Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (3) 1 [2] 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, для чого велосипедисту шолом
ЧД_
11 ѳ 2012, 9:44
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Шановный grotes а фара, чи свитловидбывачи в Вас с переду булы? laugh.gif
vchaban
11 ѳ 2012, 10:03
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 01:52)
Дивлячись з якої сторони... Недавно чудом уникнув зіткнення в дверний косяк. Якби пасажир автівки на 5 см відкрив більше двері, лишився я би без пальця. Вирулювати від дверці не було куди, праворуч відбійник...

Я мав на увазі, що врізатися в бік автомобіля, який виїхав з бічної вулички менше зло, чим потрапити під колеса того самого автомобіля.

На велосипеді швидкість в середньому 30 км\год. Якщо ще пригальмувати, буде значно менша. Зіткнення з авто на швидкості 10-15 км\год - це не найгірше що може трапитися smile.gif
Email PosterUsers Website
goroh
11 ѳ 2012, 10:55
Quote Post

Зацікавлений
**

: 138

QUOTE (sergman @ вчора, у 23:20)
Зря вы полюбовно разошлись. У тебя травма, вел наверняка тоже пострадал, а ты его просто так отпустил. Надо было компенсацию вытребовать...

Травма ніби не серйозна, а на велосипеді при огляді на місці нічого не помітив крім скручених з осі сідла і руля, потім ще виявив легку вісімку на передньому колесі. Ніби нічого серйозного.
Тай дядько був нормальний, вибачався, намагався допомогти.

Шановный grotes а фара, чи свитловидбывачи в Вас с переду булы?

я без них як і без шолома не їздю, але була світла пора доби, тож були вимкнуті
ЧД_
11 ѳ 2012, 12:03
Quote Post

sprzedawca materacow

Шановный пане grotes. Мени мама радыла, не радыты, але по раджу: ЧД перед кольцом, или перед загруженым перекрестком, колы едет з ранку на работу, вмыкае на фаре габарит. Два раза в житти мени за то казалы дякую водии. Не считал сколько раз, это спасало от ДТП. laugh.gif
Wertomaniak
11 ѳ 2012, 12:50
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 10:03)
Шановный пане grotes. Мени мама радыла, не радыты, але по раджу: ЧД перед кольцом, или перед загруженым перекрестком, колы едет з ранку на работу, вмыкае на фаре габарит. Два раза в житти мени за то казалы дякую водии. Не считал сколько раз, это спасало от ДТП. laugh.gif

+1 Сам так роблю. І не тільки зранку. В пасмурну погоду завжди з габаритами їду. В листопаді мав проблему що загубив 3 задніх фари (по черзі через те, що їздив з сумкою через плече, яка задівала габарити і вони злітали з кріплень). Так от, на ровер не сідав поки не купляв нову фару, бо додому вертався біля 9 вечора.
vchaban
11 ѳ 2012, 12:52
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 12:50)
+1 Сам так роблю. І не тільки зранку. В пасмурну погоду завжди з габаритами їду. В листопаді мав проблему що загубив 3 задніх фари (по черзі через те, що їздив з сумкою через плече, яка задівала габарити і вони злітали з кріплень). Так от, на ровер не сідав поки не купляв нову фару, бо додому вертався біля 9 вечора.

laugh.gif Коли їдеш купляти наступну фару?
goroh
11 ѳ 2012, 13:19
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:03)
ЧД перед кольцом, или перед загруженым перекрестком

Там і перехрестя як такого нема, так... заїзд в двір
Та й "ранок" воно поняття відносне, то було вже за 9:00 і було вже світло. Не думаю, що не помітивши мене він би побачив світло з мого маленького нарульного маячка
demon
11 ѳ 2012, 23:53
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

С дядьки надо было "сбрить" не меньше 1000 грн. Даже если ты себе ничего не повредил, а так и того больше.
demon
12 ѳ 2012, 13:18
Quote Post

Membёr

Я не злой, я «дорбрый демон». Но, есть такая поговорка «на дураках воду возят». Уверен на 95%, что у вас совсем был бы другой диалог, если бы ты поцарапал водиле задний отбойник, я уже молчу о треснувшей фаре или вмятине. А тут речь не о железе, а о здоровье. И не слушай тут умников знающих ПДД, им неплохо бы побольше разбираться в реалиях на наших дорогах, и ценах за ДТП. Желаю тебе побыстрее «отойти» от столкновения. И купить новый шлем, теперь уже за свои деньги …
Voron026
12 ѳ 2012, 13:50
Quote Post

Постійний учасник

: Жовква
: 494

QUOTE (demon @ нині, у 13:18)
Я не злой, я «дорбрый демон». Но, есть такая поговорка «на дураках воду возят». Уверен на 95%, что у вас совсем был бы другой диалог, если бы ты поцарапал водиле задний отбойник, я уже молчу о треснувшей фаре или вмятине. А тут речь не о железе, а о здоровье. И не слушай тут умников знающих ПДД, им неплохо бы побольше разбираться в реалиях на наших дорогах, и ценах за ДТП. Желаю тебе побыстрее «отойти» от столкновения. И купить новый шлем, теперь уже за свои деньги …

+1) правильно
реалии суровы!
Voron026
12 ѳ 2012, 13:55
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (vchaban @ 10 Січня 2012, 23:53)

Аналогічна ситуація сталася коли я їхав на велосипеді по вул. Симоненка. Якась юна леді, на чесно заробленому важкою працею Лексусі виїжджала з бічної вулиці, мало не роздавила мене своїм джипом, причому на 100% була впевнена у своїй правоті... wacko.gif

Досить типова ситуація, декілька разів попадав в подібну, особливо весело було, коли знайомився з шоссейником, леді на фіятіку виїхала в декількох метрах...таки встиг загальмувать... Досить багато панянок на автомобілях не вважають велосипедиста учасником дорожнього руху.
ЧД_
12 ѳ 2012, 14:12
Quote Post

sprzedawca materacow

demon Гыыыыыыыыы, Вы шановный часом не водителем маршрутки працюете? А то сосайтники Вам поверят и будет думать шо ЧД по нашим-вашим дорогам не ездит . Когда хоть с одного буржуя сбреете 1000грн, може я к Вам и прыслухаюсь. Пока шо в темах максимум удавалась побрить сосайтникам, свои яйца. laugh.gif

ЧД_ - 12 ѳ 2012, 14:19
goroh
12 ѳ 2012, 15:09
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (demon @ вчора, у 23:53)
С дядьки надо было "сбрить" не меньше 1000 грн.

А тут речь не о железе, а о здоровье.

тобто треба було взяти з нього 1000грн., піти на базар і купити собі за них два кілограми здоровя???

И купить новый шлем, теперь уже за свои деньги …

Шолом має бойову вмятину, але залишився цілим
Voron026
12 ѳ 2012, 15:19
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (grotes @ нині, у 15:09)

Шолом має бойову вмятину, але залишився цілим

Можливо я не правий, але шолом після такого РЕКОМЕНДОВАНО поміняти!
demon
12 ѳ 2012, 15:23
Quote Post

Membёr

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:12)
demon Гыыыыыыыыы, Вы шановный часом не водителем маршрутки працюете? А то сосайтники Вам поверят и будет думать шо ЧД по нашим-вашим дорогам не ездит . Когда хоть с одного буржуя сбреете 1000грн, може я к Вам и прыслухаюсь. Пока шо в темах максимум удавалась побрить сосайтникам, свои яйца. laugh.gif

к чему ты это написал?
вкурсе сколько бы заплатил водила, если бы grotes настоял на вызове гайцов?
меня пока бог миловал, в дтп не попадал.
пс. всегда надо действовать по ситуации. если с авто вылез обосраный водила - действуй. если вылезли жулики - "цензура" пока они тебе твой вел в "цензура" не вставили.
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll