Ūֲ | Ҳ | | |

CatEYE   VeloMAX

: (5) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скажи - ні ! , для музІки при їзді на ровері., 5 см до ДТП
Uri2
11 2011, 16:04
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Сьогодні спробував заткнути вуха навушниками і так їхати. Більше так робити не буду smile.gif, бо став їхати суттєво агресивніше і ризикованіше. Що не є добре.
BlaineMono
11 2011, 17:05
Quote Post

Постійний учасник

: Львів->Район_Мотозаводу;
: 579

Думаю сильно музика не впливає на безпеку: що ви маєте почути, щоб приймати інші рішення?
Якщо почути ззаду якісь "ненормальні" звуки, то (в більшості випадків) вони або не зашкодять, або велосипедист не встигне щось змінити.

Два випадки:
1. Їду по Шевченка (без музики) і чую удар, після чого зліва від мене паралельно мені летить боком машина. Ну, був би я лівіше - мені нічого б не помогло huh.gif
2. Їду по Городоцькій (з музикою) і з бічної вулиці виїзджає маршрутка, прямо перед мною ... (я в неї вїхав)

в двох випадках наявність музики ні на що не впливала

Єдине - що коли в навушниках, то треба часто розвертати голову, при обгоні стоячих біля тротуару машин smile.gif

BlaineMono - 11 2011, 17:09
Email Poster
BlaineMono
11 2011, 17:07
Quote Post

Постійний учасник

став їхати суттєво агресивніше і ризикованіше

напевно, музика позитивно впливає на швидкість biggrin.gif

Email Poster
Uri2
11 2011, 17:18
Quote Post

Рідкісний зануда

швидше негативно на мізки smile.gif
Uri2
11 2011, 17:24
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (BlaineMono @ нині, у 18:05)
Якщо почути ззаду якісь "ненормальні" звуки, то (в більшості випадків) вони або не зашкодять, або велосипедист не встигне щось змінити.

Але принаймні буде попереджений що зозаду щось рухається. І якщо раптом оце "щось" швидко виникне в полі зору, то не злякає своєю неочікуваною появою.
Крім того бувають ж випадки, коли смикаєшся лівіше аби не попасти, наприклад, в яму, при чому якраз кілька секунд тому оглядався і зозаду було чисто, та за цей час таки хтось наздогнав. Ну от звук і попередить, що таки не все так добре і краще перестрибнути.
max3d
11 2011, 18:05
Quote Post

страшний халявщик

: Львів
: 918

нє, дивитись все треба. (ше дотого як вирізав каталізатори laugh.gif) їхав собі машинов, здавав задом, котився біля одного базарчику, люди собі переходили (ясно в непризначеному для цього місці) і не дивилися на дорогу, ну я то їх бачив, пригальмував, а вони в останній момент мене побачили і шарахнулись, якась пані констатувала: "тихо йде" ... laugh.gif сучасні авто тихі, та й появляються з електроприводом ...
Email PosterUsers Website
Ksiondz
11 2011, 18:12
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

Купіть собі дзеркальце на шолом, проблема самоліквідується smile.gif
Ioan85
11 2011, 19:24
Quote Post

Постійний учасник

: 921

Кілька раз катався з музикою. Відчуття синдрому "манії переслідування" Аналогічне відчуття їзди в капішоні, коли він затуляє кутовий зір

Ioan85 - 11 2011, 19:24
BlaineMono
11 2011, 22:04
Quote Post

Постійний учасник

дзеркальце на шолом

аеродинаміка погіршуєтьсяsmile.gif

Але принаймні буде попереджений що зозаду щось рухається. І якщо раптом оце "щось" швидко виникне в полі зору, то не злякає своєю неочікуваною появою

щось важко уявити, хібащо, просто машина швидко і близько проїде...
тоді, потрібно мати сильні нерви, чи досвід, щоб втримати свій попередній курс..

В капішоні напевно гірше ніж з музикою ohmy.gif

BlaineMono - 11 2011, 22:05
Email Poster
vlad777
11 2011, 23:42
Quote Post

: Ужгород
: 13

водночас катати без музики трішки нецікаво mellow.gif
Email Poster
Ksiondz
14 2011, 9:19
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (BlaineMono @ 11 Листопада 2011, 22:04)
аеродинаміка погіршуєтьсяsmile.gif

По місту аеродинаміка до одного місця, проте машини буде все ж видно, а за містом дзеркальце можна зняти, там менший ризик потрапити в таку ситуацію: дороги ширші, нема купи перехресть і якщо триматися правої сторони, то нічого страшного не повинно статися. wink.gif
Uri2
14 2011, 10:34
Quote Post

Рідкісний зануда

Я пробував дзеркальце на руль і на шлем. Імхо(!) неюзабельно абсолютно.
На рулі хитається і ніфіга не видно. На шлемі маленьке надто і також ніфіга не видно smile.gif
ЧД_
14 2011, 11:59
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Тю, помнится с Раковца ЧД ихав як козак(дякуваты пану Ксендзу), да ще музыку слухав и на Ури взаде поглядав. То конечно поганый прыклад для малюкив, то я к тому що кто бы казав. laugh.gif

ЧД_ - 14 2011, 12:02
Ksiondz
14 2011, 12:06
Quote Post

Бородатий вуйко

QUOTE (Uri2 @ нині, у 10:34)
На рулі хитається і ніфіга не видно. На шлемі маленьке надто і також ніфіга не видно smile.gif

Цілком юзабельно (ІМХО), якщо нормально виставити. В мене тепер проблема вертіння голови на дорогах пропала, бачу все і позаду і попереду і руль не виляє як при повороті голови назад.
На рулю справлі не зручно, а на шоломі, якщо звикнути, то все добре видно + кут огляду регулюється легкими поворотами голови wink.gif
max3d
14 2011, 13:55
Quote Post

страшний халявщик

: 918

QUOTE (Uri2 @ нині, у 10:34)

+1, є мертві зони, поки шось там порозгядаєш - то вже попереду якась несподіванка, швидше покрутити головою. а вот на трасі - зручно, бо попереду відносно мало шось зненацька може появитись.
Email PosterUsers Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll