РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (6) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 300km 2012.06.16 «ACP» ВІДГУКИ / РЕЗУЛЬТАТИ
A.V
Дата 17 Червня 2012, 0:22
Quote Post

триммер стакселя

Lapka Oleg 9:43:00
Shulak Ivan 9:54:00
Maslii Kostiantyn 10:12:00
Pylypenko Yuriy 10:36:00
Shamakhin Roman 10:37:00
Gryshchuk Artem 10:41:00

Kyryllova Oleksandra ODESA 15:16:00
MALIUTA OLENA ODESA 14:09:00
Pirko Bogdana Novoyavorivsk 14:30:00
Voinova Tatjana LVIV 12:47:00

ПРОТОКОЛ

фото:

https://picasaweb.google.com/10914261765927..._O67UJv_XWSJ-9A
http://photo.qip.ru/users/mcarena/200643999/
http://evg.io.ua/album543184
https://picasaweb.google.com/11821862847938...feat=directlink
https://picasaweb.google.com/ashulyar/300km2012

300km marathon ACP, Lviv, 16/06/2012 from McArena on Vimeo.

ДОВІДКОВА
ТРЕК / МАРШРУТ
Users Website
Uri2
Дата 18 Червня 2012, 13:10
Quote Post

Рідкісний зануда

QUOTE (step @ нині, у 13:52)
З Жовкви до Рави не дорога а пісня, більшу частину їхав з групою львівян на шосейниках, прошу вибачення що не знаю хто є хто. Знаю що з ними їхала Олександра з Одеси.

Урі2, Сергман, Сапфіра, Олександра з Одеси, Макс, Козаксірко.

Тепер і я знаю хто ви smile.gif Будемо знайомі.
step
Дата 18 Червня 2012, 13:14
Quote Post

Початківець
*

О! Дуже приємно! smile.gif
Email PosterUsers Website
serhiypopoff
Дата 18 Червня 2012, 13:49
Quote Post

Зацікавлений
**

Моя третья АСР трехсотка начиная с 2010 г.

Огромная благодарность организаторам за хороший марафон.

На этот раз, если рассматривать марафон с соревновательной точки зрения, было достаточно достойных соперников (не по возрасту, а по силе).
Очень рад, что появилось больше гонцов за которыми можна потянуться, подняв при этом свой скоростной потолок. Так бы и дальше. На теле и деле испытал на себе реальную групповую гонку.

Что задумал то и исполнилось. Хорошая скоростная тренировка за машиной ГАИ до съезда на разбитый асфальт.

Потом отрыв разделился в Зиболках, ну а прокол (огромный разрез стеклом поперек трубки) на ровном и гладком шоссе после Жолквы (НЕстеров) выкинул меня из десятки, думаю минимум пол часа потерял чтобы переставить новую трубку.

Итак, результаты трех лет на АСР Львов 300 К показывают РОСТЪ скорости:

2010 - 12:09:00 (Merida FW 9300 гибридный шоссейно - кантрийный велик с панельным багажником и рюбзаком)
2011 - 11:52:00 (Merida FW 9300 гибридный шоссейно - кантрийный велик с панельным багажником и рюбзаком)
2012 - 11:04:13 (road Tatu BIke, TUFO Carbona WheelSet, TUFO 23 mm tubular tyres)

Видео с обратной дороги, Львов - Ужгород, 17-06-2012

http://www.youtube.com/watch?v=HdHsh-LtB4I
http://www.youtube.com/watch?v=wHUrt-x5CJ4

Итог трех дней езды, 72 часа. Сбросил разной грязи и шлаков на 6 кг smile.gif Всего проехал 867:37 км за 41:04:05 ч., средняя 21.1 км.ч.

Це повідомлення відредагував serhiypopoff - 18 Червня 2012, 13:58
KO3AKCIPKO
Дата 18 Червня 2012, 14:07
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (step @ нині, у 11:14)
О! Дуже приємно! smile.gif

о і я вас памятаю smile.gif шкода звісно що доводиться знайомитись таким чином)
OlMi
Дата 18 Червня 2012, 14:10
Quote Post

Початківець
*

Сумской рандоннерский клуб "Velo-Sport Sumy Randonneurs"
поздравляет Львовских коллег с отлично проведенным бреветом 300 км!
smile.gif
Вызывают особое восхищение и уважение девушки!
Девченки, Вы - лучшие !!!
Не зря я Вас пытался заманить на бревет в Сумы!
biggrin.gif
Смотрел видео, увидел знакомые лица, приятно!
smile.gif

Це повідомлення відредагував OlMi - 18 Червня 2012, 14:11
step
Дата 18 Червня 2012, 14:18
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (KO3AKCIPKO @ нині, у 12:07)
о і я вас памятаю smile.gif шкода звісно що доводиться знайомитись таким чином)

Та ні! В плані знайомства все гуд, прикро що з вами така халепа трапилась. Бажаю щоб наступні бревети у вас проходили в задоволення!
KO3AKCIPKO
Дата 18 Червня 2012, 14:27
Quote Post

Початківець
*

дякую
та нічого я живий здоровий..нічого не болить, окрім кріпатури на ногахsmile.gif
просто тепер у мене в кармані обовязково буде завжди вугілля активоване та таблеточки левоміцитину. wink.gif звісно що результат мене засмутив...планувалось значно краще проїхати..але поганий результат все ж таки краще як його відсутність smile.gif
Uri2
Дата 18 Червня 2012, 15:23
Quote Post

Рідкісний зануда

Джентельмени biggrin.gif
Вадим П.
Дата 18 Червня 2012, 15:45
Quote Post

Початківець
*

Email Poster
evg
Дата 18 Червня 2012, 18:36
Quote Post

Початківець
*

Дякую організаторам, що зібрали таку чудову компанію в одному місці і в один той самий час biggrin.gif
Попередньо налаштувавшись на розковбаси, по яким довелося гнати на двухсотці, морально був готовий до будь-яких пороворотів на шоссе) А зі старту повідправляв собі пайки на друге і третє КП, які складалися з бананів, гуддеїв і поляни квасової.
Гонка за лідерами тривала недовго, бо вже в Батятичах довелося бортувався, пліч-о-пліч з одеситом (дякую за "крутелик"). Всі хотіли допомогти: місцеві пообіцяли дати великого насоса, якого вони не так і не змогли знайти, підїхали навіть ГАЇшники, котрі супроводжували нас від старту. У підсумку було втрачено пів години часу, таки відламалася преста, добре що вже після накачування камери (бо друга запаска була відправлена на КП3) ну і треба було доганяти групу, з якою міг би нормально доїхати до фініша. КК до Зіболок проїхалось зовсім непомітно, як і решту дистанції до Жовкви (от що значить правильно себе налаштувати laugh.gif) з якої вже відправлялася групка на чолі з Магнусом. Наповнивши лише флягу водою, погнав щоб скласти їм компанію. Кілометрів через 20 в нашу групку влився більш чисельний пелотон, з яким ми і поїхали до Рави. Далі почалися підйоми і раптом мені захотілося набрати кілька гірських очок, що призвело до того, що ми з Магнусом відірвалися від пелетону, доїхавши до КП2 вдвох. Потім було багато класного асфальту, по якому нас обганяли переважно машини з німецькими номерами. Але вже після повороту на Страдч я почав рахувати кілометри до КП3 (де лежала моя запаска), які б мені довелося долати пішки у випадку проколу smile.gif На КП3 добрі люди нас зустріли і нагодували mosking.gif Заодно я поповнив свої кишені провіантом у вигляді бананів. Мабуть ці банани найбільше привертали увагу місцевих хлопчаків, які як один у слід кричали: "Банани, банани" smile.gif Випадковими попутчиками нам стали німецькі фани у розмальваній яскравій тачці, які чомусь вирішили протестувати наші дороги поза магістралями. Не можу сказати, чи вони змогли вибратися живими і доїхати до нормального шосе, але проїхавши разом з ними від Комарного до Драговика половину відстані, загубили їх перед черговою воронкою, яку вони намагалися подолати. З їхніх облич читалося, шо вони все менше вірять у шанс добратися до фан-зони... wacko.gif Ну а ми з Магнусом тим часом вискочили на трасу, вкотре обігнали Сергія Попова, якого можна було ідентифікувати за набитими горішками задніми кишенями, і незабаром фінішували. Магнусу великий респект за те, шо протягнув мене на колесі.
Дякую за ніпель, презентований мені на фініші smile.gif

Загальні враження - гарна організація, класний маршрут, спасибі волонтерам за витрачений час. Ця дистанція далася навіть легше, ніж попередні 200. Хотілося б побачитися і на перевалах smile.gif
imAginary
Дата 18 Червня 2012, 21:35
Quote Post

Постійний учасник

свій звіт розпочну з подяк: АВ, за те що так продумано організував і переконав мене ще на оглядових колах 100ки, що зможу проїхати 300, волонтерам, мегаріспект..з посмішкою зустрічали і проважали нас, усім учасникам за позитивні емоції і компанію! Сапфірі, за те що приютила (скоро получу у неї прописку з такими темпами laugh.gif ), ЧД, за те що приїхав на фініш wub.gif

З самого ранечка настрій був просто пречудовий, сонечко, трохи невиспана, поспіхом збираємось і на старт, адже ми його так довго чекали!
Іду і думаю собі, кому би то впасти на хвіст щоб приїхати за світла... так,як їхалось добре то вчепилась у групу із добре знайомими людьми, люблю з ними кататись, перечисляти не буду, а то ще кого пропущу, в мене ж пам*ять дєвіча laugh.gif правда шановний Ром мене чуть не збив зпантелику і не присадив з тими бистрішими бреветчиками, порадами шо і як робити..я як глянула на комп, побачила показник 40 то зразу вирішила втекти у групу, яка мені буде по зубах bigsmile.gif
До Жовкви доїхала без проблем, привіт Роксолані, пару ковточків бульйону, знімаю рукава і наколінники, з трудом пакую в кишені і по конях..трохи зап*ястя болять від розколбасу шо залишився позаду але довольна, що проїхала без проколів, мчусь далі..краєвиди радують душу, милують око, при бесіді не помічаю, як відпадають люди, з якими планувала їхати але кручу далі..совість починає гризти, АВ заспокоює, а я собі думаю так.. а чого б не спробувати проїхати так, в розвалочку, без зайвого напрягу і відвалююсь від групи..їду сама темп з середньої 29,5 падає на 25, встигаю крутити головою по сторонах, слухаю спів пташок, шум вітру..кааайф! не помітила, як приїхала на КП 2, група з якою їхала ще там..пропонують їхати з ними, поспіхом набираю фляги, виложую зайве з кишень, вже чуть не стрибаю на велосипед і тут мене осіняє ще одна думка.. я ж за червень маю лише 200км до того часу, а тут за один день 300 і шо ви думаєте..сідаю на лавочку, трохи сумним поглядом проважаю групу але з чистою совістю чекаю на відставших.. чекала я довго, слухала музику, танцювала.. Дочекалась, перекус і рушаєм далі.. їдем не спішно, відрізок від Немирова до Яворова страшенно не люблю, пропадає настрій крути і появляються думки у Новояворівську залишитись чи що laugh.gif після зупинки у Яворові, вискакуєм на трасу, гладеньку, рівненьку і вперед, у НЯ заїжаєм на заправку на морозиво, каву.. до нас приєднується ще один бреветчик (вибачайте не знаю хто це був).. Рідні края надихають, настрій піднімається, страдчівські озера спокушають, зупиняємось, ноги у воду бо ті тапки вже так надоїли..зупиняємо інших, пропонуєм приєднатись і вони вже теж у воді, радості повні штани, з свіжими силами на КП 3.. набираєм фляги, їмо, спілкуємось і тут через віконечко бачу Сапфіру, здивовану думаю собі..ОГО!!! молодчина, нас наздогнала, а вона прийшла всього лиш привітатись і побажати гарно доїхати бо сама зійшла sad.gif
Наступних 80 км проїхала без надмірних зусиль, трохи зла..ті ями мене до сказу коли небуть доведуть!!! після них почав поперек боліти, але не на довго на київській трасі я вже забула про нього, швидкість збільшилась, з нетерпінням чекаю підйомчиків і спусків, які попереду.. бачачи підйомчики, в*їжала на них і з словами:" ходи сюди мій маленький".. laugh.gif
Фініш був незабутнім, бурні оплески, вітання.. Я задоволена! зробила певні висновки:
1. Хоч і поїздкою задоволена, приємна компанія, перш за все але це не моє.. втомлюсь зупинятись так часто і в основному морально.
2. Поїду ще.. і готуватись буду на 400 бо така дистанція не пробачить мені такого накату, як до 300 laugh.gif

Персональне дякую Вадиму і Петру за приємну компанію!
Вітання всім дівчатам,які фінішували! Ірко, ти не розстроюйся, все в тебе попереду!!!
Ну і звичано вітання нашим мущинам, які не давали сумувати по дорозі, підбадьорювали, розвеселяли..
Лапка, вкотре мене здивував! Іване, ти наступний раз чипляйся міцніше laugh.gif
Вова і Артем, приїжайте ще до нас! Всіх гостей теж ласкаво просимо, привозьте з собою ще однодумців, які люблять так само познущатись з себе!!! wink.gif
До зустрічі на 400!!!

Це повідомлення відредагував imAginary - 18 Червня 2012, 21:36
Email Poster
E-one
Дата 18 Червня 2012, 22:51
Quote Post

троль ще той

Перечитав всі ці мегапозитивні звіти і передумав свій писати - сьогодні теж буду бєлим і пушистим.
Приєднуюсь до Урі2: імена всіх волонтерів і організаторів в студію. Дякую вам за ваш час і зусилля, потрачені на нас. Без вас не було б цього рандонерського свята.
Вітання нашій групі відриву: Лапці, Одеситу і Рівненчанину (давайте вже результати, а то імен не знаю). З такими компаньйонами приємно вершити подвиги. Результатом 9:54 задоволений. Наступного року поїду на найнері і Лапка нє уйдьот laugh.gif
Email Poster
SerBus
Дата 18 Червня 2012, 22:56
Quote Post

Lucky Man

QUOTE (Andrey @ нині, у 10:50)

Огромное спасибо ТДТ! Такой пейсмейкер это шедевр! Его нужно холить и лелеять smile.gif

Да, наш ТДТ просто Человек-Праздник, в чём я смог убедиться во время совместного волонтёрства на двухсотке. Знатно я тогда поржал, жалко правда кроме меня и Гали Лащук никто не слышал его диалога с Джозефом(рекумбентщиком). Это было что-то с чем-то, на Юрмалине зал бы кипяточком писал. Короче, что я вам рассказываю, кто знает ТДТ лично ,не даст соврать biggrin.gif !

Це повідомлення відредагував SerBus - 18 Червня 2012, 22:58
Jozef
Дата 18 Червня 2012, 23:18
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (SerBus @ нині, у 20:56)
Знатно я тогда поржал, жалко правда кроме меня и Гали Лащук никто не слышал его диалога с Джозефом(рекумбентщиком). Это было что-то с чем-то, на Юрмалине зал бы кипяточком писал.

Я до сих пор начинаю за живот держатся,как вспомню))))
SerBus
Дата 18 Червня 2012, 23:28
Quote Post

Lucky Man

Забув привітати усіх дівчат з успішним подоланням бревету( Сапфіра не сумуй, все ще буде гуд). Ви всі просто молодчини і напевно перші в Україні серед дівчат , котрі проїхали офіційну трьохсотку. Ще й час такий показали, що й мужикам би було не соромно,а ТДТ напевно всю дорогу просидів в бідолашної Танюхі на колесі і так її підганяв biggrin.gif .
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll