РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Герметик для безкамерок
vchaban
Дата 12 Лютого 2013, 12:39
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Хто в курсі, підкажіть будьласка, щоб не переривати весь Інтернет, який герметик для безкамерних шин краще вибрати (ціна/якість), і де можна придбати?

... бо весна вже на носі, дозбирую свій підвіс, буду випробовувати всі прєлесті UST smile.gif

Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 12 Лютого 2013, 13:17
Quote Post

sprzedawca materacow

Стенс. КО-35(под заказ). laugh.gif
demon
Дата 12 Лютого 2013, 20:30
Quote Post

Membёr

Vchaban-ич, спробуй CAFFELATEX, і нас розкажеш ))) При умові, шо небудеш віняти покрих. Він дешевше, правда і булькнути його треба трошка більше. Зато в середині буде виглядати ось так

user posted image

Сам залив швальбу, але в мене настільки мізерний досвід використання безкамерних коліс, шо поки шо не можу коментувати.
pakolv
Дата 12 Лютого 2013, 21:30
Quote Post

@У Team

шкода не зробив фото, як він виглядає при проколі до купи з болотом, ще як він виглядає на дупі (якщо прокол на задньому), на рамі, на сідлі, на підседілі. Ну і не треба багатої уяви, щоб здогадатися, як воно буде при проколі переднього biggrin.gif

якщо треба порада з інсталяцією і експлуатацією пишіть в приват
vchaban
Дата 12 Лютого 2013, 21:48
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (demon @ нині, у 21:30)
Vchaban-ич, спробуй CAFFELATEX, і нас розкажеш )))

якраз на нього і задивлявся.
А як швидко він вивітрюється? Ато в мене 26*2,4 шини, там його добре треба налити...
demon
Дата 12 Лютого 2013, 22:30
Quote Post

Membёr

QUOTE (vchaban @ нині, у 21:48)
якраз на нього і задивлявся.
А як швидко він вивітрюється? Ато в мене 26*2,4 шини, там його добре треба налити...

якшо питання до мене, то я не в курсі. Повторюсь - використовую "Schwalbe Doc Blue"

Нарахунок установки, можна і тут поговорити, або створити нову тему, навіщо в пріват? Поперше шо пораджу, шоб покришка просто полежала з вложеною всередину накаченою камерою, шоб набрала форми. Я встановлював покришки SCHWALBE FURIOUS FRED EVOLUTION 26x2.0 TL-Ready, і спочатку спробував встановити її з камерою, потім скидаємо покришку з одного борта, і витягаемо камеру. По ідеї, з одного боку покришка мае вже зайти в замок і триматись, але в мене покришка злазила назад до центру обода. Можливо тому, шо покришка TL-R а не UST, яка має більш виражені зачепи. Тоді я зробив дуже густий мильний розчин, взяв щітку, намастив все добре, і покришка надулась. Розчин має бути густий! З першим колесом я довго мудохався на балконі, напевно вже камаз би накачав, і за цей час розчин на морозі загустів. Тому друге колесо встало миттєво. І ше порада, навідь не пробуйте качати маленьким насосом. Тільки ручним-напольним. Оптимально взагалі компресор мати )
vchaban
Дата 13 Лютого 2013, 9:05
Quote Post

vchaban.blogspot.com

В мене обід та шини UST, правда шини ледве натягнув на обід wacko.gif, герметика не мав, накачав так як є - накачалися без проблем. Тільки одне колесо за 2 дні спускає під нуль.
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 9:16
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако не пугай людей. ЧД с задней покрышке сим цвяхив за раз вытягав. Не знаю как другие герметики. Стенс при проколе как полюция выглядае, а с грязью так вообще быстро забивает отвир. Ниц на седло и спину и морду лица не летело. laugh.gif

vchaban Если покрышки не ЮСТ. они всебе имеют микроотверстия. которые и должен забить герметик. Даже с герметиком у меня после установки первых два дня колесо спускает, потом уже нет. prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 13 Лютого 2013, 9:18
pakolv
Дата 13 Лютого 2013, 9:35
Quote Post

@У Team

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:16)
Пако не пугай людей. ЧД с задней покрышке сим цвяхив за раз вытягав. Не знаю как другие герметики. Стенс при проколе как полюция выглядае, а с грязью так вообще быстро забивает отвир. Ниц на седло и спину и морду лица не летело.  laugh.gif

vchaban Если покрышки не ЮСТ. они всебе имеют микроотверстия. которые и должен забить герметик. Даже с герметиком у меня после установки первых два дня колесо спускает, потом уже нет.  prankster2.gif

позвольтє с вамі нє сагласіцца, мілєйший mosking.gif (але це для іншої теми)
використовую кафешку (це по темі), герметизує, більше сказати нічого не можу, бо немає з чим порівняти, купляв на Україні в Копилів, бо свербіли руки, а в Європі тоді не було, а навіть якби і було то чекати було нєвмагату moil.gif
можу відлити на пробу по собівартості

п.с. обода-ободам, покришки-покришкам рознь (на правах дружнього тролінгу)
п.п.с. маю фобію до герметика, але деколи мус

Це повідомлення відредагував pakolv - 13 Лютого 2013, 9:43
E-one
Дата 13 Лютого 2013, 10:27
Quote Post

троль ще той

QUOTE (demon @ вчора, у 21:30)
Vchaban-ич, спробуй CAFFELATEX,

Не дуже. Два сезони користувався: прямі проколи затягує нормально, бокові порізи - фіг. За два сезони мав чотири бокових порізи (один з них на КГ, через що вилетів з десятки) - приходилось ставити камеру... Плюси - він не засихає так швидко, як Стенс.
Зараз взяв Стенс. Подивимось.
Email Poster
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 10:28
Quote Post

sprzedawca materacow

Пако ЧД ездит на обычных камерных покрышках в безкамерной версии. В эту субботу переобуюсь в ЮСТ на этот сезон. laugh.gif

Иване ты в погоне за лайтом. ставиш тонкие покрышки. вот тебя боженька и наказал. Герметик тут не причем. С твоим то биоздоровьем лишних 400гр, не в опе не в голове будет. За то секономиш минут 15 на установку камеры. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 13 Лютого 2013, 10:33
E-one
Дата 13 Лютого 2013, 10:50
Quote Post

троль ще той

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 11:28)
Иване ты в погоне за лайтом. ставиш тонкие покрышки. вот тебя боженька и наказал. Герметик тут не причем. С твоим то биоздоровьем лишних 400гр, не в опе не в голове будет. За то секономиш минут 15 на установку камеры. laugh.gif

Ну не скажи. В цьому сезоні були спешівські покришки Fast Track Control, з потовщеними стінками - не UST, але і не бумажний S-Works. Так от - спочатку герметик "майже" затягував поріз і на КГ я камери не ставив, а доїхав на докачуваннях. Тому маю надію, що Стенс тут справиться.
Email Poster
vchaban
Дата 13 Лютого 2013, 10:59
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (E-one @ нині, у 11:50)
Ну не скажи. В цьому сезоні були спешівські покришки Fast Track Control, з потовщеними стінками - не UST, але і не бумажний S-Works. Так от - спочатку герметик "майже" затягував поріз і на КГ я камери не ставив, а доїхав на докачуваннях. Тому маю надію, що Стенс тут справиться.

Скільки той Стенс коштує?
vchaban
Дата 13 Лютого 2013, 11:00
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 10:16)
Если покрышки не ЮСТ. они всебе имеют микроотверстия. которые и должен забить герметик. Даже с герметиком у меня после установки первых два дня колесо спускает, потом уже нет. prankster2.gif

І шини і обода UST. Самому цікаво чому спускає...
ЧД_
Дата 13 Лютого 2013, 11:08
Quote Post

sprzedawca materacow

Иване, тому ЧД и ставит чесную ЮСТ на этот сезон. В переди планеты всей ЧД и так не приедет, но трахатся с установкой камеры не буду. А лишних 400гр для ЧД не в ..опе не в голове. laugh.gif

vchaban У меня две ЮСТ покрышки. Одна встала без герметика, вторая встала с герметиком. Печали я тут не вижу. prankster2.gif
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll