Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (4) 1 2 [3] 4  ( ) Poll OnlyStart new topicStart Poll

> 200km LIFT ВІДГУКИ

Чи варто проводити LIFT у 2017 році?
: : 0

A.V
03 2016, 5:56
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

http://lvivbicycle.club/online/

LIFT 2017: бути чи не бути?

У вересні 2016 Lviv Bicycle Club за підтримки Ternopil Velomarathon та Velo-Stalker, провів експериментальний марафон LIFT 200 км з одночасним стартом учасників з трьох міст (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль) і спільним КП у Бережанах. Формат був придуманий експромтом, ми оганізували все дуже швидко - і були приємно здивовані тим, що вдалося зібрати понад 80 учасників, навіть не зважаючи на співпадіння у датах проведення з Київською Соткою і перегонами Тур де Жовква.

Наразі стоїть питання - чи варто робити цей марафон щорічним? Залишити такий самий формат - чи внести у нього зміни? Ми будемо вдячні за ваші думки і пропозиції smile.gif

https://apps.facebook.com/my-polls/form/lift-2017
Users Website
Dok62
05 2016, 14:52
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (vovanxp @ нині, у 13:19)

Ну на цей раз напевоно Dok62 випригнув загубивши контакти.

А оскільки наздоганяв AV поматрасити не вийшло.   mosking.gif

Цього разу Док чемненько так вів пелетон, відправивши вперед Коно і Ко. Десь в Давидові Дока почали обганяти всі кому не лінь smile.gif Коли на виїзді з Давидова Дока обігнала Катруся на своєму трудновєлі - Док не витримав і додав prankster2.gif Цього вистачило щоб створити доволі шустру групу на чолі з Геною Курбаном і frankpapasample так і їхали до епічного підйому перед Бережанами. Навіщось одяг пульсометр scare.gif Коли пульс почав перевалювати за 170 відпустив групу і доїзджєв на КП сам.
Що стосується КП то обід був вище всіляких похвал. відчувалось - нам старались догодити. Ось переваги не балуваних увагою туристів маленьких містечок.
Частина нашої групи помчала вперед. а частина вирішила все ж матрасити. Ми трохи потусувалися на Кп, випили пива ізотоніку. Рушили здається вшістьох?
По дорозі Сергман уявив себе Фрумом і на перевальчику умотав вперед shok.gif
Рей і Тайво нарізали за ним, далі Я, Магнус і Спін Доктор, який все жалівся на свій пульс. У мене також зашкалював facepalm.png Поки тусили на заправці в Брюховичах Магнус втік! Поїхали четверо. На Свіржських пагорбах, проти вітру зовсім не їхалось. За бухтою вікінгів добрали і обібрали smile.gif укатаного вусмерть Сергмана. Перед Давидовим і у мене почало закінчуватись пальне wacko2.gif Якого, подумав я і відпустив хлопців.Спін Доктор теж відстав, вгамовуючи норовливий пульс. Яке ж було моє здивування коли вже на фініші мене добрав Тайво dntknw.gifВиявляється він зупинявся на хмм технічну паузу...
Так що дійсно поматрасити в повній мірі не вдалось!

Dok62 - 05 2016, 14:55
Email Poster
frankpapasample
05 2016, 14:58
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 235

QUOTE (Dok62 @ нині, у 12:52)
Цього разу Док чемненько так вів пелетон, відправивши вперед Коно і Ко. Десь в Давидові Дока почали обганяти всі кому не лінь smile.gif Коли на виїзді з Давидова Дока обігнала Катруся на своєму трудновєлі - Док не витримав і додав prankster2.gif Цього вистачило щоб створити доволі шустру групу на чолі з Геною Курбаном і frankpapasample так і їхали до епічного підйому перед Бережанами. Навіщось одяг пульсометр scare.gif Коли пульс почав перевалювати за 170 відпустив групу і доїзджєв на КП сам.
Що стосується КП то обід був вище всіляких похвал. відчувалось - нам старались догодити. Ось переваги не балуваних увагою туристів маленьких містечок.
Частина нашої групи помчала вперед. а частина вирішила все ж матрасити. Ми трохи потусувалися на Кп, випили пива ізотоніку. Рушили здається вшістьох?
По дорозі Сергман уявив себе Фрумом і на перевальчику умотав вперед shok.gif
Рей і Тайво нарізали за ним, далі Я, Магнус і Спін Доктор, який все жалівся на свій пульс. У мене також зашкалював facepalm.png Поки тусили на заправці в Брюховичах Магнус втік! Поїхали четверо. На Свіржських пагорбах, проти вітру зовсім не їхалось. За бухтою вікінгів добрали і обібрали smile.gif укатаного вусмерть Сергмана. Перед Давидовим і у мене почало закінчуватись пальне wacko2.gif Якого, подумав я і відпустив хлопців.Спін Доктор теж відстав, вгамовуючи норовливий пульс. Яке ж було моє здивування коли вже на фініші мене добрав Тайво dntknw.gifВиявляється він зупинявся на хмм технічну паузу...
Так що дійсно поматрасити в повній мірі не вдалось!

Док, дякую за пиво на КП) Наступного разу я пригощаю.

Email PosterUsers Website
-=Zen=-
05 2016, 14:59
Quote Post

Зацікавлений
**

: 238

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 15:58)
Док, дякую за пиво на КП)

На КП було пиво facepalm.png
Vushenka
05 2016, 15:50
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 24

В суботу відбувся дуже класний і цікавий по задумці марафон під назвою "LIFT-200 км", учасники з трьох міст Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ одночасно стартували в суботу о 8:00 ранку. Кожне місто мало свій мальовничий маршрут який перетинався в м. Бережани на позначці близько 100 км.(для Тернопільчан аж 150 км) ohmy.gif Там марафонці мали змогу зустріти один одного, привітатись, посидіти за стаканом компоту і каші, і помчати назад до своїх рідних міст. Важко передати позитивні емоції, коли стоїш на старті, чекаєш коли вже пора крутити, і розумієш що саме зараз, в двох містах марафонці також чекають старту і прямують туди куди і ми, це відчуття єдності, відчуття того як три міста можуть бути близько один до одного, відчуття того, що велосім'я у нас велика і сильна). cool.gif
user posted image
З Івано-Франківська стартувало 27 учасників, більшість з них досвідчені марафонці, учасники змагань, і невелика частина тих хто їде дистанцію вперше, трохи заздрю цим відчуттям) smile.gif . Спочатку треба накрутити коло по місту, вибратись з загального трафіку машин, а дальше - скатертю доріжка по Тисминецькій трасі в сторону Бережан.
user posted image
Ми скромно вважаємо себе досвідченими марафонцями, і знаємо як треба крутити щоб отримати задоволення від дистанції. Машрут просто казка, нормальні дороги, а місцями дуже нормальні, мальовничі краєвиди, і погода просто подарунок.
user posted image
Ми привикли їздити Львівський марафон 200 км весною, коли ще починається сезон, місцями прохолодно, а тут ніби літо ще не зовсім відступило, а осіння прохолодна освіжає весь час, по дорозі видно як дерева починають міняти колір, дозрівають соняшники, осінні поля, жовте листя перекочується по дорозі, і усе це є час роздивлятись бо їхати зовсім не важко. Приємні відчуття. laugh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Як пише протокол в 4:45 ми в Бережанах, наші любі волонтери на місці, їда замовляється, водичка наливається, масаж робиться) Чесно кажучи КП в такому гарному місці, що не дуже і хочеться їхати звідси. Час від часу прибувають інші учасники. cool.gif Поїли і поїхали на верх по бруківці, поки виїжджаємо з Бережан з різних кінців вулиці появляються рандонери, схоже на якусь квест гру чи то лабіринт). Поки обідали, Алекс зі Львова розказав що в них було 2 класних спуска - ага, значить нас чекає 2 класних підйоми)) dash1.gif Але в таку погоду підйоми долаються невимушено. good.gif Знову краєвиди, вигляд міста Бережани зверху, і дорога додому. Нас троє, Андрій і Христя і я, і нас турбує підйом в Крилосі, від якого нікуди не дітись). 16:30 ми вїжджаємо в старовинний Галич, Христя каже щоб я ненароком не захопила осінь з собою, бо тут вона якась дуже вже осіння) 16:45 ми готуємось штурмувати пійдом, пару хвилин і він не такий вже і складний.
Все, підйоми закінчились і покотились додому. Місто якесь більше ніж здавалось і щоб добратись до озера, місця фінішу, треба було покрутити Набережною, довго якось) Фініш - на озері два Романи нас приймають, і ми засідаємо на траві чекати решту учасників, всі приїзжджали щасливі і усміхнені, майже не укатані). Стартувати і фінішувати в свому місті - дуже вигідно, і морально легше, коли висипаєшся і не треба нікуди їхати поїздом, це додає сил. Я вважаю хто пропустив такий марафон - той багато втратив, на наступний раз не думайте, а приєднуйтесь! cool.gif
Подяка організаторам Lviv Bycicle club за цікавий марафон, один з найкращих, і за організацію, всім учасникам Львова,Тернополя, Франківська за участь, волонтерам зокрема Богдані і Ігорку за підтримку, і взагалі усім за таке класне свято як "200 km LIFT" smile.gif
user posted image

Vushenka - 06 2016, 10:44
Email Poster
mr.gk
05 2016, 17:08
Quote Post

: 19

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 09:31)
Трекнул марафон на Strava Flyby.

Тут можно глянуть кто как ехал, кто не туда свернул и тд.

Цікаво. Дехто блукав по повній mosking.gif

mr.gk - 05 2016, 17:09
Email Poster
sergman
05 2016, 17:24
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 14:06)
Ага. Особенно срез одного чувака перед Бережанами и не заезд на КП)

это у меня GPS спутники потерял, а после Бережан нашел blink.gif я на КП был. чесно-чесно! меня все видели и даже Бодя фоткала tongue.gif
Email Poster
project-70
05 2016, 20:48
Quote Post

Постійний учасник

: Червоноград
: 387

QUOTE (frankpapasample @ вчора, у 11:47)
Небольшой отчет по мотивам поездки.

Отличный отчёт.Обязательно поеду в следующем году.В этом к сожалению не удалось вырваться с работы... blink.gif
St. Babak
   05 2016, 23:19
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 209

frankpapasample Дата 04 Вересня 2016, 11:47
Небольшой отчет по мотивам поездки.

Трохи вимушеного флуду...
"После финишных поздравлений он бодро заявил, что ему еще на велике домой надо ехать 80 километров. Попрощался и скрылся за поворотом".
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Насправді ж було сказано , що додому 8 - 10 км (простіші варіанти), бо, якщо їду через Винники-Лисиничі (восени дуже мальовничо), то виходить під 15 км.
У неділю сумістив закатку і справи
 (на Нижній Шувар за динькою через Раковець) на Strava (66,1 км): http://app.strava.com/activities/699984813

P.S. to EredNimras
...шкода, що треба було вже виходити з маршрутки, але LIFT 2017 рекомендую.

St. Babak - 05 2016, 23:43
Email Poster
frankpapasample
06 2016, 6:31
Quote Post

Зацікавлений
**

: 235

QUOTE (St. Babak @ вчора, у 21:19)
Трохи вимушеного флуду...
"После финишных поздравлений он бодро заявил, что ему еще на велике домой надо ехать 80 километров. Попрощался и скрылся за поворотом".
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Насправді ж було сказано , що додому 8 - 10 км (простіші варіанти), бо, якщо їду через Винники-Лисиничі (восени дуже мальовничо), то виходить під 15 км.
У неділю сумістив закатку і справи
 (на Нижній Шувар за динькою через Раковець) на Strava (66,1 км): http://app.strava.com/activities/699984813

P.S. to EredNimras
...шкода, що треба було вже виходити з маршрутки, але LIFT 2017 рекомендую.

Поправим. Мы просто с АВ еще переглянулись так после ваших слов - звучало как восемьдесят. Да и кто говорит "мне еще восемь -десять километров домой ехать")))
Taiwo
06 2016, 12:12
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (Dok62 @ вчора, у 14:52)
Яке ж було моє здивування коли вже на фініші мене добрав Тайво dntknw.gifВиявляється він зупинявся на хмм технічну паузу...

Клапан відкрився laugh.gif laugh.gif laugh.gif
mr.gk
06 2016, 21:03
Quote Post

: 19

QUOTE (A.V @ 03 Вересня 2016, 19:03)
https://photos.google.com/share/AF1QipOQWmE...lVIRnM0MWhIUnVn

https://photos.google.com/share/AF1QipM22PI...m5wWUNIejdIYWZ3

А Львівські фото є?
Email Poster
Ser Gio
06 2016, 23:05
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Автовокзал
: 313

Email Poster
emus
07 2016, 20:54
Quote Post

Постійний учасник

: м. Львів
: 262

QUOTE (mr.gk @ 05 Вересня 2016, 15:08)
Цікаво. Дехто блукав по повній mosking.gif

Це на кого , ви натякаєте, шановний? Я так скажу, чудовий був собі марафончик, головне, що він ні на, що не впливав і можна було собі їхати як заманеться. Я, особисто їхав по компасу. Правда, довжина вийшла трохи більше та набір висоти також, але для скаженної корови сто км. не гачок?

emus - 07 2016, 21:00
Email Poster
sergman
07 2016, 21:23
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

А где картинки с КП?
Email Poster
St. Babak
08 2016, 0:24