РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (24) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Незалежний Велокур'єр, В будь-який час, в будь-яку погоду.

Скільки ви готові заплатити кур'єру?
5 [ 6 ]  [4.51%]
10 [ 18 ]  [13.53%]
15 [ 29 ]  [21.80%]
25 [ 32 ]  [24.06%]
я сам собі кур'єр [ 48 ]  [36.09%]
Загалом голосів: : 133
Гості не можуть брати участь в опитуваннях 
max3d
Дата 14 Квітня 2011, 15:28
Quote Post

страшний халявщик

схоже на те що ЧД як завжди прав, тобто - не все так просто. тут треба мислити глобальніше, якщо мета - заробляти гроші.

але я додам ше свою думку - як потенційний користувач: я б цим користувався періодично, особливо в робочий час, якшо ціна доставки буде підходити по формулі ЛО (доречі за цим принципом сам можеш вирахувати - скільки у львові буде людей яким буде вигідно заплатити суму Х), але оці довіреності і ще специфіка служб доставки (наприклад оплата при доставці), + вартість вантажу може бути різною і значно більшою 100грн (деколи в рази), хочеться мати гарантії що з вантажем все буде добре, а якщо шось станеться - то нічого поганого не станеться ...

доречі курєр міг би не тільки обмежуватись доставкою: наприклад може найдуться люди які б доручили робити комунальні платежі, чи щось подібне, на що не хочеться тратити час і що може зробити хтось інший.

ролік про курєрську службу, може не по темі, але креативний smile.gif
Email PosterUsers Website
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 16:22
Quote Post

sprzedawca materacow

max3d Як же ЧД тяжко жить на белом свете. Давайте решим задачку: Дано: пан "Б" грузоподьемностью 35л и возможность 10 ходок при цене 15грн. Пан "А" грузоподьемность 500л (к примеру таврия башмачек) стоимость доставки 15грн при этом количство ходок 50, но при этом дополнительные расходы 225грн (бензин). Чей бизнес выгоднее? laugh.gif
alex4alex
Дата 14 Квітня 2011, 16:25
Quote Post

рокет Алекс

Именно. Если еще учесть, что:
1) не всегда размер доставки столь велик, что его нужно везти на авто, а пустое авто гонять никто не будет
2) зачастую это разные ниши на рынке. Ну чесслово, груз на веле везти не будешь, а бумажки - на авто.
Users Website
_LO_
Дата 14 Квітня 2011, 16:29
Quote Post

Кохана Зозулька

Думаю, что пан А у нас работает по раут-плану.
В понедельник везёт Сихов, во вторник - Рясне.....
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 16:36
Quote Post

sprzedawca materacow

Принцеп, что у А и Б, должен быть одинаковым, проехать как можно короткий путь за день. laugh.gif
_LO_
Дата 14 Квітня 2011, 16:44
Quote Post

Кохана Зозулька

ездить каждый день сихов-рясне-АС2 вообще нет смысла, даже если есть заказы. И всё равно какой короткой дорогой.

углубились однако smile.gif
Email Poster
Uri2
Дата 14 Квітня 2011, 16:45
Quote Post

Рідкісний зануда

Во львовских реалиях (я про пробки) пан Б может накрутить в 3-4 больше километров, чем пан А за то же время.
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 16:54
Quote Post

sprzedawca materacow

Зозулька Ло, я толкую об оптимизации пути, то есть если с утра собрать барахло на Сихове, поотом в Рясне, Потом на Левандовке и так далее, то велосипедист укакается такой объем охватить. Я не говорю при этом, что пану Буру не стоит этим заниматся, я грю что эту тему нужно развивать, а не до пенсии которой дожить нужно ездить письма развозить.

Ури. Ты в 6 утра засеки спидометр маршрутки и постарайся накатать хоть половину по маршруту этой маршрутки. laugh.gif
max3d
Дата 14 Квітня 2011, 17:07
Quote Post

страшний халявщик

мені особисто всерівно які там ттх панів і кудою, на чому - вони це все возять, як користувачу - головне результат ... хоча можливо вибрав би велосипедну доставку - як більш екологічно чисту ...
Email PosterUsers Website
Griga
Дата 14 Квітня 2011, 20:01
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (max3d @ нині, у 17:07)
мені особисто всерівно які там ттх панів і кудою, на чому - вони це все возять, як користувачу - головне результат ... хоча можливо вибрав би велосипедну доставку - як більш екологічно чисту ...

Улыбнул! Забота об экологии при Львовских реалиях далеко не решающий фактор sad.gif
Кстати, еще один фактор риска не учтен - вел на улице, даже пристегнутый, оставлять стремно, а шансов, что сопрут явно больше, чем, скажем, что угонят ту же таврию.
bata
Дата 14 Квітня 2011, 20:41
Quote Post

офісний планктон

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:00)
Есно когда бутербродники набирают молодых людей без опыта жизни, а тем более езды в городском цикле, добра от этого никому не будет. Не давно такого горе курьера чуть не сбил. Еду я по проезжей части не спешно, подъезжаю к перекрестку, а тут по тратуару летит, счастье мое на перерез, если бы не ЧДовая реакция и правильное мое решение проскакивать первым, вошел бы я в канапки или пицы ХЗ шо он там вез на скорости от 30км/ч. Я в начале вспомнил маму этого доброго человека, и згадав вже по доброму пана Бура. laugh.gif

Пане ЧД, інших "бутербродников" на велосипеді крім себе (і ще 2х своїх) не знаю і не бачив, тому прошу не "заплямовувати репутацію". За півтора сезони доставки і 5 річної нормальної їзди загалом ще ніколи не створив аварійної ситуації, або аварії загалом. Навіть шалені маршрутчики мені не сигналять, бо на дорозі я не пуп землі і тіше єдеш - дальше будеш.
Скажіть мені де в нас є тротуар по якому можна їхати від 30км/г??? Найшвидкісніший тротуар який я памятаю то це головна алейка в парку костюшка, але в мене там більше 40 не виходить, а в середньому з людьми 25.
В мене є водійські права на А, В категорії, школу я пройшов і права не купив, тому правила знаю.
Тому попрошу не підписувати всяких фріків без опита жизні до доставки.

Тепер по темі. За ціну тяжко сказати напевно мінімум 5-10грн за документи, а вантаж на весь рюкзак і на дорогу більше години треба брати більше. але то все залежить від фірми на яку працювати, хось собі не може такого позволити, а хтось може і 20 заплатити за просто так.

Приклад хорошого стартапу. В Москві чувак зробив велодоставку єдина умова - доставка в будь яку точку міста за годину (чи 2, я читав про різніштуки і вже не памятаю) Одною з вимог до велосипедистів було вміння їздити зимою і в любу погоду. Він вклав в то гроші, закупив вели і забезпечив сервіс. Наразі контора процвітає, співпрацює з мережею аптек і купою малих підприємств. Якщо в нас починати в "тіньовому бізнесі" то колись прийде податкова, а на легальну штуку є великий ризик. Відписуйся про якісь зрушення, тема цікава.
Email Poster
ЧД_
Дата 14 Квітня 2011, 21:17
Quote Post

sprzedawca materacow

batabt Я пару раз, кроме описаного выше случая видел молодых людей в бордовой майке с надписью какого то кафе. По причине слепоты не смотрел просто какое. Я ехал по проезжей части. Молодой человек по тратуару, скорость у него была до 15км/ч. Тратуар с моей правой стороны был очень узок. У мена водителские права В и С. Могу водить танк БМП и БТР, год в офроуденге провел. Если есть желание увидеть как по тратуару можно ехать 40км/ч, можем у Максим Леонидыча пересечся и я на повереном приборе по спутникам покажу как. Не поеду поставлю пЫво, если доберу хоть 1км свыше 40км/ч надеюсь на алаверды. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 14 Квітня 2011, 21:18
_BuR_
Дата 14 Квітня 2011, 22:17
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

по томі:
до Ло: у них є своє авто і доставка по місту, а донести їм в офісні голови що може бути швидше, дешевше чи ще якось важко та й не потрібно, в них є налагоджена система яка вже стоїть на нозях і їм так добре.
Що до доручень: запевняють, що вистачить копії паспорта з написом від руки "копія вірно, довіряю забрати такий то вантаж такій то людині, підпис."
На разі це стосується САТ, Євроекспрес, Ін-тайм, Нова Пошта.
Залишається переконатись на ділі.
_BuR_
Дата 14 Квітня 2011, 22:30
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

ЧД:
так оце й цікава думка, якщо там є варіанти 5,10,...не означає, що так і буде, як проголосують так і буде---це смішно, бо звичайно сторона що оплачує зацікавлена у меншій сумі.
10-15 за одноразову роботу, хай грубо це година часу, їхати не вартує, краще випити чаю.
Одного разу Паспортішка проїхався зі мною(на випадок підміни) і відчув смак роботи.
RVV
Дата 14 Квітня 2011, 23:16
Quote Post

Порядочная Сволочь

QUOTE (batabt @ вчора, у 21:41)
Скажіть мені де в нас є тротуар по якому можна їхати від 30км/г???

сегодня мну неспешно ехало с скоростью 28 км/час рассматривая тучку которая норовила полить мну дождем от перекрестка люблинская-терешковой по обочине тротуара со стороны пивденного.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (24) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll