Ūֲ | Ҳ | | |

Avid   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вело-відеореєстратор
com
22 2015, 19:06
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Чорновола
: 204

Порадьте щось. Ще не вирішив - чи потрібен він. Але цікаві моменти вже були. Особливо на рейках - не збавив швидкості - так кидало, що мало не впав.
2-3 спуски на Єрошенка також були непогані, а в зворотній бік пішки. Але я не раджу, травмуватися дуже легко (там ями, горби та тріщини в дорозі). Тому що там проблема зі зливовою каналізацією - дренажем.

com - 22 2015, 19:16
Email PosterUsers Website
alex4alex
22 2015, 19:45
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

1) не розумію, як пов"язано "їхав туди-то" з темою про відеореєстратор, а тим більше із обраним розділом? І що цікаового у тому, що "кидало на рейках"?

2) не радите що? Їхати вгору по Єрошенка? А це, до речі, популярний сегмент у Страві: https://www.strava.com/segments/3963474

Порадите всім цим людям там "не їхати"?

alex4alex - 22 2015, 19:46
Users Website
Arustokrat
22 2015, 22:18
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 302

А що на Єрошенка не так? Нормальна ж вулиця. Навіть зимою там файно їдеться =)

А от питання відеореєстратора теж цікавить, тому залюбки послухав би поради щодо нюансів покупки та використання пристрою від тих, хто вже має такий =)
Taiwo
23 2015, 8:28
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

+1 до Алекса: резон ставити реєстратор для того, щоб показати проблемні місця міста не бачу. думаю тутешні форумчани обїздили його вже від А до Я і з закритими очима навіть по роздовбаному Єрошенка зможуть спуститись smile.gif
суть реєстратора в записі (ваш кеп) спірних ситуацій на дорозі між учасниками руху, порушення ПДР і т.д. в таких випадках реєстратор себе оправдовує (в неті маса таких відео є). наскільки я знаю, велосипедисти використовують Go Pro для таких цілей.
bata
23 2015, 15:13
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

com, кажу чесно... все вирішує досвід, після 2х років катання будеш зі сміхом читату ту лабуду шо зара пишеш.

Хочеш кататися нормально, то бери і катайся. Хочеш вміти добре їздити, то бери кантрійний вел і відпрацьовуй навички в лісі. Після будь якого карпатського спуску на Єрошенка можна взагалі задрімати.

Правильна посадка+правильний велосипед=успіх.
Тренування, тренування і ще раз тренування.
Email Poster
ЧД_
23 2015, 15:44
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Я знаю одного Майстра ДХ, який впав заезжая на бардюр. 8 швов. ЧД потим попросыв заасфальтуваты то мисьце, бо той Майстер сусид ЧД. laugh.gif

com
23 2015, 16:37
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (bata @ нині, у 16:13)
com, кажу чесно... все вирішує досвід, після 2х років катання будеш зі сміхом читату ту лабуду шо зара пишеш.

Хочеш кататися нормально, то бери і катайся. Хочеш вміти добре їздити, то бери кантрійний вел і відпрацьовуй навички в лісі. Після будь якого карпатського спуску на Єрошенка можна взагалі задрімати.

Правильна посадка+правильний велосипед=успіх.
Тренування, тренування і ще раз тренування.

Я їхав вниз по Єрошенко на 2-х роверах.

І думав - чи то колесо відлетить (лопне), чи то рама (вилка) трісне. Краще пішки там іти. Або повільно з'їжджати по тротуару (узбіччю).

com - 23 2015, 16:38
alex4alex
23 2015, 17:12
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Деяким людям взагалі краще на ровер не сідати smile.gif і комп"ютер не давати
Users Website
com
23 2015, 17:46
Quote Post

Зацікавлений
**

Бачив на ютубі - показують швидкість, майбуть з джі-пі-ес.
https://www.youtube.com/watch?v=c0sGC5IpWgM

Але скільки вони коштують?

com - 23 2015, 17:48
PlusOdyn
23 2015, 18:34
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Примотайте хомевідево камеру до шолома скотчем - саме воно на таке застосування.
Email Poster
Taiwo
24 2015, 9:11
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (PlusOdyn @ вчора, у 19:34)
Примотайте хомевідево камеру до шолома скотчем - саме воно на таке застосування.

правильно, беріть приклад з Lucasа Brunelle biggrin.gif

user posted image
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll