Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (3) 1 2 [3]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Старе село, замість Свіржа
emus
13 2013, 17:45
Quote Post

Постійний учасник

: м. Львів
: 262

QUOTE (emus @ вчора, у 16:29)
Хочу поділиттися враженнями від поїздки. Ну, що сказати, з"їздили дуже файно, я би навідь сказав трохи занадто. А кіко пива випили, ви навідь собі не уявляєте, я, осоисто взяв на груди 7 пляшок, а може 9, не пам"ятаю. Хтіли ще догнатись горілкою, але, я, як самий відповідальний сказав - "хлопці вистачить, нам ще повертатись назад", хлопці почули мене не відразу. Що стосується пам"яток культури, то, повірте, вони ще залишились, ми їм нічого поганого не зробили, стоять. Погода на нашому шляху стояла пасмурна, коли ми все ж таки змогли повертатись додому, розпогодилась. Доїхали, на диво, без пригод.

Для тих хто не зрозумів - ШУТКА!!!
Email Poster
CrissAngel
12 2014, 12:09
Quote Post

Постійний учасник

: м.Львів
: 278

Щоб не створювати нову тему пишу сюда, планую завтра 13 липня поїхати в Старе село, зустріч на перехресті Стрийська-Наукова в 10.10 в сторону Ашану. Швидкіть не висока оскільки очікуються люди, які не є майстрами спорту laugh.gif
Email Poster
Oleg132
12 2014, 18:30
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (CrissAngel @ нині, у 12:09)
Щоб не створювати нову тему пишу сюда, планую завтра 13 липня поїхати в Старе село, зустріч на перехресті Стрийська-Наукова в 10.10 в сторону Ашану. Швидкіть не висока оскільки очікуються люди, які не є майстрами спорту laugh.gif

Любомире, там класно!
Основне, щоб поїздка видалась ідеальною, на зворотньому шляху зверни в Давидів. 10 км чудовоі бруківки. Відтак біля офісу "Мій двір" на право. Виїдеш на Стрийську трасу до Солонки. Айтішник не дасть збрехати!

Oleg132 - 12 2014, 18:33
CrissAngel
12 2014, 18:49
Quote Post

Постійний учасник

: м.Львів
: 278

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 16:30)
Любомире, там класно!
Основне, щоб поїздка видалась ідеальною, на зворотньому шляху зверни в Давидів. 10 км чудовоі бруківки. Відтак біля офісу "Мій двір" на право. Виїдеш на Стрийську трасу до Солонки. Айтішник не дасть збрехати!

постараюсь заскочитиsmile.gif
Email Poster
Oleg132
13 2014, 21:40
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (CrissAngel @ вчора, у 12:09)

Любчик, як покатушка?
Напишеш пару речень своїх вражень?
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll