РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Зимняя "спячка", УСЁ
westsider
Дата 17 Грудня 2009, 21:17
Quote Post

город большой - чудаков много

QUOTE (Андрей Владимирович @ нині, у 19:48)
тут достаточно подробно про технику, обувь и т.д.

Та еще статейка. Так почитаешь, и решишь, что без тренера и спец обуви бегать нельзя rolleyes.gif Хотя может она на спортсменов и спортивный результат расчитана, а не физкультуру.
Lafaiet
Дата 17 Грудня 2009, 21:59
Quote Post

всі баби, як баби, а я -багіня!

на счет колен, это да. Прошлой зимой в морозы выбирались пару раз в холодное время на довольно немалые расстояния. Результат - всю зиму болели колени при разгибании. Ходила к врачу, делала узи, говорили, что все в норме. Но когда пожаловалась знакомому профи гонсчегу, он сразу сказал, что это из-за зимней езды. вот.
Email Poster
Griga
Дата 17 Грудня 2009, 22:28
Quote Post

Активный лентяй

Всю прошлую зиму откатал, никаких проблем с коленями smile.gif Надо просто следить за тем, чтоб штанищи не продувались и колени были в тепле. За неимением спецодежды катался в варианте: бордовые штаны как влаговетроизоляция + спортивки для тепла.
westsider
Дата 18 Грудня 2009, 8:21
Quote Post

город большой - чудаков много

досить доступно пояснюють. Зрозуміло і без перекладу
http://www.youtube.com/watch?v=1fBh2qH4QbM&NR=1
Atom
Дата 18 Грудня 2009, 10:56
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Сьогоднішня пробіжка багато що утрясла і прояснила.... поділюсь... крос як ви знаєте включає в себе не тільки техніку бігу по прямій як добре показано в ролику... а і техніку бігу вверх... що є ЛЕГШОЮ ніж техніка бігу на спусках... а вони відрізняються... тим більше цей ролик весь пронизаний хорошим покриттям і хорошим взуттям яким в нас не так лекгко знайти... Спеціально створена мною крос траса включає всі основні моменти кросу... створювалась під Горгани Рейс..... я забув згадати ще про інші типу перешкоди і Стіпл Чез.... перешкоди на ній теж присутні... Ну ось про випробування технік бігу по снігу... тим більше що там тільки грунт ніякого асфальту німа... самі розумієте... ПРО БІГ НА НОСКУ по цілині РАДЖУ ВСІМ ЗАБУТИ ДО КРАЩИХ ЧАСІВ то розглядаючи прямі ділянки.... тільки зі стопи!!!!!!!!!! Біг вгору є важчий ніж по прямі і тут шановні ізюминка просковзування таке ніби ти на льду!!!! І саме важче затяжний спуск... ДА..ДА... це вам не на ВЕЛІ шоссерам під 50 їхати... ТУт вже про подушечки зовсім треба забути... навантаження шалене припадає на стопу і пятку... дуже великі перевантаження колін... та й бігуни зрозуміють швидше... Друга тема ... назріває це правильне дихання... Але це вже інша.. історія... трішки статистики... дистанція під 4 км... час 41,04... середній пульс 168... максимальний188...Енергоємність..602 Ккал спалено...Доречі наберусь смілості... і випишу власний РЕЙТИНГ КОРИСНИХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАХОПЛЕНЬ!!! із аргументами ... знову ш таки ... субєктивно......
1......... Біг... а конктретніше крос.... (хоч не моє то ... я тренував і улюблена силова дистанція стаєрська... 400м....ет моє!!!)приходилось вчитись.. і направду Ккал найбільше зжираєЄЄЄ!!! ПЕРЕВІРЕНО!!!
2......Ролики... І ПУСТЬ ВСІ ГОНЩЕГИ І ШОСЕРИ КК...СКРИВАЮТЬСЯ.. І КУДИ ПОДАЛЬШЕ ... МОЖЕМО ВЗЯТИ ПУЛЬСОМЕТР ІЗ ДАТЧИКАМИ ПРИ УМОВНІ ЇЗДІ ПО РІВНОМУ ВИ ШАНОВНІ БУДЕДЕ.. ДАЛЕКО.... знову ш таки нікого не обіжу .. більше мязів задіяно.... координація на вищому рівні.. від того і більше навантаження!! і більше Ккал спалюється.... доприкладу після 1год катання на роликах здається 3-8 під горку ЯК 2-4!!!!!!!! можемо в любийчас перевірити....
3.... мій любимий ВЕЛ... ну куди ж без нього...
Це субєктивно!!!!

Це повідомлення відредагував Atom - 18 Грудня 2009, 11:38
Email PosterUsers Website
A.V
Дата 18 Грудня 2009, 11:17
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Atom @ нині, у 10:56)
Доречі наберусь смілості... і випишу власний РЕЙТИНГ КОРИСНИХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАХОПЛЕНЬ

если меряешь энергопотерями и работающими группами мышц, то ставь на первое место ручную добычу угля в шахте smile.gif

Це повідомлення відредагував Андрей Владимирович - 18 Грудня 2009, 11:20
Users Website
Atom
Дата 18 Грудня 2009, 11:24
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Робота в шахті +1.... tongue.gif
енергоємність тут виступає як результат роботи сукупності мязів і не більше...

Це повідомлення відредагував Atom - 18 Грудня 2009, 11:33
polly-po
Дата 18 Грудня 2009, 12:30
Quote Post

Нас не догонят !!!

QUOTE (Atom @ нині, у 10:56)
Спеціально створена мною крос траса включає всі основні моменти кросу...

Цікаво було б ознайомитися smile.gif Але то до кращих і тепліших часів..
spirit-o
Дата 18 Грудня 2009, 14:11
Quote Post

постійний флудер

Щодо енергозатратності, то і за власним досвідом і за наукою:
1 - веслування;
2 - біг на лижах.

Хто не вірить - почитайте спеціальну літературу.

For Atom
Що ж то за траса 4 км за 40 хв. crazy.gif
З такою швидкістю (10 хв. на 1км) я бігав лише в Криму на ангарському перевалі в зарослях акації.

Не хочу видатись нескромним oops.gif, але за 51 хв. я біг дистанцію гірського бігу 7,2 км суцільно вгору, з набором у 800 м. (Це зі Сколе на гору Лопата).
Email Poster
ЧД_
Дата 18 Грудня 2009, 14:15
Quote Post

sprzedawca materacow

Куме пора тебе менять аватарку, вот вариант:

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 18 Грудня 2009, 14:16

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
spirit-o
Дата 18 Грудня 2009, 14:25
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:15)
Куме пора тебе менять аватарку,

Та ні ... він же не бігав laugh.gif Він усе трощив і ламав.

А я людина мирна oops.gif поки мене не розізлити oops.gif
Email Poster
Atom
Дата 18 Грудня 2009, 14:29
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

2 Спіріт... це 4 кола по пересічці.. подекуди.. більша частина це цілина....+ затяжні спуск та підйом... + до того всього ... я не бігав вже досить довго... бо пересів на вело... по причинах коліна...та стаєрського тренування... то чисто як Ви писали для здоровя.... тай тряхнути старіною... та направду шкода колін... Біг для задоволення без фанатизму..Про веслування і байдарку погоджуюсь... бо мав можливість поспілкуватись з байдарочниками... тут Ви праві... я писав чисто субєктивні мотиви... тим більше на 400 я б ще з вами поганявся... або 800... но не білше... в кросі бігуни на розминці біжать 10000м по стадіону... я ж на свому біг 800м-1200м потолок... важко такі дистанції порівнювати....

Це повідомлення відредагував Atom - 18 Грудня 2009, 14:38
spirit-o
Дата 18 Грудня 2009, 14:42
Quote Post

постійний флудер

Як кажуть в Одесі:
біг на стадіоні та по бездоріжжю - це дві великі різниці smile.gif
Email Poster
Atom
Дата 18 Грудня 2009, 14:47
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Абсолютно погоджусь.. тому і писав в минулих постах що привикнути після стадіону до нерівностей грунту вкрай важко!!!!!!!!...........до Горган на стадіоні в мене десь під 4-5 хв... 1км.. (темпо-ритм) виходив зновуж таки на середніх 3000 до довгих 10000 дистанціях... як тільки на чистий крос перейшов з підйомами і спусками.. десь як мінімум до 2хв в + на першому км виходило а далі по наростаючі.... ДАНІ ПРИБЛИЗНІ бо точно вже зараз не згадаю.....

Це повідомлення відредагував Atom - 18 Грудня 2009, 14:52
Atom
Дата 18 Грудня 2009, 15:33
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

Рідний парк... Залізні Води у Вашому розпорядженні ... насолоджуйтесь.... tongue.gif

P.S Паспортішко а як же Черлідери... я без команди підримки не підписуюся... Отож треба влаштувати конкурс... пропонується взяти участь дівчатам (Трансвеститів не пропонувать!!!!)зростом не менше 182см... спортивної тілобудови...брюнетки....а якже 90-60-90!!!! Конкурсатнки проходитимуть жостокий кастинг.. під керівництвом відомого тренера Спіріта!!!! на бігову профпридатність... у Атома на фігуропридатність... У Паспортішко на УМ і хорошу память... велосипедистки проходять без конкурсу!!! Давайте .. народ мобілізуємось.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Це повідомлення відредагував Atom - 18 Грудня 2009, 15:34
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll