Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (13) 1 2 [3] 4 5 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Идеальный телефон для велосипедиста
ЧД_
14 2011, 12:40
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

SPike_666 У Львове було два таких телефонов. У ЧД много раз выдерживал феерических падений тушки в 80кг на спину, проливные дожди. и прочее. Второй не выдержал шаловливых ручонок ребенка до года, разбито стекло.
vchaban
14 2011, 12:43
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Для туризму і матрасу беру свій Андроїдфон. Як планується екстрім, мобілку не беру взагалі по одній причині - не хочу розбити при падінні, а падіння неминучі smile.gif

Але в планах, хочу взяти простий і дешевий телефон з однією функцією - голосові виклики! Карту і координати маю на GPS навігаторі. На випадок дощу можна взяти герметичний поліетиленовий пакет, всеодно гроші і документи треба теж сховати від промокання.
Email PosterUsers Website
max3d
14 2011, 13:50
Quote Post

страшний халявщик

: 918

як на мене в тіліфоні має жити батарейка подовше і функціонал має влаштовувати користувача ... а далі є дві штуки:
- захист від ударів, бруду, води. шось схоже
- гарнітура. типу такої
велосипедно орієнтовані навороти (жпс, пульс, компютер) - то все окремі пристрої
Velomax
15 2011, 11:28
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

БТ-гарнитуры это отдельный предмет для обсуждения smile.gif
Основной недостаток - ветер задувает в микрофон.
Users Website
max3d
15 2011, 14:14
Quote Post

страшний халявщик

: 918

цю, на яку я дав лінк, кріплю просто до лямки шолома (вона має кліпсу), мікрофон получається розташованим просто біля обличчя. тай в любий мікрофон вітер задуває smile.gif
A.V
30 2011, 16:23
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

Users Website
Velomax
30 2011, 16:33
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

Крепкий, однако !
Интересно, он на столько же дорогой, насколько крепкий?
И такой же глючный, насколько дорогой?
smile.gif
Users Website
Wertomaniak
01 ѳ 2012, 11:54
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

Я ще на початку теми радив цей телефон, тільки товариш СУПЕРУНКОВН почав тролити і тема перейшла в бескінечний спор. biggrin.gif
Wertomaniak
01 ѳ 2012, 11:57
Quote Post

Человек-руина

Хто сумнівається в якості даного телефону і хоче детальніше про нього дізнатись, розпитати у власників от вам обговорення даного девайсу ТИЦЬ

П.С. З Новим Роком!
vchaban
01 ѳ 2012, 13:41
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Ціна на даний девайс цілком адекватна! mellow.gif
SUPERUNKNOWN
01 ѳ 2012, 14:22
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

: 866

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 11:54)
Я ще на початку теми радив цей телефон, тільки товариш СУПЕРУНКОВН почав тролити і тема перейшла в бескінечний спор.  biggrin.gif

ужас нах, так перековеркать мой ник :-D нет сомнений шо английский прошел мимо :-D .

по теме: я сказал что се не имеет своих заводов ,и это правда,соответственно собраны устройства хреново. второй момент эта труба не оправданно дорогая и такая защищенность востребована очень маленькой аудиторией. в качестве обладателя такого телефона мне представляются: шахтёры,промышленные альпинисты, и прочий рабочий класс ,но ни как не велосипедисты к примеру :-D

п.с. просто интересно , и чтоб доказать что защищенные телеыоны это блаж, у скольких из вас после 300ки и адского ливня вышли из строя телефоны???
это я к тому что кожаного чехольчика вполне хватает для защиты телефона в нашей "нелегкой":-D велосипедной жизни :-) .
какие доказательства ещё нужны ?

SUPERUNKNOWN - 01 ѳ 2012, 15:02
A.V
01 ѳ 2012, 15:11
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 14:22)
в качестве обладателя такого телефона мне представляются: шахтёры,промышленные альпинисты, и прочий рабочий класс

добавь в этот список обладателей датчиков АNT+.
т. е. всех хозяев продвинутых гарминов/сигм/поларов
Users Website
vchaban
01 ѳ 2012, 15:25
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (SUPERUNKNOWN @ нині, у 14:22)
по теме: я сказал что се не имеет своих заводов ,и это правда,соответственно собраны устройства хреново. второй момент эта труба не оправданно дорогая и такая защищенность востребована очень маленькой аудиторией. в качестве обладателя такого телефона мне представляются: шахтёры,промышленные альпинисты, и прочий рабочий класс ,но ни как не велосипедисты к примеру :-D

п.с. просто интересно , и чтоб доказать что защищенные телеыоны это блаж, у скольких из вас после 300ки и адского ливня вышли из строя телефоны???
это я к тому что кожаного чехольчика вполне хватает для защиты телефона в нашей "нелегкой":-D велосипедной жизни :-) .
какие доказательства ещё нужны ?

300$ за цей телефон ти вважаєш неоправдано дорого? ...

Чохол телефон то захистить, але ним не можна буде користуватися в екстремальних умовах. Порох, болото, дощ... + падіння бувають всякі.

Я свій андроїд не ризикую брати коли сідаю на двопідвіс... Юзаю простеньку нокію, яку по перше не шкода, а по друге не так легко роздовбати, як, наприклад, андроїд.

Весь функціонал бере на себе Garmin EDGE 800. Мобілка тільки для дзвінків.

Ну але це для екстріму. А для туризму, хотілось як мінімум телефон з Інтернетом.

Доречі цікаво було би якби в Garmin ще GSM модуль запхати smile.gif Тоді взагалі мінімум девайсів зі собою треба брати.
SUPERUNKNOWN
01 ѳ 2012, 16:02
Quote Post

☜☆☞ Captain Obvious ☜☆☞

: 866

QUOTE (vchaban @ нині, у 15:25)
300$ за цей телефон ти вважаєш неоправдано дорого? ...

Чохол телефон то захистить, але ним не можна буде користуватися в екстремальних умовах. Порох, болото, дощ... + падіння бувають всякі.

Я свій андроїд не ризикую брати коли сідаю на двопідвіс... Юзаю простеньку нокію, яку по перше не шкода, а по друге не так легко роздовбати, як, наприклад, андроїд.

Весь функціонал бере на себе Garmin EDGE 800. Мобілка тільки для дзвінків.

Ну але це для екстріму. А для туризму, хотілось як мінімум телефон з Інтернетом.

Доречі цікаво було би якби в Garmin ще GSM модуль запхати smile.gif Тоді взагалі мінімум девайсів зі собою треба брати.

самая лояльная цена за белый телефон этой модели в инет маназе это 399уе.
Wertomaniak
01 ѳ 2012, 19:09
Quote Post

Человек-руина

Якість зборки у СЕ на висоті. Хто користувався ними, особливо їхніми андроїдами мене зрозуміє.
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (13) 1 2 [3] 4 5 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll