Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

: (3) 1 [2] 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> вибір ерогономічних гріпсів з ріжками, ергон чи ноунейм?
Stevens
18 2015, 23:55
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1320

QUOTE (Taiwo @ нині, у 23:51)
а може у вас є якісь контакти тих добродіїв з волині, бо на ХТ всі крепко морозяться і віднєкуються. на ебеї найдешевші знайшов за 14 бакінських + ще 8 за доставку і того 22 бакса. дороговато :\

биу піде?
є дьошива
Email PosterUsers Website
Taiwo
19 2015, 13:49
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (Stevens @ нині, у 00:55)
биу піде?
є дьошива

Піде як вода в пісок smile.gif головне щоб не дуже потрьопані чи потріскані були. Де тебе можна виципити і по чом віддаш?
Taiwo
31 2015, 10:19
Quote Post

road sage

всіма правдами і неправдами таки нарив хвальоні гріпси на наших теренах. цього і наступного тижня буду тестити і відпишусь про враження

user posted image
ЧД_
31 2015, 10:27
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Ну если шо. пыво завозить на Лыпынського. На велодорожке е стрилочки до ЧД. laugh.gif
Taiwo
31 2015, 10:41
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 11:27)
Ну если шо. пыво завозить на Лыпынського. На велодорожке е стрилочки до ЧД. laugh.gif

prankster2.gif ок drinks.gif
ЧД_
12 2015, 9:29
Quote Post

sprzedawca materacow

Taiwo сказав, Taiwo зробыв. laugh.gif

За бокальчиком холодного выяснил один нюанс, потому напишу здесь:
Если Вы купили силиконовые или неопреновые грипсы, то перед тем как одевать определитесь., будете ли Вы потом их снимать., Если нет, то смажьте руль мыльным раствором. потом одевайте. Возможно будете снимать, просто намажьте руль водой. Точно будете снимать, кончик руля промажьте глицерином. prankster2.gif
Lanz
12 2015, 9:58
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Ставив неопренові Річі на лак для волосся - після дощів самі злазили) Зараз ESI не подумавши так поставив, то реально є сумніви що вийде потім зняти.
Email Poster
Cheburek
12 2015, 10:10
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 567

Пару крапель спирту під гріпсу зі шприца - і знімуться/натягнуться будь-які гріпси.
Email Poster
Taiwo
12 2015, 10:10
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 10:29)
Taiwo сказав, Taiwo зробыв.  laugh.gif

За бокальчиком холодного выяснил один нюанс, потому напишу здесь:
Если Вы купили силиконовые или неопреновые грипсы, то перед тем как одевать определитесь., будете ли Вы потом их снимать., Если нет, то смажьте руль мыльным раствором. потом одевайте. Возможно будете снимать, просто намажьте руль водой. Точно будете снимать, кончик руля промажьте глицерином.  prankster2.gif

завжди приємно поспілкуватись з хорошою і досвідченою людиною, особливо за бокальчиком пива biggrin.gif drinks.gif

на рахунок гріпс від себе добавлю: по привичці (та й по інструкції) почав надівати чанкі попередньо змочивши їх ведешкою. надівалась МЕГО важко, аж мозоля натер але таки надів. потратив мабуть пів години і купу сили moil.gif dash1.gif
думаю собі: ну повинен ж бути якийсь метод як надіти їх легко! і таки знайшов на ютубі відео де їх банально змочують в мильній воді. за цим методом надів другу гріпсу за 2хв. от так то laugh.gif
Taiwo
12 2015, 10:21
Quote Post

road sage

по враженням: на коротких "феєричних" дистанціях - агонь! ковтають будь які нерівності на дорозі, чи то бруківка чи то просто ями. руки просто відпочивають, навіть з ригідною вилкою.
на дальняк - тут не все так однозначно: ніби і зручно але все ж через годину-дві руки в запястях втомлюються (мабуть таки через вилку) і хочеться поміняти хват. можливо це індивідуально, все ж я радий що одів рожки провсяк випадок. думаю для бреветів є сенс поміняти їх на ергономічні з підтримкою запястя. ІМХО
загалом дуже хороші гріпси, точно вартують тих грошей!

Taiwo - 12 2015, 10:22
ЧД_
12 2015, 10:28
Quote Post

sprzedawca materacow

Cheburek Я якось одел грипсы неопреновые Ричи, на мыльный раствор хоз мыла. Я с шприцом провел годыны тры, и так их не зняв. Просто разризав.
Домашни ЧД обзывалы наркоманом. laugh.gif

Taiwo силикон, это эластомер. Все эластомеры мают определеные технические параметры. Напрыклад Силикон не вытрымуе минерльных масел, яки е в составе ВД40 якою Вы то мастылы. Але силикон стоек до температуры и ультрафиалету. До чего не стойка звычайна бензо-масло стийка гума. prankster2.gif
Taiwo
12 2015, 11:28
Quote Post

road sage

не знав цього не мало важливого факту facepalm.png значить буду надіятись, що вона мені не розкладеться раніше відведеного часу
ЧД_
12 2015, 11:50
Quote Post

sprzedawca materacow

Так. под разну жижу и условия эксплуатации, свой эластомер.
Под масло одне, под ДОТ иньше и т.д.
ВД40 кроме масла есть щелочи, которые разрушают силикон. В общем ВД 40 это не та жижа чтобы брызгать на силикон. Бум надеятся, шо пронесет. laugh.gif
Zenyk
27 2017, 10:02
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

Хто небудь порівнював фірмові ESI grips і їх китайські аналоги ? Просто прикупив за 4USD і тепер цікавить в чому різниця, які будуть подводниє камні і все таке, бо ціна гамериканського бренду видається трохи неадекватною. Ну не вірю я що метр шлангу з пористого силікону коштує під 70 баксів laugh.gif
Посилка з Китаю прийшла менш ніж за два тижні, причому не укрпоштою а містекспресом - передзвони з кур'єрами, уточнення де зручно отримати і все таке facepalm.png
Email Poster
ЧД_
27 2017, 10:11
Quote Post

sprzedawca materacow

У меня ЕСИ стоят, у соседей купил кетайский вариант, он в виде ковбасы. То есть одну грипсину я порезал на две на второй вел. Разницы не почувствовал. Кетай явно помягче материал. laugh.gif
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll