Ūֲ | Ҳ | | |

WTB   VeloMAX

: (22) 1 2 [3] 4 5 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на велодоріжках
Ser Gio
03 2014, 13:56
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Автовокзал
: 313

Тре ихаты за товтою сракою

А мсье знає толк ... mosking.gif
Email Poster
PlusOdyn
03 2014, 14:41
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Мій основний ровер збирався для велодоріжок - важкий і доволі міцний, і покрихи відповідні є - Кросмарки. laugh.gif

А за тих, що з-за кута, то я в таких місцях пригальмовую. Одного разу був великий празник, ДН Stevens`a, то ми з Petro собі 35 валили пальним завантажені по Стрийській, там де велодоріка на мить зникає, і проходить повз малі архітектурні форми, так Petro від обіймів із третім транспортером врятували НобіНіки і гальма гідравлічні, а мене те що ззаду і те що там завше гальмую.
Email Poster
riverscuomo
03 2014, 14:49
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 161

в цю тему дуже добре вписується доріжка з її мешканцями по вул.Січ.Стрільців...
проїхати там спокійно без зупинок , мабуть, неможливо
Email Poster
Ioan85
03 2014, 15:30
Quote Post

Постійний учасник

: 921

Якось заради експерименту ліхтарик на дальність сфокусував, так щоб на 100 метрів вперед по велодоріжці світив в режимі блимання. Результату нуль, не оглядаються, тільки ойкають і матюкаються коли впритул проїжджаєш... Загалом навіть цікаво з пішоходами. По прямій їхати нудновато, а так наче у лісі між деревами маневруєш, тільки з інтервалом так щоб під колеса "дуб" не скочив...

Ioan85 - 03 2014, 15:35
Oleg132
03 2014, 15:54
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (Ser Gio @ нині, у 12:51)
Та я б не сказав, що швидко. Як ЧД каже, неспишно  smile.gif
Але то видимо для велодоріжки не той швидкісний режим, або вона дійсно спроектована так що багато закритих поворотів/ділянок, ну або в мене з байкхендлінгом не лади.
Хоча педестріани в навушниках, або які в телефон залипають - м*даки ще ті. Через дорогу так само переходять?

Ця ділянка Наукової, в особливіший спосіб, насичена птушниками, алконавтами та... Краще більше 20 не їхати.

Oleg132 - 24 2015, 12:20
Oleg132
03 2014, 15:55
Quote Post

Ветеран

QUOTE (romakvadrat @ нині, у 12:52)
Так ПДР пише, Олеже, де є велодоріжка — там слід по ній їхати.

тьфу

Oleg132 - 24 2015, 12:19
Oleg132
03 2014, 16:01
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Ser Gio @ нині, у 12:54)
Та да, я раніше їх використовував щоб об'їхати бруківку по Коперніка, коли шосером їду, або коли з дівчиною неспішно катаємся. Після таких експериментів, як сьогодні, напевно це для мене і лишиться найдоцільнішим варіантом використання велодоріжок.

Дійсно, шосером краще об'їхати бруківку.
Та й з жінкою на велодоріжці в деяких місцях спокійніше. Це правда, підтримую!
Oleg132
03 2014, 16:14
Quote Post

Ветеран

QUOTE (demon @ нині, у 13:19)
может это Серджию, надо было предвидеть появление тела из-за угла, а не лететь как ч..?

Та лана. Як би не їхав, рано чи пізно, всерівно хтось спортить тобі настрій своїм тупізмом. Вихід є і підхід простий. Для себе вирішив, що краще, просто, оминути.

Oleg132 - 03 2014, 17:24
panpupez
03 2014, 16:37
Quote Post

Зацікавлений
**

: 171

у нас безсмертних добіса, пора б вже привикнути
poohitan
03 2014, 19:34
Quote Post

Постійний учасник

: 306

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 17:14)
Та лана. Як би не їхав, рано чи пізно, всерівно хтось спортить тобі настрій своїм тупізмом. Вихід є і підхід простий. Для себе вирішив, що краще, просто, оминути.

Є і інша сторона: валиш ти собі по дорозі по Науковій, ти щасливий, бо швидко, пішоходи щасливі, бо ти не ганяєш їх з велодоріжки, а водії авто їдуть і думають «бляха, скільки можна, ці роверисти дістали, збудували ж їм велодоріжку, якого вони тоді на дорогу пхаються. Завжди хтось спортить мені настрій своїм тупізмом» wink.gif
Email PosterUsers Website
Oleg132
03 2014, 19:44
Quote Post

Ветеран

QUOTE (poohitan @ нині, у 19:34)
Є і інша сторона: валиш ти собі по дорозі по Науковій, ти щасливий, бо швидко, пішоходи щасливі, бо ти не ганяєш їх з велодоріжки, а водії авто їдуть і думають «бляха, скільки можна, ці роверисти дістали, збудували ж їм велодоріжку, якого вони тоді на дорогу пхаються. Завжди хтось спортить мені настрій своїм тупізмом» wink.gif

До речі, теж варіант. Бо, як писав попередньо, я прихильник доріг.
І, дійсно, на початку цього року, водій маршрутного таксі вказав мені на велодоріжку laugh.gif
А, так без інцидентів))

Oleg132 - 03 2014, 19:45
Oleg132
03 2014, 19:53
Quote Post

Ветеран

QUOTE (poohitan @ нині, у 19:34)

1."Тупізм" у моєму значенні розуміється, як вищезгаданий випадок.
2. Ігнорація пішоходів на велодоріжках. (Сюди я включаю пацантре та алкотреш)
3. Старчиске покоління. (Це особливий частина, оскільки їм,взагалі, байдуже на доріжки)
4. Батьки з колясочками, яким зручніше саме ТУТ, і більше ніде. Чому? БО, "тому що там рівніше."
5.
poohitan
03 2014, 20:10
Quote Post

Постійний учасник

: 306

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 20:53)
1."Тупізм" у моєму значенні розуміється, як вищезгаданий випадок.
2. Ігнорація пішоходів на велодоріжках. (Сюди я включаю пацантре та алкотреш)
3. Старчиске покоління. (Це особливий частина, оскільки їм,взагалі, байдуже на доріжки)
4. Батьки з колясочками, яким зручніше саме ТУТ, і більше ніде. Чому? БО, "тому що там рівніше."
5.

Я з цим всім згоден, просто хотів провести аналогію, шо як ми ненавидимо пішоходів на велодоріжках, так і водії на дорогах (вздовж яких збудована велодоріжка) можуть ненавидіти нас smile.gif. Тому мужицький вихід з цієї ситуації був би не просто їздити по дорогах, бо так простіше, а таки їздити по велодоріжках, і будь-яким чином виховувати людей, вищати гальмами, гудіти AirZound'ом у вухо, матюкатись, наїжджати на ноги, просити, пояснювати чи ше шось. Бо з’їхати на дорогу, бо так зручніше, і чхав я на автомобілістів — це нічим не краще, ніж ті ж пішоходи, які ходять де-небудь, бо їм так теж зручніше, і чхали вони на велосипедистів.
Якби всі-всі велосипедисти завжди-завжди їхали по велодоріжці там, де вони зараз їдуть по дорозі, то роверів на велодоріжках побільшало би в рази, і пішоходи би набагато швидше виховувались. Довго, але шось треба робити). Але та, я теж не мужик і егоїст, і майже завжди їду по дорозі, а не по велодоріжці).

poohitan - 03 2014, 20:11
Email PosterUsers Website
Oleg132
03 2014, 20:15
Quote Post

Ветеран

QUOTE (poohitan @ нині, у 20:10)
майже завжди їду по дорозі, а не по велодоріжці).

супер
Zenyk
03 2014, 20:26
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

QUOTE (посол товариства тверезості @ нині, у 12:41)

... то ми з Petro собі 35 валили пальним завантажені по Стрийській

facepalm.png
По темі - в моєму рейнигу небезпек, які підстерігають велосипедиста, пішоходи стоять навіть вище від авто. З набуттям досвіду їзди по дорогах ти якось
стаєш морально готовий до всякого автомудацтва і більшість неприємностей вдається уникнути, а от пішохід, сцуко, воно створіння дуже непередбачуване, ще й має звичку круто міняти траекторію руху наперекір всякій логіці. От недавно їду собі в районі Підзамче ввечері, бачу попереду суне в попутному напрямку щось з сумкою-візком, доганяю його, він бачить світло фари і в останній момент не озираючить робить ривок і перебігає дорогу... ледве пригальмував і вирулив. В людини якась логіка курки - роблю ривок, обганяю Камаз і перебігаю перед ним дорогу. А ще купа людей починає переходити дорогу, не дивлячись по сторонах, або просто трендять по телефону і випадають на дорогу/доріжку, тому до цього треба бути завжди готовим. І пам’ятайте що всякі там мегадудки і мигалки не панацея - в нас досить багато є людей які глухі, або незрячі rolleyes.gif
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (22) 1 2 [3] 4 5 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll