Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (74) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на дорозі, маршутки нагліють...
nnn
31 2007, 9:55
Quote Post

ааа, забанили )

: Львів
: 480

сьогодні мав пригоду. Їхав Пасічною (на свому законному 1 метрі від узбіччя) і перед підземним переходом в районі автобусної зупинки відчув ЛЕГКИЙ ПОШТОВХ, вибачте, в дупу. Водій маршрутки в тиху підїхав (ні гальм, ні сигналу, котився..) і вирішив мене "пришвидшити" щоб заїхати в "кишеньку" зупинки. З ровера я не впав, але зліз і пішов бити морду... Його аргументи: що я махаю рулем, і тут не велодоріжка.... піпець - одним словом.

38 Маршутка
номер: ВС 2990 АК
Emelon
31 2007, 10:05
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов
: 117

QUOTE (nnn @ нині, у 09:55)
сьогодні мав пригоду. Їхав Пасічною (на свому законному 1 метрі від узбіччя) і перед підземним переходом в районі автобусної зупинки відчув ЛЕГКИЙ ПОШТОВХ, вибачте, в дупу. Водій маршрутки в тиху підїхав (ні гальм, ні сигналу, котився..) і вирішив мене "пришвидшити" щоб заїхати в "кишеньку" зупинки. З ровера я не впав, але зліз і пішов бити морду... Його аргументи: що я махаю рулем, і тут не велодоріжка.... піпець - одним словом.

38 Маршутка
номер: ВС 2990 АК

У меня такие ситуации постоянно на Стрийской. Постоянно прижимают к бордюру(пасажиров высаживать), несколько раз падал. Ну или на светофоре они поближе к бардюру хотят остановиться. Я для таких случаев на руле левую грипсу сильней на руль надел так чтоб кусок метала торчал, так что теперь на стрийской очень много маршруток с процарапаными бочинами(а рулю хоть бы что biggrin.gif ) Так что те что уже со стажем от меня шарашаються biggrin.gif biggrin.gif
rosen
31 2007, 10:11
Quote Post

суровый

: Звідусіль
: 1481

Хамское поведение со стороны водителей встречаю каждый день. Сегодня например на верху дорошенка был злостно проигнорирован бусиком, который попросту меня подрезал. Я долго не думая его обогнал, согнул ему зеркало (зачем ему оно, если и так правил не соблюдает), показал средний палец и продолжил свой путь вниз по дорошенка.
nnn
31 2007, 10:53
Quote Post

ааа, забанили )

: 480

так і роблю.

подзвонив. Казали наганяй дадуть. Я в то мало вірю, але будемо сподіватися..

nnn - 31 2007, 11:37
Velomax
31 2007, 11:38
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

"Переустановка" зеркал smile.gif самое то.
Users Website
foox
31 2007, 11:51
Quote Post

Початківець
*

: 81

Да! И меня совсем недавно, какойто дедок на белом Запоре подрезал...Король дороги прямо...! Я про себя только и успел матюкнуться.. Доганять не стал.. Дедок видно стрит-рейсером оказался, да и че с него взять.. но хамство на лицо! wink.gif
Peter
31 2007, 19:23
Quote Post

:
: 11

Мені на початку Зеленої маршрутка зігнула заднє колесо! Ну зовсім вже обнагліли!
Email Poster
andriy_z
31 2007, 19:24
Quote Post

Початківець
*

: вул. Кн.Ольги
: 41

А мене підрізала 32 маршрутка. Їду я собі в понеділок ледве теплий (після покатушки в Звенигород), а тут він мене обганяє на І.Франка і різко на тормоз. Щоб не врізатись в нього-відстань мала, тормоза б не помогли- я думав звернути на бордюр, але тут дала про себе знати трамвайна колія wacko.gif ... ноги 2 дні не згинались, коліна, як після шліфмашинки- ледве вчора почало відпускати....

andriy_z - 31 2007, 19:26
_BuR_
01 2007, 22:58
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

QUOTE (RoSen @ вчора, у 11:11)
Хамское поведение со стороны водителей встречаю каждый день. Сегодня например на верху дорошенка был злостно проигнорирован бусиком, который попросту меня подрезал. Я долго не думая его обогнал, согнул ему зеркало (зачем ему оно, если и так правил не соблюдает), показал средний палец и продолжил свой путь вниз по дорошенка.

biggrin.gif в мому стилі!!!
Unsere Rettung
02 2007, 8:50
Quote Post

Zero Serotonin

: 464

Наглости этих ?*:%%%??*: нет границ...Меня тоже не раз подрезали и было дело я оставил на легковушке смачный след от своего руля (рулю хоть бы шо) biggrin.gif С этими гадами тока так и надо, они по другому не понимают!
Leon
02 2007, 13:05
Quote Post

Постійний учасник

: 620

Отже зробимо висновок: усі ставимо собі зліва пеги і педаль з загостреними штиками, шоб різати хамам покришки, зліва руля також зробити якесь ефективне закінчення, шоб мітити борти маршуток. Ше треба шось придумати шоб відривати зеркала і бити фари.

P.S. Hrandipakus зі мною не згідний laugh.gif
Email PosterUsers Website
Villi
03 2007, 1:24
Quote Post

Початківець
*

: ЛЬвів
: 50

Можна було і морду не бити бо він вже привикто того . А задню фару розбити це б більше на нього вплинуло
Email Poster
Leon
04 2007, 0:54
Quote Post

Постійний учасник

: 620

Головне не захопитися! І шоб все чисто і реально виглядало! На днях бачив розборку з ДАІ, роверистом(в шоломі) і маршруткою на Дорошенка. Але бачив тільки чуть-чуть з машини...
Email PosterUsers Website
Opal
04 2007, 10:14
Quote Post

The Office-Samurai

: БОМЖ
: 827

"Джон был прав, абсолютно прав, переходя улицу на зеленый свет
светофора, но теперь он так же мертв, как если бы он был не прав".
© Роберт Бернс

Вы внутри маршрутки, когда-нибудь ездили? Обратите внимание, как управляет машиной водитель...

Половину дороги, он получает деньги и отсчитывает сдачу, т.е. на дорогу 50% времени не смотрит. В зеркала - тем более. Если какой-то зазевавшийся пассажир кричит, — остановите здесь! — то водитель со скоростью пикирующего бомбардировщика берет вправо (и не да вам Бог оказаться в слепой зоне справа от маршрутки). Поэтому морду бить бесполезно. С набитой мордой, ему все равно чаще на дорогу смотреть не получится.

Мой опыт езды по Стрыйской, говорит о том, что ехать на растоянии 1 м от поребрика можно, только когда впереди нет припаркованных машин. Иначе, надо заранее перестраиваться левее (ехать почти во втором ряду), чтобы водители маршруток, в те короткие мгновения, когда они все-таки смотрят на дорогу, видели вас, и планировали траекторию своего движения с учетом вашего присутствия на дороге.

P.S. Совсем уже в клинических случаях, я обгоняя маршрутку на следующей остановке, сбивал ему водительское зеркало.
Email Poster
Moon dog
05 2007, 5:04
Quote Post

зашол попялицца

: 644

А я думаю, що робити от так не варто.
Крім того, про що писав Опал.
Воно ж несвідоме. То те саме, що бити палкою дурного пса.
Так ви водилу ще більше роззлостите, і він буде намагатися “відігратися” на інших велосипедистах.
А оскільки у велосипеда і автомобіля різні вагові категорії, то можуть бути і жертви (з нашого боку, звичайно).
І ніхто не застрахований від того,що цією жертвою не стане саме він ! sad.gif

Велосипедисти,в свою чергу, і далі будуть продовжувати ламати їм дзеркала та дряпати боки…
Це буде тривати безкінечно, аж доки хтось з сторін не зробить кроку назустріч і не розірве “зачароване коло”.
Я чомусь впевнений, що це зроблять велосипедисти. rolleyes.gif
В них, як мені здається, якись… вищий ступінь свідомості, чи що…
У всякому разі, думаю, що від воділ цього чекати марно. unsure.gif

Тому прошу вас, друзі, — давайте будемо мудрішими. sleep.gif
Своїм негативним ставленням до автомобілістів поважати себе їх не навчиш, а тільки будеш підставляти інших велосипедистів.
Тим більше що історія також свідчить — силою ще ніколи і нікого навчити чи переконати не вдалося !

Навіть коли неправий шофер, волію першим опустити голову і підняти долоню вгору — вибач, друже, я неправий.
І не тому, що я не вмію відстояти свою позицію чи боюсь спробувати дати комусь по писку, просто мені (і вам також, повірте) це ВИГІДНІШЕ !

До речі, дуже цікаво состерігати, як змінюється реакція самих автомобілістів на такі дії велосипедиста.
Спочатку 90% з них при екстренному гальмуванні сильно матюкаються, а після вибачень з боку велосипедиста — тільки скрушно хитають головою, мовляв, ну ти і їздиш, хлопче…(хоча я впевнений, що свою неправоту вони прекрасно усвідомлюють )

Будь-ласка, подумайте над цим, хлопці.
Заради своєї ж безпеки.
Будьте мудрішими — зробіть крок назустріч.
Повірте, це безпрограшний варіант !!! happy.gif
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (74) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll