РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Хто знає, що буде 05.09.04
RVV
Дата 04 Вересня 2004, 19:12
Quote Post

Порядочная Сволочь

QUOTE (Globetrotter @ Субота, 04 Вересня 2004, 17:30)
Ти спочатку приїдь, а не шукай шпарки, щоб злиняти. rolleyes.gif

Это не ответ mad.gif

Я живу на окраине города и переть в центр на велике при плохой погоде только для того чтоб мне сказали что идет дождь и в такую погоду никто не ездит я считаю глупо.

Можно конкретно сказать какую погоду присудствующие здесь считают плохой и поездка не состоится ?
Globetrotter
Дата 04 Вересня 2004, 19:54
Quote Post

Велофанат

Є ще один варіант відповіді: "Bсе залежить від психіки переживаючого". Все сугубо індивідуально. Якщо ти вважаєш, що певні погодні умови тобі не комфортні, то їхати не треба. Нема гіршого, коли в групі є незадоволені. Своїм поганим настроєм можна отруїти життя оточуючим. А ми ж їдемо виключно для отримання задоволення.
Думай сам, ніхто за тебе не буде вирішувати.

А уяви собі, якщо в сильний дощ ти припрешся в центр і побачиш, що більше ніхто не приїхав, то як ти себе заповажаєш! І все це було зроблено для себе, любимого.

Головне, не сприймати всього надто серйозно. Життя прекрасне! bigsmile.gif
Email Poster
RVV
Дата 04 Вересня 2004, 20:21
Quote Post

Порядочная Сволочь

2: Globetrotter
Ты меня не правильно понял. Я могу приехать при любой погоде, но при условии что ЗАПЛАНИРОВАННАЯ ПОЕЗДКА СОСТОИТСЯ.
Я занимаюсь горным туризмом и мне не привыкать к плохой погоде. Я получаю удовольствие от путешествия и не важно какая погода. Но если я приезжаю с рюкзаком в дождь на вокзал, а ктото говорит что он не приедет по томучто идет дождь то с таким человеком я больше никогда и никуда не поеду.

2: Все

Народ отзовитесь кто завтра будет участвовать в поездке.
Если я все правильно понял то встречаемся в 10.00 на Петрошевича возле мобильного салона НТОН.
Globetrotter
Дата 04 Вересня 2004, 20:54
Quote Post

Велофанат

Ти правильно все зрозумів.

Участь в імпрезі - діло добровільне, тому не треба ні на кого ображатись.
Email Poster
Velomax
Дата 04 Вересня 2004, 21:31
Quote Post

неутомімый командор

А мы уже сегодня катнулись, завтра в 10-00 сбор под Энтоном. Очередной виток гонки вооружений - буду испытывать контактные педали на чёрном гибриде.
Users Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll