РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Говерла 17 лютого, фрірайд
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:52
Quote Post

мегачеловек

Вже досить давно в мене зріло бажання покатати фрірайд . Не скажу щоб мені не подобався Буковель, навпаки , він мені дуже подобається . На це є доста причин та і екстремальне відео не дає спокою...так вже хочеться настоящого павдера...щоб свіжий сніг розлітався як бризки і взагалі. В пятницю-суботу випало багато снігу, вже думав їхати на Буковель та позвонили друзі з Коломиї і запропонували піти на Говерлу... я погодився.
Збирання вдалося завдяки власнику магазину АКТИВ (Іванишин В.). Він відчинив магазин в 19.40 і продав мені віндстоперний фліс та "фонаріки". Гречна подяка йому. Рюкзак DAKINE знайшов в свому магазині.

НЕділя, 7 ранку, завів машину все нормально, термометр показував 8 морозу, газу на Карпати... В 8.10 ранку був вже в Яремчі, там пересів в джип Широкий друзів і далі потиснули вже разом. Дорога до Заросляка була дуже красива, краєвиди після снгопаду були вражаючі. За якийсь час добралися до бази Заросляк. Там перекусили, зібрали екіп та вирушили до Говерли. Трохи лякав мороз в 22 градуси та ми не з лякливих... Зразу стежка йшла по лісу , було досить прохолодно та за якийсь час ми вийшли на відкриту місцевість і сонце трохи нас відігріло. З нами ще вирішив пройтися Денис Трофімов (ПРОфотограф), зразу все було весело та з кожною сотнею метрів рюкзак ставав все важчим а вітер все сильнішм. На Малій говерляні вітер був такий що сніг здуло і стирчало каміння та гола земля. Руки мерзли навіть в перчатках, зразу я часто фотографував та потім кожне фото давалося все важче. Це ж треба зняти перчатку, дістати фотоапарат, дочекатися поки він сфокусується...короче за 3 секунди пальці вимерзали на камінь. Тут Денис нас покинув , пішрв на Пожижевську а ми пішли далі. Кожен наступний крок давався дедалі важче, почався сплошний лід і кросоки просто ковзалияк на катку.Мені вже здавалося що ми ніколи не дойдемо. Я йшов в флісових рукавицях і добряче відморозив великий палець, він був чисто білим. Потім догнав Андрія і він сказав що у мене відморожений ніс. Бігом став все рятувати...
Десь в 11.40 ми таки вийшли на вершину. Там теж дуло, точніше якщо порівняти з вершиною, то по дорозі був не вітер, а так , легенький подих вітру. Швидко перекусивши по бутіку та запивши гарячим чаєм почали вдягятися. Черевики на морозі стали камяними і не збиралися лізти на ноги, одягали їх з криками і муками... Почали спуск в сторону Брескула. Зразу був фірн та з кожним метром ставало більше м"якого та пухкого снігу. Коли заїхали в кулуар то я забув про відморожені пальці і про мороз і про все на світі... почуття неймовірні...широчезна гора...море снігу...сонце...і ми тільки втрьох розписуєм на ній хвилі... Потім трохи потоптали по рівному і з"їхали в другий, ще крутіший кулуар.
Все було супер, несупер була дорога до бази, треба було перебиратись через річку і багато йти по рівному та це все байка.

на базі в той день проходили змагання по фрістайлу, збираючись додому ми трохи подивились на стрибки, та після такої бурі емоцій змагання були просто нецікаві...

15.30 Ми знову в Яремчі, я попрощався з Андрієм та Вітьою. Вони поїхали додому а я ще заскочив в Буковель, купив акційні абонементи та покатав на вечірньому катанні. Снігу було багато, вирішив залишитись ще на пару днів....

чесно кажучи, після говерлянського спуску на Буковелі лижі просто не "їхали"... слаломити не хотілося абсолютно. В понеділок я катав як в прострації без задоволення, шукав горбики та з"їжжав за траси щоб зачепитися за м"який сніг. Вечором я повернувся в Франківськ, віддав машину та почув від хлопців що по нету обіцяли снігопад і вирішив їхати ще і в вівторок. Я не прогадав...сніг сипав цілу ніч і на ранок на Букі майже всюди була цілина . Заратрачені вечором траси до ранку засипало свіжим снігом. По трасах ми майже не їздили, весь час з"їжжали в ліс , на мінітрампліни та закриті траси. Фрірайдили весь день. Сніг сипав і весь день. Траси по яких ми їхали декілька годин тому були знову засипані свіжим снігом. Це було моє саме краще буковельске катання.
Правда якась "пенсія" на 15 трасі збила мене з ніг і тому праве плече зараз не працює. Це ще раз говорить що внетрасове катання при правильному підході є безпечним. По крайній мірі, ніхто на тебе ззаді не налетить...

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:53
Quote Post

мегачеловек

Вітя, ти де?

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:55
Quote Post

мегачеловек

перекур на вершині

Прикріплене зображення
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:55
Quote Post

мегачеловек

просто гори

Прикріплене зображення
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:56
Quote Post

мегачеловек

я дійшов

Прикріплене зображення
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:58
Quote Post

мегачеловек

куда б поїхати?

Прикріплене зображення
jurabike
Дата 20 Лютого 2008, 19:59
Quote Post

мегачеловек

класнооо....

Прикріплене зображення
rosen
Дата 21 Лютого 2008, 9:45
Quote Post

суровый

Низкий поклон, беккантри-фрирайд с Говерлы это клево.
_BuR_
Дата 21 Лютого 2008, 14:17
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

на мить уявив описану картину....дух перехоплює!
happy.gif
_BuR_
Дата 21 Лютого 2008, 14:23
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

До речі хто їде в Пилипець цими вихідними?
попередньо теж там маю бути
rosen
Дата 21 Лютого 2008, 14:42
Quote Post

суровый

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 14:23)
До речі хто їде в Пилипець цими вихідними?
попередньо теж там маю бути

Фрирайд на велосипеде, или ты решил попробовать зимние виды спорта?
Тоже собирался, хотя и под вопросом, но заболел и теперь без вопросов, "теперь уже никто никуд ане едит!"
jurabike
Дата 22 Лютого 2008, 9:15
Quote Post

мегачеловек

QUOTE (RoSen @ вчора, у 14:42)
Фрирайд на велосипеде, или ты решил попробовать зимние виды спорта?
Тоже собирался, хотя и под вопросом, но заболел и теперь без вопросов, "теперь уже никто никуд ане едит!"

на Пилипець їде маса знайомих з Франика та Буковеля...

ще кину фото "товарів" на яких ми їхали, на карвінгових не пофрірайдиш

Прикріплене зображення
rosen
Дата 22 Лютого 2008, 10:26
Quote Post

суровый

QUOTE (jurabike @ нині, у 09:15)
ще кину фото "товарів" на яких ми їхали, на карвінгових не пофрірайдиш

Если я не ошибаюсь, это Atomic Thug 05/06, Volkl Gotama 06/07, а третья синяя, не вижу что это, боком лежит.
jurabike
Дата 22 Лютого 2008, 12:32
Quote Post

мегачеловек

Сало TENEGHTY GUN

також стокові

Прикріплене зображення
rosen
Дата 22 Лютого 2008, 13:56
Quote Post

суровый

Точно, Саламон 05/06 года.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll