Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (74) «  ... 72 73 [74]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на дорозі, маршутки нагліють...
demon
16 2016, 18:52
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (PlusOdyn @ 11 Квітня 2016, 14:18)
Золота - се золота жила особливо обдарованих. laugh.gif

Мене сьогодні якийсь підар із Податкової заледве на капоті не покатав, коли я переходив в'їзд із Чмоли із печеньками, йому швидко відкрили шлагбаум і він поїхав у підвал. Підозрюю то тамтешня шишка. От розстріляєш якось такого гандона в притул, за те що хаміє, а скажуть вбивство через профдіяльність.

з рогатки стріляти зібрався? а, от він може, запросто
PlusOdyn
16 2016, 19:53
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (demon @ нині, у 19:52)
з рогатки стріляти зібрався? а, от він може, запросто

Боротьба триває wink.gif
Email Poster
com
17 2016, 8:41
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Чорновола
: 204

QUOTE (vovanxp @ вчора, у 16:25)
сьогодні їхав з кривчицького авто-базару до вул. Личаківська, маршрутчик-гандон так прижав, що думав полечу, дорога під гору, крутити педалі не міг бо об бардюр би зацепив.

І що з такими гандонами робити? На жаль в стресовій ситуації не подивився на номер маршрутки.

На тижні їхаль з кумом, то маршрутчик виїзжає з кишеньки не дивлячись в зеркало, ми були в той час на середині маршрутки, кум зеркало в маршрутці розбив.

З маршрутками/автобусами/тролейбусами в мене такого ніколи не було. Бо я їх не об'їжджаю зліва. Виключно - з правого боку. Пропустивши пішоходів/пасажирів. Або чекаю поки рушить.

Бувають проблеми з авто. Коли раптово відчиняють двері на парковці. Або починають рух взад/вперед. І якраз я поруч на велосипеді. Їжджу постійно зі світлом - фара+габарит. Ну і сигнал. Але сигнал не завжди допомагає - не встигаєш його натиснути. Тобто їздити ще з якоюсь пілікалкою? Що сама періодично сигналить?

com - 17 2016, 8:44
Email PosterUsers Website
riverscuomo
17 2016, 9:18
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 161

QUOTE (com @ нині, у 08:41)
З маршрутками/автобусами/тролейбусами в мене такого ніколи не було. Бо я їх не об'їжджаю зліва. Виключно - з правого боку. Пропустивши пішоходів/пасажирів. Або чекаю поки рушить.

Бувають проблеми з авто. Коли раптово відчиняють двері на парковці. Або починають рух взад/вперед. І якраз я поруч на велосипеді. Їжджу постійно зі світлом - фара+габарит. Ну і сигнал. Але сигнал не завжди допомагає - не встигаєш його натиснути. Тобто їздити ще з якоюсь пілікалкою? Що сама періодично сигналить?

причепити бумбокс як варіант
увімкнути гучно born in the usa, як Кларксон в топгір
фото
Email Poster
com
12 2016, 9:18
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Чорновола
: 204

Збірка аварій. Там і Львів, здається, є.
Більше стосується скутерів та мотоциклів.
https://www.youtube.com/watch?v=IZHbTv4d-Mc
Email PosterUsers Website
PlusOdyn
04 2016, 16:25
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Сьогодні ото напевне близько 2-ї дня, Стрийська-Наукова, хтось із ветеранів у бейсболці на червоне із сторони центру го прямо, коли від автовокзалу було зелене. Але не зовсім прямо, а на зустрічну смугу, наче розсікав тих хто прямо і тих, хто ліворуч.
І все б фігня, мудак-ветеран, ну й хуй із ним.
Але ж нє, за ним якась напівбрита дурепа їхала, не з ним наче , ну вона думає собі хулі зупинятися на червоне, і давай за тим старим уєбаном, я вже намацував трубку щоб "103" набирати. Ну лана старий трекстендити намагався, а ця ж го на зустрічні машини в лоб. Так і поїхала по зустрічній, сподіваюся потім на велодоріжку виїхала.

Оце зараз (близько 17.00) їхав Стрийській, догнав його біля прохідної ЛАЗу (там він також на червоне поїхав, ну лана, там не сильно проблемно), він вже вертався, но створювати аварійну ситуацію для пояснення мудилі, що він був не правий було не варто.

Я був у білій джерсі із камуфляжним наплічником, обігнав перед мостом, наступного разу дожену і перегребу, мені похуй на вік і можливі заслуги - такою поведінкою ви створюєте мені проблеми.

А 2-є парніш молодці, таки не повелися на фокуси старого і таки чекали на зелене.

Думайте як ви їздите - за вами спостерігають люди попрощє і копіюють, а скіл у них як правило ніякий, потім статистика.
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (74) «  ... 72 73 [74]  Reply to this topicStart new topicStart Poll