РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> В зоопарку відкривається терраріум, Все про "крокодилів" і їм подібних
SerBus
Дата 22 Жовтня 2010, 10:45
Quote Post

Lucky Man

Салют велоспільноті! Перешерстив усі теми в зоопарку і чесно кажучи був здивований- який зоопарк обходиться без терраріуму. Де рептилії, де крокодили? Тому вирішив ризикуючи здоров"ям розповісти про свого зеленого друга. Тільки прохання - не плюватися і не бити сильно ногами. Чому таке прохання, бо складається враження , що лізу( со свинным рылом, да в калашный ряд). Але зараз хряпну соточку для хоробрості і вперед.
На початку далеких 90-х придбав за 100 рублів ХВЗ Туриста в поганенькому стані. З великими проблемами привів його у більш-менш пристойний вигляд. Ровер вірою і правдою служив мені, де тільки не був і ,що тільки не перевіз на свому багажнику! Аж цього року я вирішив трохи його оспортивити. В мого друга і компаньйона по покатухах кроссовий Gudereitt C-30 тому я крокодилив свого Туриста по його подобію. Зразу кажу, що обвіс робився мегабюджетний, тому( звиняйте Ганно)!
Ось специфікація:
Рама- ХВЗ Турист 90р.
Вилка- рідна
Руль-стальний (noname)
винос- стальний(noname)
каретка- рідна, як не дивно в чудовому стані, замінено вісь під квадрат
система- китай. стальна 48-38-28
педалі- Mongoose, топталки(пластік)
ланцюг- КМС
манетки- Shimano TY-18
гальмівні ручки- C-Star
гальма- ХВЗ( дюраль, кліщі)
п.переклюк- S.Shine
з.переклюк- Shimano RD-TY-22
ободи- Fort 700C(подвійні, не пістоновані)
покрихи- Ralson 47-622( ну дуже "подлі")
сідло - ХВЗ старт-шоссе
глагол- рідний
Ось такий вийшов апарат.

Це повідомлення відредагував SerBus - 31 Березня 2016, 0:48

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
SerBus
Дата 22 Жовтня 2010, 10:57
Quote Post

Lucky Man

З колесами явно вийшов перебор. На асвальті гума котить досить непогано, правда прийшлося вдути в колеса 3.2 атм. В говнах взагалі (огонь), але відстань від покрихи до нижніх пір"їн 1-2мм нівелює всю зубастість(моментально забивається г-м)

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
SerBus
Дата 22 Жовтня 2010, 11:32
Quote Post

Lucky Man

Прийдеться всетаки міняти гуму на тоншу 35-37. Раму планував помалювати ще цього року , але не вистачило грошей. І добре , що так склалося бо в гаражі з"явився новий житель- сусід (віддав в добрі руки Стартона в чудовому стані). Отже весь обвіс перекочує на нього і помалюється вже Старт-Шоссе. Порівняння ваги явно не на користь Туриста 2.2кг проти 3кг + ковані дропи + легша вилка + винос і руль-дюраль. Всі роботи по перестановці обвісу стримує заширока гума- банально бракує каси. Ще вибачайте за якість фото.

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
SerBus
Дата 22 Жовтня 2010, 11:39
Quote Post

Lucky Man

Ще кілька фоток:
Змушений був поставити додатковий ролик бо тросик до переднього переклюка підведений знизу , а тяга верхня.

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
SerBus
Дата 22 Жовтня 2010, 11:41
Quote Post

Lucky Man

Ну ніби все, можете починати.

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
Varvar
Дата 22 Жовтня 2010, 13:08
Quote Post

Постійний учасник

А звідки такі покришки ?
Чи відомо щось про вагу ровера, зокрема покришок smile.gif ?
SerBus
Дата 22 Жовтня 2010, 16:20
Quote Post

Lucky Man

Покришки індійські , завтра планую їх зняти тоді і зважу. Ровер в зборі суб"єктивно тягне десь на 13-14кг. Як тільки буде можливість- уточню. А котить досить непогано, хоча я розраховував на кращий результат. Думаю , що винні всетаки покришки.
Velomax
Дата 22 Жовтня 2010, 18:23
Quote Post

неутомімый командор

Покрышка сзади влезала максимум шириной 32 мм, насколько я помню свои "Туристы".

Узел подвода троса к переднему переключателю через штатный корпус манетки заднего - это прекрасно smile.gif

На форуме есть тема про ХВЗ: "Турист": все про модернизацію цих роверів

Если вам не трудно - заливайте пожалуйста фото на фотохостинг, а сюда, на сайт, выкладывайте ссылки с фотохостинга.

Кстати, как ваша дочка? Красивая? Ездит ли вместе с вами в велопоходы?
Users Website
Elephant
Дата 22 Жовтня 2010, 22:44
Quote Post

Постійний учасник

Дуже круто виглядає. Кльовий вийшов крокодильчик. Я взагалі став фанатом ХВЗ чомусь ці велосипеди викликають у мене лише позитивні враження. Власне, думаю що моя Ракель - теж із крокодильного сімейства. Тому нас на форумі вже трохи більше.
Моє питання, ди ви брали кареточний вал під квадрат, так щоб по ширині підходив?
SerBus
Дата 23 Жовтня 2010, 21:18
Quote Post

Lucky Man

Elephant-братуха, добре ,що є на сайті однодумці. Бачив твою Ракель- бомба. А вісь під квадрат я купив в нашому "Задрипінську" на базарі, де один - єдиний на ціле місто нормальний пацан торгує велозалізяччям. Вісь встала з ідеальним чейнлайном- аж дивно. Хочу похвалитися, сьогодні взяв покрихи Deestone 622x32- шоссейні сліки ,а з понеділка починаю перекидку обвісу на старт-шоссе. Закінчу - викладу фотки, а зауваження Velomaxa врахував.
Velomax
Дата 28 Жовтня 2010, 11:41
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (SerBus @ 23 Жовтня 2010, 20:52)
.. Покрышка на фото - 622х47, хотя реальная ширина - 40мм, встала с минимальным зазором 1-2мм с каждой стороны...

Удивительно. У меня шире 32-мм не получалось поставить так, чтобы потом все нормально работало.
wink.gif
Users Website
SerBus
Дата 04 Січня 2011, 23:36
Quote Post

Lucky Man

Нарешті закінчую збирати компоненти до свого супер-пупер рандоннєрського ровера. З понеділка беруся за складання. Фотки будуть.

Це повідомлення відредагував SerBus - 12 Лютого 2011, 23:58
SerBus
Дата 21 Березня 2011, 22:55
Quote Post

Lucky Man

Ну от не пройшло і пів року як я нарешті повністю зібрав свого Стартона, але все по порядку. Восени було вирішено Туриста розібрати ,а весь обвіс переставити на СШ, що було успішно зроблено. Ровер вийшов легкий і накатистий, що надзвичайно тішило господаря smile.gif . Було пройдено біля 500км по різних дорогах і усіма параметрами ніби повністю задовільняв мене. Але завжди хочеться більшого, в зв"язку з чим був запланований частковий апгрейд компонентів (без виходу за межі бюджетного сегменту) і приведення рами до нормального вигляду. Так виглядав вел минулої осені під час поїздки на Поповицькі форти.user posted image
Ровер було повністю розібрано і підготовано до фарбування. Дякуючи Елефанту який дав мені точні координати Техмала (за що йому вельми вдячний, пиво з мене biggrin.gif ). Шляхетний чорний-матовий повністю поміняв вигляд ровера. Рама і вилка після фарбування.user posted image
Для апгрейду було придбано комплект SRAM3.0( манетки + перемикачі) все крім переднього перемикача встало на свої місця без проблем. Ось тут мав стояти SRAM.user posted image
До речі Мар"ян(Ксьонз) порівняй відстань до рами в Туриста (на початку теми) і в СШ,а також порівняй вилки.
Тепер специфікація:
Рама, вилка - СШ.
Рульова - СШ.
Руль - стальний( буде ближчим часом замінено на фірмовий алю)
Винос - СШ алю.
Сідло, глагол - СШ.
Манетки - SRAM 3.0
Перемикач задній - SRAM 3.0
Перемикач передній - Shimano TZ-31
Система - Shimano CF - 20
Гальма - СШ кліщі,алю.
Тріщотка - Shimano TZ-21
Ланцюг - КМС Z -50
Педалі - якісь тайваньські алю.
Втулки та ободи - без змін.
Покришки - Deestone 622x32.
При установці деяких компонентів прийшлося залізти в ЧД-овий город - тобто поколхозити smile.gif Ось такий вийшов апарат.user posted imageuser posted image
Sorry за тросики - поки нема де придбати кінцевики, треба їхати до Макса oops.gifuser posted image Центр керування польотами.user posted image Все таки думаю ,що апгрейд закінчити неможливо - його можна тільки призупинити так що деякі компоненти можливо будуть мінятися з часом. А на разі залишилося доставити парктронік і датчик дощу bigsmile.gif !
PS Протягом минулого тижня пройдено перших 100км - море позитивних вражень, легкий хід, хороший накат та розгін.

Це повідомлення відредагував SerBus - 21 Березня 2011, 23:14
polly-po
Дата 21 Березня 2011, 23:35
Quote Post

Нас не догонят !!!

Перефарбована рама виглядає люксово!

Дозвольте поцікавитися, а чому руль прямий, а не баран все ж таки?
Elephant
Дата 21 Березня 2011, 23:46
Quote Post

Постійний учасник

Вийшло дуже елегансько. Вітаю/заздрю! ))) в майбутньому, при нагоді, раджу замінити винос - ті алю хвз тріскають і коляться дуже часто (ніколи не був того свідком, але люди кажуть).
Загалом, у вас е чим пишатись - зовнішній вигляд напрочуд благородний.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic