Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (18) 1 2 [3] 4 5 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Спосіб змазки ланцюга, чи можна таким способом змащувати?
PlusOdyn
25 2015, 12:55
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Дайте Spiner'ові запарафіненого ланцуга, хай собі катне до писку, сподіватимемося на його (Spiner'а, не ланцуга) інтилігентну чесність, що він не буде поливати ланцуга розчинником.

Шо інтересно, коли ланцуг пищить (бо мітол-мітол) він протирається менше ніж коли тихо шурхотить (бо дрібний абразив із оливою/водою). Тому як пищить, то радійте, що все ще не так погано, а як не пищить, то подумайте, мо все значно гірше. laugh.gif

Хоча зараз такі ціни на фінішлайн будуть, що певне піду парафінових свічок назбираю.
Email Poster
ЧД_
25 2015, 13:53
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Voyutichi ЧД в СА кирзачи парафинил. а так. таки да. Хреносозидательством занимаетесь. laugh.gif

П.С. ЧД на мастылке спокойно ездит 300км+ и горя не знает. prankster2.gif
demon
25 2015, 14:04
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

слабо вериться, что Poohitan проехал 200-250 км без посторонних звуков. шелест должен был бы появиться уже после 40-50 км
poohitan
25 2015, 14:32
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 306

QUOTE (demon @ нині, у 12:10)
парафин имеет право на жизнь, только у кого есть время с ним возиться? разве у свидков яговы? как наносишь смазку? варишь? не проще ли залить все жидким маслом? и мне кажется, что парафин оправдает себя в полной мере, только сухим летом. ну, уж точно не зимой.
минусы - надо быть студентом и иметь много свободного времени
плюсы - надо быть студентом, и сэкономив на парафине, потратить деньги на девочек
laugh.gif

ну то так на перший погляд здається, ніби з парафіном більше мороки.
200 км це пробіг в холодну і мокру осінь, в сухості пробіг буде ше більшим (судячи з досвіду інших людей на ХТ http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=27&t=170418)

напарафінений ланцюг не треба відмивати від бруду. такий ланцюг завжди чистий. ну може трохи болота хляпне, як і на раму. змив ланцюг водою, кинув в каструльку з парафіном, поварив 15 хв, і чистий спокій на наступні 200+ км пробігу. як на мене, менше мороки, ніж кожні 100 км чистити і попіново змащувати ланцюг. і дешевше. і пишуть, що ресурс ланцюга навпаки більший - бо в ланцюг не набивається амбразиву, який зношує ланки. зі свого досвіду про більший ресурс ланцюга ше не можу говорити, буде видно.
Email PosterUsers Website
poohitan
25 2015, 14:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (demon @ нині, у 15:04)
слабо вериться, что Poohitan проехал 200-250 км без посторонних звуков. шелест должен был бы появиться уже после 40-50 км

зі слухом ніби все в нормі laugh.gif

я поїздив і на мастилі, і на парафіні, можу порівняти, і особисто для мене парафін має набагато більше переваг (можна забути про шмір, миття трансмісії, плямку на штанині і тд; дешевше; менше мороки; а якщо і ресурс ланцюга буде більший, то взагалі супер).
кому не віриться у все, що я пишу, може запарафінити собі ланцюг і потестувати, інакше не бачу сенсу сперечатись.

poohitan - 25 2015, 14:49
Eugene
25 2015, 15:08
Quote Post

Зацікавлений
**

: 217

QUOTE (Taiwo @ нині, у 11:34)
інше питання: наскільки критичне чистка ланца розчинником типу вайтспіріта? на днях ланц забився брудом і то так, що ніяка мильна-немильна вода його не відчищає. варто розчинником/вдшкою пройтися чи воно може якось ланцюгу зашкодити? якось користувався спеціальним спреєм для чистки ланцюга, він по запаху був схожий на спіріт, по хім. складу не порівнював. є якась велика різниця між ними? хто як чистить до усрані забитий ланцюг?

Нічого йому не буде. Візьміть будь яку стальну залізяку, скупайте її у розчиннику, почекайте 10 хвилин. Не згоріла? Ще б пак, тож сталь. Що їй зробить той розчинник за 10 хвилин? А далі він випарується, Ви змастите мастилом і почнете його далі забруднювати. Якщо є побоювання що якісь реактиви з розчинника лишаться на ланцюгу та будуть його жерти скупайте його крайній раз у воді та висушіть. За півгодини поки він буде сохнути нормальному ланцюгу з якісної сталі вода ніякого горя не зробить.
Я чищу ланцюг саме так: знімаю з ровера, мию у розчиннику 2 рази, витираю сухою ганчіркою, чекаю поки висохне 10 хвилин (поки він сохне чищу систему та касету), ставлю на місце, замащую.
Email Poster
ЧД_
25 2015, 15:18
Quote Post

sprzedawca materacow

poohitan мороки жоднои нема. Развели парафин напрыклад в скипидаре и закапали как обычное масло. Через полчаса смраду скипидар выветрился и маемо чисты парафин.

Теперь о сути проблемы: возьмите кирпич и киньте в воду. кирпич утонет. Теперь бросте кирпич в снег. Кирпич одной стороной будет виден. Так и грязь осевшая на парафин превратит парафин в аналог наждачной бумаги.

П.С. Чисто Физика, ничего личного. laugh.gif

ЧД_ - 25 2015, 15:19
demon
25 2015, 15:46
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

poohitan, де парафин покупал, по чем?
Taiwo
25 2015, 16:05
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (Eugene @ нині, у 16:08)
Нічого йому не буде. Візьміть будь яку стальну залізяку, скупайте її у розчиннику, почекайте 10 хвилин. Не згоріла? Ще б пак, тож сталь. Що їй зробить той розчинник за 10 хвилин? А далі він випарується, Ви змастите мастилом і почнете його далі забруднювати. Якщо є побоювання що якісь реактиви з розчинника лишаться на ланцюгу та будуть його жерти скупайте його крайній раз у воді та висушіть. За півгодини поки він буде сохнути нормальному ланцюгу з якісної сталі вода ніякого горя не зробить.
Я чищу ланцюг саме так: знімаю з ровера, мию у розчиннику 2 рази, витираю сухою ганчіркою, чекаю поки висохне 10 хвилин (поки він сохне чищу систему та касету), ставлю на місце, замащую.

теж про це думав, все ж були якісь побоювання щодо збереження якості ланцюга. думаю водою змити не буде лишнім smile.gif
ЧД_
25 2015, 16:52
Quote Post

sprzedawca materacow

Демон. е свичной заводик на Богданивський. Ну и десь мени траплявся парафин П2, Т1. Т2, Т3, но палетами. laugh.gif

П.С. Нашел: http://parafin.at.ua/ prankster2.gif

ЧД_ - 25 2015, 16:59
poohitan
25 2015, 17:05
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (demon @ нині, у 16:46)
poohitan, де парафин покупал, по чем?

demon: Грунтова, 1. ціну вже не пам’ятаю. недорого laugh.gif. бажано туди наперед подзвонити і уточнити, чи є харчовий парафін на складі.
http://www.systopt.com.ua/newsread/items/p...-xarchovij.html

ЧД, все вже попробували до нас. Досвід інших людей показує, що якщо проварити ланцюг в парафіні, ефект набагато кращий, ніж якщо прокапувати з чимось летучим.

Тема на ХТ має 50 сторінок, і там можна про все почитати, буде цікаво навіть знавцям хімії. Чи тут теж зробимо тему на 50 сторінок? smile.gif

poohitan - 25 2015, 17:06
ЧД_
25 2015, 17:32
Quote Post

sprzedawca materacow

ЧД в школи вчився. Он евреи миллион рокив пробуют обрезание, то шо ЧД то же х... на плаху положить? laugh.gif
bata
25 2015, 18:04
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

Ого, ото нова релігія))))))))

Хто буде замовляти, то я приєднаюся і возьму 1-2кг парафіну.
На ХарківТуристі фантастичні речі пишуть. Думаю, що на сіті байки можна ставити. Але от цікавить як воно буде себе поводити на львівсько-карпатських говнах.
Email Poster
poohitan
25 2015, 18:09
Quote Post

Постійний учасник

я ставився так само скептично, поки не попробував. в умовах міста чудово. на МТБ побачу, як на довго вистачить парафіну.
bata
25 2015, 18:56
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

Короче, поки є мінус в дощі і воді, загалом все в двох словах описано тут і є пару фоток.
Плюс - це чистий ланцюг, відповідно не налипання бруду і пилюки.
Мінус - боїться води, і метод не візьмеш в далеку поїзду.

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic....rt=555#p1303824

Тут ще коротка інструкція: http://bikepark.kz/publ/smazka_cepi_parafinom/1-1-0-13

bata - 25 2015, 19:00
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (18) 1 2 [3] 4 5 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll