати і чути !!! як потенційну загрозу ( тому музика в навушниках допустима тільки за містом, не надто гучна або у лісі). Про правила руху нагадувати не буду. Один з велосипедистів на жаль загинув. Інший з важким переломом прооперований, і дуже сумнівно чи продовжить заняття улюбленим спортом. Тому колеги бережіть себе, памятайте у вас є до кого і для чого повертатися з дороги.
Email Poster
Leonid
29 2011, 23:03
Quote Post

ветеран броуновского движения

: Львов
: 2804

QUOTE (Uri2 @ 27 Жовтня 2011, 11:17)
Угу, теж дивуюсь. Усі дійсно говорять по телефону.

Не надо так категорично! Я за все время разговаривал всего несколько раз. Никогда не беру трубку, после того как один сотрудник разбил 2 машины, потянувшись за телефоном и на секунду скосив к нему глаза.
Кстати разговоры запрещены в принципе. БТ или нет - там просто указание на "разговор".
Email PosterUsers Website
Uri2
30 2011, 9:00
Quote Post

Рідкісний зануда

Leonid, ну то, что ты правильный водитель мы все знаем. Но таких как ты действительно очень мало.
Да что тут говорить. За последний год было все раз 5, когда я, добираясь на работу, не видел как едут на красный. При чем самый шик, это когда подъезжают, притормаживают, "оценивают ситуацию" и по газам.
После чего все равно стоят в пробке, где съкономленные 15 секунд спокойно растворяются в 10 минутах тянучки.
alex4alex
30 2011, 9:48
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Uri2 @ нині, у 10:00)
После чего все равно стоят в пробке, где съкономленные 15 секунд спокойно растворяются в 10 минутах тянучки.

Или к примеру выезжают на самый центр перекрестка "Стрыйская - Научная" на свой красный. При том что автомобили, двигающиеся в перпендикулярном направлении их еще и объезжают. Это вообще позорище.
Users Website
Uri2
31 2011, 9:52
Quote Post

Рідкісний зануда

Ага, ага. Вижу это позорище практически каждый день при выезде с П.Бэрынды на Пр.Свободы. Задрали, короче - видит, гад, что впереди пробка, и все равно, сука, выедет на перекресток, перегородит дорогу и не дает никому проехать.
Wertomaniak
09 2011, 18:21
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

Сьодні їхав по городоцькій біля університету внутрішніх справ. там пробки були. ну ладно думаю. став на світлофорі, чекаю. Засвітилося зелене, обігнав маршрутку, їду далі. І тут якесь чмо (інакше неназвеш) на старому опелі їде на швидкості 5 км/год (перед ним дорога вільна) і виляє то вправо то в ліво непускаючи мене на обгон і неприбавляючи швидкості. Я тоді плюнув йому в слід і поїхав по тратуарі.
vchaban
09 2011, 19:16
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 18:21)
Сьодні їхав по городоцькій біля університету внутрішніх справ. там пробки були. ну ладно думаю. став на світлофорі, чекаю. Засвітилося зелене, обігнав маршрутку, їду далі. І тут якесь чмо (інакше неназвеш) на старому опелі їде на швидкості 5 км/год (перед ним дорога вільна) і виляє то вправо то в ліво непускаючи мене на обгон і неприбавляючи швидкості. Я тоді плюнув йому в слід і поїхав по тратуарі.

Щось я не зовсім розумію ситуацію яка склалася... wacko.gif
Wertomaniak
09 2011, 20:06
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (vchaban @ нині, у 17:16)
Щось я не зовсім розумію ситуацію яка склалася...  wacko.gif

Ситуація така що чуділо на машині вирішив познущатися. Коли я йшов на обгон він прижимав мене до бардюру, коли я слідував за ним він їхав з швидкістю 5 км/год. Обганяти по лівій я його неміг, бо тоді він мене взагалі на зустрічну б викинув.

МИКОЛА - 09 2011, 20:07
vchaban
09 2011, 20:35
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 20:06)
Ситуація така що чуділо на машині вирішив познущатися. Коли я йшов на обгон він прижимав мене до бардюру, коли я слідував за ним він їхав з швидкістю 5 км/год. Обганяти по лівій я його неміг, бо тоді він мене взагалі на зустрічну б викинув.

Обгін з права заборонений законом smile.gif

п.с. А що, крім вас двох більше ніяких транспортних засобів у пробці не було?
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (48) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll