Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Некомерційна заправка туристичних балонів газом
hannibal
20 2016, 18:45
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів/Стрий
: 117

От багато хто говорить як треба зробити, і розказує про альтернативи.
І виникає запитання - якщо Ви все так знаєте, то може цейво, зробите самі, краще, з танцівницями і преферансом, і чаєм з печивом? Чи запалу хватає лише на форум писати?
Зробіть як слід(Ви ж чудово знаєте як) і до Вас прийдуть запрявляти балони, і побачать як класно, і всюди похвалять.

Щодо некомерційності - я думаю слід розрізняти доброчинність і некомерційність. Те що на Вас ніхто не хоче нажитися, не означає, що хтось має працювати собі в мінус. Хоча, навіть якби у вас заблали балон з дому і туди ж привезли і забезплатно - всеодно б скиглили, недостатньо швидко, час не зручний, і взагалі то ж треба бути вдома...

а тут нарешті дзвінок і фраза "Не встигнете - значить не встигнете" - мене просто вбило.

І що в цій фразі вбивчого? Проста констатація факту.

P.S. На роботі треба працювати а не сидіти. Тоді й до людей що працюють буде ставлення адекватніше.

Якщо що - до РВВ відношення ніякого не маю, пару разів бачив на сотці тому звинувачувати в заангажованості не слід.
Email Poster
PlusOdyn
21 2016, 10:02
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Хочу кинути в город rvv мішок бульби. Най росте.

Звичайно ж, не з першого разу, але таки балон вдалося заправити. Успішно, каву варит. Кашу також. Газ і процес заправки якісний. Хоча останній доволі таки апасний. laugh.gif Але нема на то ради, то як на заводі роботами, але роботом тут слугує rvv.
На додачу ще й приятне спілкування за жизнь.

Оце так часом на прохання чілаєка із чимось допомогти, на халяву, відповідаєш, мов ок, поможу, но у вільний від ділов час, а він потім телефонує тобі посеред робочого дня, коли у тебе голова і все решта зайняті чимось іншим, і починає вимагати допомоги вже і негайно, бо ж ти підписався. Вгадайте відповідь.

Клоуни хочуть і на халяву, і ontime. Попустіться, якщо вказано що "НЕ комерційно", то ваша значущість у якості клієнтів відсутня як клас, це всього лиш дружня послуга і гнити-наїжджати як мінімум недоречно.

P.S. Думка суб'єктивна, куштував вміст rvv'ової нєржової фляги. girl_drink1.gif

PlusOdyn - 21 2016, 10:05
Email Poster
ЧД_
21 2016, 11:06
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Запис розмови і скрін СМС http://www.ex.ua/913732867518.

Шановний пане Drusja, в Вас часом призвище не Мельніченко? laugh.gif

П.С. Негативні отзиви, то добре. Демократія йопт.

ЧД_ - 21 2016, 11:59
kiep
21 2016, 22:04
Quote Post

Постійний учасник

:
: 962

QUOTE (Drusja @ вчора, у 16:21)
P.S. Якщо за послугу береться оплата - це вже комерція і підприємницька діяльність, і не важливо чи це 100грн чи 10 чи 50коп.

P.P.S. Шукається волонтер

жеки оплату беруть і нічого не роблять і це називається законом.
а укрзалізниця обладнала в одній електричці місця для велосипедів, а гроші бере у всіх вагонах і брала раніше в тому, який тепер обладнаний, і весь форум дрочить. можна відкривати церкву святого рвв-газовщика.

kiep - 21 2016, 22:04
Email Poster
ЧД_
21 2016, 22:30
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Кэп, бАжЫство йопт. laugh.gif
PlusOdyn
22 2016, 8:29
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (kiep @ вчора, у 23:04)
можна відкривати церкву святого рвв-газовщика.

"rvv-нафтогаз" laugh.gif

PlusOdyn - 22 2016, 9:03
Email Poster
Altay
09 2018, 20:19
Quote Post

: Львів
: 16

Дорогий друже. це сьогодні я повісив твою інструкцію на гачок і поїхав не прощаючись. І мені хочеться, щоби ти зрозумів чому я так вчинив.
Я приїхав до тебе втретє. Першого разу я був неприємно вражений твоїм стилем спілкування. Деяким особам для підняття власної самооцінки вкрай треба когось принизити. І не просто принизити. А щоби людина стерпіла це приниженняа не послала тебе на х... Для цього іноді можна спокусити якимось халявним "Соціальним проектом" навіть і заправкою балонів. Ну на кшталт "тобі треба щось від мене - станеш в ту позу (будеш грати ту роль) в яку я скажу" і якщо хтось погоджується виступити таким "Хлопчиком для биття" для підвищення твоєї самооцінки, це і є справжньою розплатою за заправлені балони.
В перший раз на всі мої привітання і посмішки, намагання завести бесіду ти реагував, як суворий вчитель на учня-шмаркача. ( при тому, що я років на 10-15 старший, принаймі два роки назад мені було 49) Звісно, дуже швидко я припинив намагання налагодити контакт і відійшов в сторону, щоби не заважати. під кінець, в нас відбувся такий діалог
- 20 гривень за балон, так? - моя репліка.
- ви читали, що написано в моєму повідомленні ?
- ну да, читав.
- і що там було написано?
- ну то, вроді, 20 гривень.
- вроді!?
- ну... да? (Я відчув, що ти маєш мене за шмаркача, але було досить незручно ставити на місце людину, яка зробила мені послугу ніби-то за "дякую")
- вон бачите скриньку? покладіть туди. (І все це в мєнторскому, приказному тоні)
Коли я змушений був до тебе звернутися вдруге, я просто приїхав, привітався, віддав балони і відразу мовчки відійшов в сторону. Я відчував твоє незадоволення тим, що я не намагаюся контактувати і не даю можливості відігратися на мені. в кінці, коли я спитав, чи достатньо тої плати, як вказано в твоєму повідомленні на форумі, ти відповів, що це не заради грошей, а заради спілкування, а зі мною тобі не було цікаво, бо я не намагався знайти з тобою контакт. Тоді я нагадав, що минулого разу я намагався спілкуватися, але в тебе не було до того бажання.
Сьогодні я приїхав втретє... Звісно я пам'ятав досвід попередніх зустрічей, але сподівався, що мені вдасться ухилитися від "опускання" (від слова "опустити"). Не вдалося. Ти сунув в руку мені аркуш паперу і сказав: "Ви зараз прочитаєте оцю інструкцію і наступного разу, будь ласка, діяти так як там написано". (дослівно) Твій менторський тон і оце:"Ви зараз прочитаєте оцю інструкцію..." не змогло пом'якшити навіть загублене там "будь ласка".
Я начепив цю інструкцію на гак, який ти щойно повісив для балона, сів на ровер і не прощаючись поїхав геть.
Вибач, що зіпсув тобі папірчик. І зрозумій, що якщо ти хочеш знайти друзів, то не треба починати з того, щоби витирати об них свої черевики(в моральному сенсі). Хоча, може тобі саме такі і потрібні? Тоді краще чесно написати, що це і є плата за заправлені балони.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll