РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Forum Rules Щоби маршрут опинився серед рекомендованих:
Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Зимова подорож, Збараж-Токи-Скалат
JeD
Дата 26 Лютого 2008, 9:12
Quote Post

Постійний учасник

День перший
Тернопіль-Збараж-Токи
Пробіг 84 км.

День другий
Ожигівці-Волочиськ-Підволочиськ-Скалат-Тернопіль
Пробіг 80 км.

Так склалося, що до вечора п‘ятниці ніхто не лише не підписався на подорож, а й тих чи інших причин відмовилися ті, хто мали їхати. Довелося їхати сольник.
Тільки сів на електричку Львів-Тернопіль, як вшкварив дощ, ну думаю, попав.Але в Тернополі стало зрозуміло, що дощ в цей день мене більше не потурбує. Перший пункт призначення – Збараж. Їду під акомпанемент сильного бокового вітру. Байк періодично зносить на узбіччя (добре хоч не навпаки), а на узбіччі болота після дощів і талого снігу просто дофіга. Доводиться вигинатися в протилежний бік, що додає зайву нагрузку на плечі (в рюкзаку більше 10 кг).
В Збаражі шикарні храми і замок. Замок я бачив до того лише на картинках і дав йому неблагозвучну назву корівник. В живу він теж виявився корівником (правда добре відремонтованим), а от фортифікації це щось: могутні мури, рови, усьо красиво, неприступно і зі смаком. Коротше Збараж увійшов до мого золотого фонду місць, які варта відвідати.
Наступним етапом моєї подорожі були Токи. В Токах збереглася лише одна башта, зате яка! Коротше кажучи їхати до Токів я мав на меті грунтовками, польовками, селами, одним словом багна захотілося. Загріб фіг зна куди, повертатися назад ніби треба, але не хочеться, періодично організм видає наступний діалог:

Очі: Гуано
Мозок: Ура!!! Рукам передачку понизить, ногам маслать пошвидше
Дупа: Замахали, я і так цим гуаном сита по горло
Мозок: Будешш хамити на розбитий астфальт поїдем

Коротше помаслав я вдоволь по багнах і розумію шо заліз в якийсь тупик і там де має бути грунтовка її нема, місцеві теж про таку не знали ( видать генштаб карти для вражескіх шпійонів складав), а польові дороги були проапгрейджені до статусу “Гуано вищого рівня”, так шо мені там робити було нічого, там навіть тракторам не було шо робити. В результаті довелося їхати на астфальт. А астфальт виявився не лише шикарної якості, а й пролягав лісом і тихими селами. Потім появився вказівник “Токи” астфальт став роздовбаним, вітер знову став фігачити збоку.
До самої вежі веде крутий підйом вкритий 15 см шаром багна. Поки виліз мало не здох, багно там особливе – суміш болота, лайна і всякої соломи, так шо липло воно офігенно, байк стрімко набирав кілограми. Але вежа класна. Знизу озеро по якому зі шматком церати гасають на ковзанах місцеві діти. Вітер надуває церату як вітрило і вони носяться з шаленою швидкістю.

Їду тепер вже вниз до села купити харчів. Хліб, сир, Микулинецьке собі і Микулинецьке wet lube для люмінявого коня. Але в результаті уламав його на Моторекс в понеділок (нєфіг в походах розкошувати). З Токів їду у Волочиськ через Ожигівці де стаю на ночівлю в колгоспному саду.
Розбив намет, трохи зчистив гівнолін із байка і закинув бойового побратима в намет. Офігіваю, бо він зайняв 2/3 площі. Довелося змиритися. Подзвонив родичам і коханій, видув своє микулинецьке, трохи подумав про сенс життя і відрубився. Правда ненадовго. В цій подорожі мав відбутися тест-драйв спальника ханна скаут. За боротом вночі був мороз, в наметі десь не більше +3. Коротше ночував я в межах екстрім режиму.
В 6-00 задзвонив будильник. Піднімаюся, ставлю кип‘ятити воду, трохи прогріваю намет пальником. Збираюся, вилажу назовні, а там, блін, тепліше ніж в наметі. Маслаю на Волочиськ, по дорозі встигаю зафотати схід сонця. В 10 ранку планую попасти в Скалат. Проїхав Волочиськ, Підволочиськ. Рельєф убиває, короткий спуск-довгий підйом і так 10-20-30 разів. В кінці-кінців ше й збиваюся з дороги, місцеві шось понаплутували з маршрутом і замість коротких грунтовок, я мусів обїжджати автомобільною дорогою. Повбивав би. В 11 я в Скалаті. Замок на початку міста. 4 башти, повним ходом йде реставрація, але не вражає. В Тернополі треба бути вже на 13-10, бо наступна електричка тільки в 16-20. Ну думаю, 25 км за півтори години маю зробити. Скажу вам так, тернопільський рельєф при зустрічному вітрі це смерть. Ціною надзусиль тримаю 17 на рівнинних ділянках. Орієнтуюсь по кілометрових стовпчиках і бачу, що теоретично встигну. Після стовпчика з цифрою 1 мене чекав облом – вказівник з напрямком руху на Тернопіль. По карті бачу, що до самого міста ще 4 км + ще 5 по місту. Капець, але продовжую крутити в підйом проти вітру. Ось там – за обрієм, вже кільцева і спуск до вокзалу, але щоб попасти на той спуск треба здолати підйом, а на годиннику вже перша.
Здаюся, викочую ровер на гору вже руками, спускаюся до вокзалу на автопілоті і там чекаю наступну електричку.
О 16-20 я і мій брудний товариш вже прямували залізницею в напрямку Львова. Сезон походів відкрито!

З.І. Фотки викладу ввечері

Email Poster
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 10:24
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Що тут скажеш.....заслуговує на повагу і вітання з новим сезоном, і ну може не подвигом але все таки...самому в наметі Бог зна де в саду...це круто.
Може доживу до того часу коли буде більше вихідних і тоді ....обовязково складу компанію.

П.С. їздив я на лижі в Пилипець цими вихідними(звіт в процесі)і виявляється є спільні знайомі люди,а ще більше виявляється що їх ще більше ніж собі думаєш,світ тісний)
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:35
Quote Post

Постійний учасник

Збараж

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:36
Quote Post

Постійний учасник

Замок

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:37
Quote Post

Постійний учасник

ше замок

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:38
Quote Post

Постійний учасник

недобудовані фортифікації

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:39
Quote Post

Постійний учасник

ше трошки старих мурів

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:40
Quote Post

Постійний учасник

Вежа в Токах

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:41
Quote Post

Постійний учасник

Народна творчість на "Токайських" мурах

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:42
Quote Post

Постійний учасник

Просто симпотний храм

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:43
Quote Post

Постійний учасник

Гівнобайк

Це повідомлення відредагував JeD - 27 Лютого 2008, 10:43

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:45
Quote Post

Постійний учасник

це вже у Скалаті

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:46
Quote Post

Постійний учасник

замок

Прикріплене зображення
Email Poster
JeD
Дата 27 Лютого 2008, 10:49
Quote Post

Постійний учасник

Бур
Прикольно, давненько я Віктора з Танею не бачив, може вже з рік. Таки світ тісний.
А компанію дійсно треба, а то фігня повна, перед нами ціла Україна і нема кому їздити.
Email Poster
dyadya
Дата 27 Лютого 2008, 11:13
Quote Post

зашел попялицца

Осенью прошлого года тоже ездил в Збараж,только вышел в Куровцах.Полевая дорога с участками леса.
Умилило,как местные жители рекомендуют маршрут.
Направо за бурячками,налево за конюшиной и т.д.
Для меня,как совсем городского жителя сначала были проблемы(в собственной сельскохозяйственной неграмотности неохота было признаваться) но справился.
В Старом Збараже на холме стоят остатки замка XVI века сильно разрушенные. А в самом Збараже,внутри замка можно спуститься в подвал.Половина в отреставрированом состоянии,половина залита водой(самая интересная)
А если, кто окажется в том районе то можно порекомендовать съездить в Вишневец( резиденция Wisnioweckih ).
Email PosterUsers Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topic