Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (5) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 600км 2015 ВІДГУКИ, "Центр Європи"
A.V
27 2015, 14:53
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Users Website
A.V
27 2015, 12:03
Quote Post

триммер стакселя

:

QUOTE (miker @ нині, у 12:31)
Зыы. В след году обязательно поеду на этот бревет.

трассу Львов-Рахов-Ужгород начали делать уже.
Колочаву грозятся закатать в асфальт осенью.

хардкорный марафон в следующем году превратится в турпоход по живописным местам для офисных пузанов.

страданий и боли не будет.
Users Website
ЧД_
27 2015, 12:39
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

хардкорный марафон в следующем году превратится в турпоход по живописным местам для офисных пузанов.

Шо и ЧД можно с подффесом? laugh.gif
sanjasany
27 2015, 13:37
Quote Post

: Івано-Франківськ
: 14

Хотів поцікавитись чи можливо при бажанні перездати цей бревет?
Чи це має бути обовязково цей же маршрут, чи можна будь-який маршрут просто щоб була така ж відстань? Будь дуже вдячний за відповідь.
Email Poster
Lanz
27 2015, 13:39
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Перездачі тільки по талонам mosking.gif
Email Poster
A.V
27 2015, 14:35
Quote Post

триммер стакселя

:

QUOTE (sanjasany @ нині, у 14:37)
Хотів поцікавитись чи можливо при бажанні перездати цей бревет?
Чи це має бути обовязково цей же маршрут, чи можна будь-який маршрут просто щоб була така ж відстань? Будь дуже вдячний за відповідь.

на жаль, ні
Users Website
Ksiondz
27 2015, 14:41
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

Щось таку інтригу тримаєте. Давайте відгуки в розгорнутому виді. Що там з Емусом і Алексом, хто їх обіжав? Жара, вітер, дощ?
emus
27 2015, 14:46
Quote Post

Постійний учасник

: м. Львів
: 262

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 12:41)
Щось таку інтригу тримаєте. Давайте відгуки в розгорнутому виді. Що там з Емусом і Алексом, хто їх обіжав? Жара, вітер, дощ?

Я щось не зрозумів, ми, що самі популярні? І доречі, нас ніхто не обіжав.
Email Poster
Dok62
27 2015, 15:19
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

НІШТО НА СВЄТЄ НЄ МОЖЕТ
НАС ВИШИБІТЬ ІЗ СЕДЛА
ТАКАЯ УЖ ПОГОВОРКА
У ДЯДІ ДОКА БыЛА!

Третьому КП присвячується
user posted image
Що я виніс з цього бревету? Так це те, що завжди потрібно прислухатися до порад розумних людей! Коли у Рахові, на 250км, у мене лопнула і відлетіла праве рельса сідла, AV сказав- "Ето сход! Сході пока нє поздно, как раз евакуація удобная, сядєш на Раховозку і дома", а я, впертий, не послухав і ще 350 км карячився, натираючи собі здоровенний мозоль на лівій ягодиці і їдучи стоячи велику частину дистанції.
Та про все по порядку prankster2.gif
Стартували, як завжди, з запізненням і ці пів години якраз і не вистачило щоб подолати "Меришорський кошмар" засвітло velo.gif Темп відразу був зашвидкий для мене. Десь у Нових Стрілищах Лапка, Сегар,Іван, Спін Доктор??? blink.gif і дАрк рванули вперед і я вирішив повернутися в пелетон smile.gif Аж раптом Сера, Рей додали і тут і роблю перше помилку(про другу я писав на початку), чіпляюсь за них. dntknw.gif Темп явно зависокий, по дорозі пролітаємо дАрка, який пробився, добираємо Спін Доктора, який відвалився від лідерів - летимо, середня перевалює за 28 км\год, це явно зашвидко, як для 600ки. В І-Ф відмічаємось на 1КП коли повз нас пролітає група AV- нічьо сєбє shok.gif Обганяємо їх на виїзді з І-Ф, а потім зустрічаємось на плановому сніданку у Надвірній, укатав AV попутників так що вони навіть не дьоргнулись коло ми зібрались відїзджати rolleyes.gif AV приєднався до нашої групи, натомість загубився Сера biggrin.gif Знову четверо, спека наростає, Спін Доктор напів живий чи напів мертвий mosking.gif У Рахові обідаємо у шикарному ресторані з кондишином і холодною колою-блажество. Далі історія з сідлом і тут би мені зійти і потім вислуховувати співчуття, мовляв техніка підвела! Так НІ! Десь між Раховом і Буштино загубився Спін Доктор, але знайшовся Сєра. Спека вимотувала залишки сил. Не допомагали ні частий водопій, ні обливання водою з джерел. Мій звіздєц наступив після 3КП коли я тупо всівся на лавку в якомусь з сіл і сказав собі, що вже нікуди не їду! Сердобольна бабуся винесла холодної води і за декілька хвилин я ожив і повільно почвалав долі, сам.
В цей кризовий момент мене і добрав дАрк. Разом веселіше. Ще через кілька км ми застали Сєру і AV релаксуючими над кавою. Знову четверо і навіть Теребле-Ріцький расколбас ми пройшли засвітло. В Меришорських єбєнях загубився AV, а ми з дАрком кинули свої кості в Колочаві, далі їхати не було ні моральних ні фізичних сил. Відпочинок з 22 до 03 і вперед на штурм перевалів. Міжгірський навіть не помітили. На спальному КП приємно було побачити Саларіс. Кава, борщ(борщу на цьому бреветі я наївся аж ну)і далі в дорогу. На Гукливому нас накрила злива з блискавками і громовицьми, не зупиняємось. Екстримальний спуск по мокрій дорозі в Воловець, підйом на Менчіл. І нарешті СЕРЕДНЬО-ВЕРЕЦЬКИЙ моросить дощ, холодно, але і його беремо без проблем. На спуску Док ледь не пробив собою переднє скло зустрічної машини shok.gif Климець і шалений спуск в Тухольку. Ось і траса Київ-Чоп, майже дома. Несемось вниз в "ОК", пообідати.По ходу вирішуємо, що я буду докочуватись на фініш, а дАрк спробує встигнути на електричку-встиг. На виході зустрічаємо двох Романів - Рея і ShBr2kа. Відпускаю Сашка і кочусь до Стрія. Там мен і догнали Ромни і як у ліфті, довезли на фініш, за що ім велика дяка. Сидів за хлопцями, а вони удвох боролися з зустрічним вітром по черзі виходячи на зміни. ФІНІШ!!!
Email Poster
ЧД_
27 2015, 15:28
Quote Post

sprzedawca materacow

Друже emus Вы с профессором сами розумни. Мы бы с друзяком Ксендзем в субботу могли за Вас початы хвылюватысь, але ЧД не знав шо та пАдлюка не поихала 600 и хвылювався в гордом одиночестве. але багато. laugh.gif

ЧД_ - 27 2015, 15:31
alex4alex
27 2015, 16:10
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 15:41)
Що там з Емусом і Алексом, хто їх обіжав? Жара, вітер, дощ?

Як сказав друже Емус, нас не обіжали, а до*балися. Вірніше намагалися, але зважаючи на стан велотехніки тих, хто переслідував, а також рівень сп"яніння, нас так просто не візьмеш, навіть після 300+ км laugh.gif
Users Website
ЧД_
27 2015, 16:38
Quote Post

sprzedawca materacow

Не вже профессор день ВДВ десь ученил. laugh.gif
alex4alex
27 2015, 18:45
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 17:38)
Не вже профессор день ВДВ десь ученил. laugh.gif

Нед, мы избежали кровопролития smile.gif

З.Ы. не десь, а возле танка. Символично smile.gif В следующий раз требую ставить отметку на треке "осторожно, гопники!". Их водичкой как сцобак уже не разгонишь.

user posted image
Users Website
erednimras
27 2015, 18:48
Quote Post

Початківець
*

: LEMBERG
: 77

QUOTE (Dok62 @ нині, у 08:01)
Хто з доїзджаючих бачив цього усміхненого юнака, прошу відписатися на форумі.
На даний час з ним немає зв'язку. Мо спить?
user posted image

Це Василь з Дубно. Ми разом їхали від Ясіня аж до "Меришорського кошмару". Там він відстав , але казали що пішов Колочаві в готель спати бо була вже друга ночі
alex4alex
27 2015, 20:13
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (erednimras @ нині, у 19:48)
Це Василь з Дубно. Ми разом їхали від Ясіня аж до "Меришорського кошмару". Там він відстав , але казали що пішов Колочаві в готель спати бо була вже друга ночі

Док знає, хто це і саме тому ним цікавився.

П.С. МерЕшор.
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll