РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вибір домашньої акустики
Lanz
Дата 03 Грудня 2015, 14:51
Quote Post

Постійний учасник

Продублюю повідомлення із "Чату".

Захотілось мені обзавестись додому звуку поліпше і вирішив купити колонки, найшлись JBL ES20, в інтернеті на них знижки пристойні, плюс підвернувся дуже привабливий б/у варіант за смішні гроші, на днях маю замовити.

Акустика "полочна", трьохполосна і пасивна. До неї треба підсилювач і по відгукам знайомих і по бюджету вибір впав на Yamaha RS-300. Знову ж таки, найшов де у Львові взяти задешево)

Але є одне але - в аудіосистемах я нуб і по спекам виникло питання:

Про колонки написано:

Nominal (RMS) output power 60 Watt
Max (RMS) output power 240 Watt
Recommended amplifier power 125 Watt

В той же час усилок пропонує:

Мощность фронтальных каналов 55 Вт (4 Ом, 1 кГц, 0.7% КГИ), 50 Вт (8 Ом, 20 Гц - 20 кГц, 0.04% КГИ)
Пиковая мощность фронтальных каналов 100 Вт

Вони разом будуть працювати? Чи усилок таки заслабий? Хтось може пояснити що і до чого?

Звукова буде з материнки ASRock Z170

7.1 CH HD Audio (Realtek ALC1150 Audio Codec), Supports Purity Sound™ 3 & DTS Connect

Думаю поки що для відтворення мало би вистачати. Запис і т.д., то поки неактуально. Вілсет на весну треба зібрати.
Email Poster
Stevens
Дата 03 Грудня 2015, 14:58
Quote Post

Велофанат

Звукова буде з материнки ASRock Z170. Думаю поки що для відтворення мало би вистачати

Тобі для відтворення, чи

звуку поліпше

Якщо для відтворення, то мож нічого не робити. взагалі.
Email PosterUsers Website
Lanz
Дата 03 Грудня 2015, 15:06
Quote Post

Постійний учасник

Тимчасово - для відтворення) Порівнянно із тим що в мене зараз стоїть, навіть цей варіант буде на порядок вище. На чому зараз в мене зараз вдома музика грає писати спеціально не буду, бо камінням закидають laugh.gif

В мене зараз просто сталось трохи западло із тим що треба міняти комп на новий (попандос на гроші), і в той же час тріснув задній обід (ше один попандос на вілсет, ну але я і так планував то на весну).

Паралельно є інші трати і вилізли пропозиції "від яких не можна відмовитись" по акустиці.

Так шо всього потроху, і покупку звукової прийдеться трохи відкласти.
Email Poster
Stevens
Дата 03 Грудня 2015, 15:22
Quote Post

Велофанат

"від яких не можна відмовитись"

Ану ану

Це повідомлення відредагував Stevens - 03 Грудня 2015, 15:23
Email PosterUsers Website
Lanz
Дата 03 Грудня 2015, 15:24
Quote Post

Постійний учасник

Ну вот колонки ці виходять за 70 баксів, а усилок за трошки більше 200.

Реальні ціни можеш нагуглити)
Email Poster
Gasik
Дата 03 Грудня 2015, 21:07
Quote Post

Постійний учасник

якшо шо, то маю японський усілок Onkyo на продаж. точно буде дешевше 200 баксів.
є ще з 5-6 інших по різним цінам. Onkyo ось такий:

user posted image

user posted image

user posted image

Yura777
Дата 04 Грудня 2015, 19:04
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (demon @ нині, у 07:55)
за 200 баксов можно купить ресивер

підсилювач за ці гроші буде звучати на багато краще. В ресивері основний напрям на кіно. Декодер долбі і дтс, багатоканальний звук. Але за такі гроші це дуже початковий рівень. Тобто 2 канали за 200 уо і 5 каналів, декодер долбі, дтс, тюнер, розводка відео сигналу за ті самі гроші не буде звучати однаково. Такі речі слухають різні варіанти і вибирають, а не по паспортним даним. І потрібно слухати в парі підсилювач і колонки. Одна акустика звучить краще з одними підсилювачами, інша з другими. Тобто якщо ви слухали на одному підсилювачі, приїхали додому і підключили до свого, не факт, що буде звучати так само
A.V
Дата 04 Грудня 2015, 19:34
Quote Post

триммер стакселя

раз уж тут так запахло звуком, кто какие напольники к Harman/Kardon HK 980 посоветует?

присматриваюсь к JBL L890, но цена демотивирует
Users Website
Yura777
Дата 04 Грудня 2015, 20:14
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (A.V @ нині, у 19:34)
раз уж тут так запахло звуком,  кто какие напольники к Harman/Kardon HK 980 посоветует?

присматриваюсь к JBL L890, но цена демотивирует

JBL акустика поганенька. Не все що гарно виглядає гарно звучить. Слухав Focal напольні на Harman/Kardon HK 990 http://www.hi-fi.ru/magazine/stereo/844414 . Динамічний підсилювач. Я думаю буде добре розкачувати і кевларові B&W. Але краще підійдіть в Кінг Крос. Там на другому поверсі є Harman/Kardon можливо щось порадять. Але краще самі послухайте порівняйте. Краще хороші полочники ніж погані напольники. На невеликому метражі напольники можуть ще й резонувати це від кімнати залежить. Можливо тут щось для себе знайдете http://stereo.ru/before/forum/viewtopic.php%3Ft=49651.html Але кожному подобається своє звучання. Краще послухати побільше варіантів і потім купляти.
A.V
Дата 17 Грудня 2015, 14:38
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Yura777 @ 04 Грудня 2015, 20:14)
JBL акустика поганенька. Не все що гарно виглядає гарно звучить.

исхожу из простой мысли, что если производитель один, то его изделия уж точно должны нормально стыковаться друг с другом.
Users Website
Lanz
Дата 17 Грудня 2015, 17:42
Quote Post

Постійний учасник

По акустиці вийшло не зовсім так як планував, JBL купити не вдалось, на щось інше бюджету не було, вирішив не спішити, а як тимчасове заміщення купив б/у Edifier R2700. Приїхали вчора, пробую до чогось домахатись - поки не можу. Хоча і усвідомлюю що це далеко не топ. Цікаво буде відійти від вау-еффекту і через якийсь час послухати хай-фай щоб порівняти.

По системі визначив для себе що слідучим кроком буде якийсь ЦАП, і аж потім вже усилок/пасивні колонки. Поки вчу матчасть)
Email Poster
Krasow
Дата 17 Грудня 2015, 18:53
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Yura777 @ 04 Грудня 2015, 18:14)
Краще хороші полочники ніж погані напольники

я от теж полочніками користуюсь wink.gif
Yura777
Дата 17 Грудня 2015, 21:33
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (A.V @ нині, у 14:38)
исхожу из простой мысли, что если производитель один, то его изделия уж точно должны нормально стыковаться друг с другом.

Харман робить хороші ресивери для кіно. Коли вибух повинен бути вибухом, аж налякати. тобто динаміка, різкість. І музику на ньому потрібно слухати відповідну. Де важливіша динаміка а не детальність. Я слухав Harman/Kardon HK 990. Він топовий був тоді щось більше 2 тисяч уо. І все одно не було детальності. Потрібно виходити з того яка музика подобається. Джаз, класика, інструментальна музика на ньому добре звучати не буде. А щось типу електронної музики напевно саме то. Колонки також напевно такого плану. Я не слухав саме цю модель, але судячи з інших напевно щось ближче до радянського ідеалу хай-фай - щоб бумкало і цокало. Побільше басів і високих. Тут про них є http://stereo.ru/before/profile.php%3Ftree...t_id=19258.html і цитата "А JBL и покупают в первую очередь любители баса до середины им и дела нет как и до дымки над перкурсией а музыку где сцена есть любители баса неслушают" І я притримуюсь такої думки. Але якщо подобається інший звук напевно потрібно спробувати згладити іншими колонками, на яких і голос звучить ніби в одній кімнаті з тобою виконавець. Ще раз повторю потрібно послухати що подобається. Привезти в салон підсилювач і спробувати з різними колонками.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll