РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Де знайти майстра по планетарних втулках ?, На планетарный втулці Sram S7 3 передачі
Arustokrat
Дата 20 Квітня 2015, 0:40
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (kiep @ вчора, у 23:07)
я такі робив, але ті штучки тільки в польщі продаються.

Часто вони ламаються? Є сенс ремонтувати (і в плані подальшого користування і ціни)? Від чого вона могла зламатись?
Email PosterUsers Website
kiep
Дата 20 Квітня 2015, 6:22
Quote Post

Постійний учасник

не помітив, що ти відмітив 23. то я навіть не знаю, треба дивитись. я міняв людині адептер, він не ремонтується, і 22, поламалась пластикова штучка червона. в срамі забагато пластмаси.
Email Poster
Arustokrat
Дата 20 Квітня 2015, 10:08
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (kiep @ нині, у 07:22)
не помітив, що ти відмітив 23. то я навіть не знаю, треба дивитись. я міняв людині адептер, він не ремонтується, і 22, поламалась пластикова штучка червона. в срамі забагато пластмаси.

Тоді то є погано =(
Мабуть таки прийдеться відправляти колесо у Київ =(
Павка
Дата 24 Квітня 2015, 11:41
Quote Post

Хочу добавити,що kiep мені робив втулку саме Sram S7.Зараз втулка працює як нова.Всі запчастинки замовляли в Польщі.Вийла цілком бюджетна ціна.Я задоволений навіть дуже,тільки чекати прийшлося трохи довго.
Дякую ще раз, при нагоді , за ремонт biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Email Poster
Taiwo
Дата 24 Квітня 2015, 14:48
Quote Post

road sage

QUOTE (Arustokrat @ 20 Квітня 2015, 11:08)
Тоді то є погано =(
Мабуть таки прийдеться відправляти колесо у Київ =(

не прийдеться. такі ремкомплекти (якщо поламалась деталь номер 22) продаються на торпедо, правда не дешево. останній раз я питався вони були по 270 грн. якщо зламався тільки червоний ковпак, то такий можна замовити на ХТ у одного дядька, він 20 грн. коштує і зроблений з латуні (помоєму)
Arustokrat
Дата 24 Квітня 2015, 18:05
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Taiwo @ нині, у 15:48)
не прийдеться. такі ремкомплекти (якщо поламалась деталь номер 22) продаються на торпедо, правда не дешево. останній раз я питався вони були по 270 грн. якщо зламався тільки червоний ковпак, то такий можна замовити на ХТ у одного дядька, він 20 грн. коштує і зроблений з латуні (помоєму)

Відправив втулку майстру у Харків, який і поремонтує її мені, і проведе ТО =)
Заодно й ще одну мідну штучку замовлю =)
foreman
Дата 25 Квітня 2015, 20:36
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Arustokrat @ 19 Квітня 2015, 20:21)
Sram S7.

Декілька днів тому при їзді заклинило рух педалей вперед, при цьому велосипед продовжував вільно їхати вперед. Зупинившись, я скинув передачу на найменшу - першу. Але опісля не зміг перемкнути її, оскільки, як показав пізніший огляд втулки, всередині не рухається стержень. Вийнявши стержень, можливо їздити на 1,4 і 7 передачах. Але при русі на найменшій передачі щось непримно клацає у втулці.
Підозрюю, що виною всьому оця штучка на картинці, бо у втулці вона переламана навпіл. Уявлення не маю, як так сталось... ніби при навантаженні не перемикав передачі...
user posted image

...звернись до "foremana"
...йому такі "штучки" (моцкальські) - подобаються!
Навіщо тобі Харків? Львів рулить ЛІПШЕ!!!
Email Poster
Павка
  Дата 29 Квітня 2015, 9:02
Quote Post

Основна проблема з майстром з іншого міста,що потім якийсь гарантійний ремонт складно зробити або навіть регулювання.Потім після цього майстра з Харкова приходиться брати втулку і йти до майстра зі Львова щоб він втулку на своє місце поставив і відрегулював. Тому однозначно Львів рулить!!! rolleyes.gif
Email Poster
Arustokrat
Дата 29 Квітня 2015, 17:15
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Павка @ нині, у 10:02)
Основна проблема з майстром з іншого міста,що потім якийсь гарантійний ремонт складно зробити або навіть регулювання.Потім після цього майстра з Харкова приходиться брати втулку і йти до майстра зі Львова щоб він втулку на своє місце поставив і відрегулював. Тому однозначно Львів рулить!!! rolleyes.gif

В Харківського така ж втулка як і в мене, і проблема вже усунута, він тестував втулку в себе і все чудово працює =)
А що було робити, як вчасно ніхто не підкинув контактів львівських майстрів =)
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll