РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> CUBE LTD CC 2013 (Gran Turismo 2.0), от до чого я докотився
Wertomaniak
Дата 08 Квітня 2014, 15:29
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Zenyk @ нині, у 13:13)
"Тоді ти, холоп, мав
би бути ще більш спостережливим, щоб
помітити, що питання про ротор прозвучало від
Царя, що має за плечима 18 тисяч кілометрів
на МТБ..."

думаю якось так laugh.gif

laugh.gif
Email PosterUsers Website
Spiner
Дата 08 Квітня 2014, 15:32
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 14:24)
Смішно читати пости деяких диванних аналітиків, які їздять на трудновелах чорних стокових кадейлах на роботу tongue.gif

Я ще в першому пості розписав для чого ровер і чому не доцільно шосер і т.д.

Микола, я, наприклад, з тобою незнайомий і з твоїми попередніми веловитворами теж. В першому пості ти так і не написав чому не шосер і чому саме 29ер. Пост перечитав ще раз - не знайшов чому найнер і чому на гладкому протекторі. Тому попросив по можливості пояснити. Ти ж у відповідь хамиш. Негарно, Миколо. В моєму пості аналітикою і не пахне, були запитання і коментар.

"Трудновел - велосипед с амортизацией, с колесами 26 и злой резиной и дисковыми тормозами. Я просто с шоссерами езжу, бо я 10 лет на шоссе отъездил, вот и нахватался словечек. " (с) ЧД

Що ти мав на увазі під цим поняттям я не знаю, але для справки в мене 28" гібрид на вібрейках і на Kenda Medium покришках. На своєму кадейлі я катаюсь і на роботу в тому числі, а стокова комплектація мене, особливо після тривалого перериву у катанні, цілком влаштовує. Якщо хочеш обіс..ти мій ровер роби це аргументовано. Наразі виходить: "Микола, чому саме такий ровер?" - "сам дурак!".
rolleyes.gif
Wertomaniak
Дата 08 Квітня 2014, 16:40
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:32)
Дядьку Spiner, Мыкола просто не знае. шо зовнишний диаметр колеса шоссера и колеса 26 МТБ майже однакови. 

ЧД, Микола прерасно знає це. І казав про ці речі багато раз. tongue.gif
А якщо у вас є бажання позмагатися в дотепності, то я б вам порадив куди краще потратити ваш час, замість "МНОГО БУКАФФ" laugh.gif
user posted image

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 08 Квітня 2014, 16:47
Spiner
Дата 08 Квітня 2014, 17:04
Quote Post

it's chemistry, ....

О, знайшов блог Миколи cool.gif , http://liberty-bicyclist.blogspot.com/
почитав про Genesis і про підготовку до переходу на КУБ.
Просто "байтораздирающие хроники" laugh.gif
Але той куб що Микола має і той що він хтів спочатку (судячи з блогу) - трохи різні речі.

Був:
user posted image

Став:
user posted image

Микола, поклавши руку на серце, - мені твій старий Genesis більше до душі, ніж новий куб. wink.gif
user posted image

Але як тобі подобається - шикарного накату! smile.gif

Це повідомлення відредагував Spiner - 08 Квітня 2014, 17:10
Wertomaniak
Дата 08 Квітня 2014, 20:45
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Spiner @ нині, у 15:04)
О, знайшов блог Миколи  cool.gif , http://liberty-bicyclist.blogspot.com/
почитав про Genesis і про підготовку до переходу на КУБ.
Просто "байтораздирающие хроники"  laugh.gif
Але той куб що Микола має і той що він хтів спочатку (судячи з блогу) - трохи різні речі.

Був:
user posted image

Став:
user posted image

Микола, поклавши руку на серце, - мені твій старий Genesis більше до душі, ніж новий куб.  wink.gif
user posted image

Але як тобі подобається - шикарного накату!  smile.gif

дякую, що нагадали, що давно не обновляв блог, але до чого такий аномальний інтерес до моєї особистості? laugh.gif

модери, де ви? почистіть тему від флуду, лишіть лише коменти по суті а то покличу Борю і він тут влаштує всім Майдан laugh.gif

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 08 Квітня 2014, 20:49
Spiner
Дата 08 Квітня 2014, 21:16
Quote Post

it's chemistry, ....

Hotilosja zrozumity logiku zboru tvogo cube, dorechi, v blozi znajshov vidpovidj...
ЧД_
Дата 08 Квітня 2014, 21:16
Quote Post

sprzedawca materacow

Борис уже не в бане? laugh.gif

П,С. Пиду потру свий флуд. prankster2.gif

alex4alex
Дата 08 Квітня 2014, 23:22
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Spiner @ вчора, у 16:32)
Тому попросив по можливості пояснити. Ти ж у відповідь хамиш. Негарно, Миколо. В моєму пості аналітикою і не пахне, були запитання і коментар.
...
Якщо хочеш обіс..ти мій ровер роби це аргументовано. Наразі виходить: "Микола, чому саме такий ровер?" - "сам дурак!".

Цілком погоджуюся. Таке враження, що тема створена не для демонстрації велосипеда, а для його виправдовування, причому з переходом на особистості. Якась невихована молодь пішла у наш час laugh.gif

QUOTE (Zenyk @ вчора, у 16:13)
"Тоді ти, холоп, мав би бути ще більш спостережливим, щоб помітити, що питання про ротор прозвучало від Царя, що має за плечима 18 тисяч кілометрів на МТБ..."

думаю якось так  laugh.gif

Чергова порція бидло-гумору?

Даний пост стосувався фрази про "диванних аналітиків". Якщо вже цитуєте, то принаймі зробіть таку ласку, розберіться, що до чого. Мушу констатувати, що у вашому випадку краще просто промовчати і видаватися дурником, ніж почати писати і розвіяти всі сумніви. І це, на превеликий жаль, вже не вперше.
Users Website
Petiok
Дата 09 Квітня 2014, 11:04
Quote Post

Постійний учасник

Спробую пояснити логіку Миколи laugh.gif .
З першого посту випливає, що Микола любить їздити по другорядних дорогах -> там або куча ям, або взагалі асфальту нема -> найнер з гумою 2.0 за рахунок великого діаметру коліс краще поглинає нерівності, що додає комфорту і дозволяє краще зберігати швидкість. Без вилки на такій дорозі руки би відсохли. Сліки цілком логічно, бо котять значно краще ніж шипована гума, а проїхати можна будь-де, якщо сухо. Їздити по таких дорогах на шосері - мазохізм, на турінгу з тонкими колесами - те ж саме, на 26' хардтейлі - матрас. Якшо відкинути підвіси, 29' і жирні сліки - нормальний варіант для такого використання.
Правда дійсно не ясно, чому чисто кантрійна рама, ще й малої ростовки (напевно Микола глибоко в душі все-таки кантрійщик spiteful.gif ).
Про ротори промовчу mosking.gif
Email Poster
imAginary
Дата 09 Квітня 2014, 11:22
Quote Post

Постійний учасник

мала рама для маневриності laugh.gif
Email Poster
Dok62
Дата 09 Квітня 2014, 13:26
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Petiok @ нині, у 11:04)
(напевно Микола глибоко в душі все-таки кантрійщик spiteful.gif ).

Микола в душі романтик...
Email Poster
ЧД_
Дата 09 Квітня 2014, 14:52
Quote Post

sprzedawca materacow

Митець laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 09 Квітня 2014, 15:13
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topic