РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велозахист, аби лікті і коліна лишались цілими
Lanz
  Дата 25 Червня 2012, 17:38
Quote Post

Постійний учасник

Після вчорашнього падіння на щебінь в Карпатах у мене доволі гостро повстала проблема купівлі захисту на лікті/коліна (хоча давно пора було б) rolleyes.gif Що можете порадити із виробників/моделей? Поділіться враженнями будь-ласка, в інтернеті оглядів багато не найшов.
Email Poster
E-one
Дата 25 Червня 2012, 20:13
Quote Post

троль ще той

Можна поцікавитись стилем твого катання і моделлю велосипеда?
Email Poster
Lanz
Дата 25 Червня 2012, 21:23
Quote Post

Постійний учасник

Звісно. Вел Felt Q520, різниця від базової комплектації - стоїть вилка RockShox Dart2. Ну і захист думаю брати переважно для кроскантрі. Початківець.
Email Poster
vchaban
Дата 25 Червня 2012, 23:08
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Правильно робиш, що вирішив купити захист, хоча б до того часу доки удосконалиш техніку катання. Для твого випадку мабуть буде доречний лайтовий захист ліктя і коліна. Щоб було зручно кататися треба купляти хороший захист відомих виробників, а вони трохи коштують... десь 200-300 грн за коліна або лікті.

В мене із захисту, Race Face і Six Six One.
Email PosterUsers Website
PlusOdyn
Дата 26 Червня 2012, 0:57
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Також цікавить щось на зиму на коліна. Щоб і тепло і удари пом'якшувало, а то доводилося прикладатися. І щоб під джинсою/BDU не сильно виглядало. Дивився. купу всього на чайнику і не лише, але хз що саме вибрати. і головне - як із розміром бути?
Email Poster
Lanz
Дата 26 Червня 2012, 8:18
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (vchaban @ нині, у 00:08)
Правильно робиш, що вирішив купити захист, хоча б до того часу доки удосконалиш техніку катання. Для твого випадку мабуть буде доречний лайтовий захист ліктя і коліна. Щоб було зручно кататися треба купляти хороший захист відомих виробників, а вони трохи коштують... десь 200-300 грн за коліна або лікті.

В мене із захисту, Race Face і Six Six One.

Так от власне так і вирішив що поки кататись сильно не вмію, то вчитись без захисту боляче mellow.gif Порадили захист TSG, але ціни поки кусаються. На які випадки розрахований цей лайтовий захист? До прикладу знаю що шоломи розраховані на захист при падінні з висоти 1 м на швидкості 15 км/год. Типу стандарт. А як щодо цього лайтового захисту? Якщо мене знову закине на бік на грунтовці із щебнем biggrin.gif , то толк із того захисту буде?
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll