РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велосипедом на роботу з передмістя. А чи варто?
Spiner
Дата 21 Квітня 2016, 7:57
Quote Post

it's chemistry, ....

Без перевдягання ви будете травмувати аристократичний нюх оточуючих вас людей. І, можливо, свій теж. Ну і гігієна. Перевдягнутись можна просто у вбиральні (нормальній).

Lanz
Дата 21 Квітня 2016, 8:43
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (DizzyBlack @ нині, у 01:01)
ніяких переваг ця бандура в місті не дає, а для покатушок по лісах і багні краще вже циклокрос, нє?

Нє.

Як би автор по трасі не їхав - все рівно пітніти буде. Тому варіант лише із переодяганням (це сам мінімум), але все рівно, навіть перевдягнувшись від амбре нікуди не дітись. Тому воно ніби і прікольно зранку велосипедом проїхатись, але якщо треба вкрутити у пару торчків по дорозі, то потім цілий день не зовсім комфортно сидіти буде. Якщо думати суто про транспорт то я б дивився в сторону електровелосипеду/скутера.
Email Poster
Ioan85
Дата 21 Квітня 2016, 8:58
Quote Post

Постійний учасник

Чомусь з пітнінням роздули цілу проблему, наче в маршрутках ніхто не пітніє. В маршрутках буває така сауна, що до сидіннь прилипаєш...
bata
Дата 21 Квітня 2016, 10:38
Quote Post

офісний планктон

Я вам по секрету скажу, що детальки на скутери-мотоцики (не топові) коштують дешевше ніж на середнячковий шимано-срам на ровер)))))

Доречі також тут плюсую електровелосипед, хоча вони мені для міста не подобаються, але тут найкращий варіант і по суті вийдуть ті самі гроші, що норм вел, що скутер, що барахло з електромотором.
Email Poster
Lanz
Дата 21 Квітня 2016, 11:09
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 08:58)
Чомусь з пітнінням роздули цілу проблему, наче в маршрутках ніхто не пітніє. В маршрутках буває така сауна, що до сидіннь прилипаєш...

В спеку буває. Але на велосипеді це постійно.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 22 Квітня 2016, 13:20
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Lanz @ вчора, у 12:09)
В спеку буває. Але на велосипеді це постійно.

Сатріть на пульсометр)))

Я вже для себе обрав оптимальні швидкості для того щоб не впріти, не лише на роботу, але й в загальному. Отой підйом їду на такій передачі, інший - на іншій та й все ок))
Маючи в туалеті умивальник не проблема обтертися при передяганні губкомю мокрою абощо. А на літо - якомога легше одягатися.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll