РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Аргон, аргонно-дугове зварювання рам і детальок
RoMANIAC
Дата 21 Серпня 2014, 7:07
Quote Post

Початківець
*

З осені маю свій власний аргонно-дуговий апарат stahlwerk wig tig ac/dc 200 puls mit plasma
На початку було набагато складніше, аніж здавалось, розібратися зі всіма налаштуваннями і зварюванням алюмінію, який зварюється на змінному струмі, перед тим була практика більше року на зварюванні постійним струмом (вариться нерж, хро-мо, тітан, мідь).
Зараз з налаштуваннями вже розібрався, рука все більше набивається і якість та повторюваність швів росте з кожним разом.
Находжусь у Львові, http://elements-team.com/contats але вже були випадки, що люди з інших міст присилали рами щоб заварити.

Ну і парочка фоток для наглядності:

Haro Thread 8, заварення тріщини і підсилююча накладка підсиділ-задні пера

user posted image

user posted image

Після піскосруменевого оброблення

user posted image

Рама БМХ, майже відірвалась верхня труба біля підсидільної + підсилення

user posted image

user posted image

user posted image

Часткова заміна штоку з подовженням для Фікса з підсилюючою втулкою

user posted image

user posted image

user posted image

Поламана тормозна ручка Saint (2 штуки), заварена і удачно випробувана в Карпатах на Пилипельцих трасах.

user posted image

user posted image

Відвалилось перо в старенького шосера, стінка труби дуже тоненька, тому варилось в імпульсному режимі, для хорошої проварки, але щоб не пропалити стінку труби + підсилююча накладка.

user posted image

user posted image

user posted image

Це лише маленька частина всіх фоток того, що я варив.
Ось посилання на альбом у вк де є більше фоток заварених деталей http://vk.com/album5791172_106729625

По мірі буду в дану тему добаляти ще фотки.

Мої координати і телефони є тут http://elements-team.com/contats

Email PosterUsers Website
mandriy722
Дата 21 Серпня 2014, 8:06
Quote Post

Постійний учасник

...звертався два рази, якісно пан Роман виконав роботу...

...швидко і якісно...таньо як барщ...телефон давав знайомий, який теж "варився"...

... Дякую ! Був на GT 2... smile.gif
Users Website
Wertomaniak
Дата 21 Серпня 2014, 8:24
Quote Post

Человек-руина

Нормально варить. Правда після зварки рами вона тріснула в тому самому місці але вже вище зварки тому варилася знову і у звичайному автосервісі за 80 грн. Після цього рама проїхала 2 роки у жорстокому режимі (мається на увазі що зварка робилася в місці кріплення каліпера де навантаження великі). За 2 роки все тримається однаково як у місці де варив автор теми так і у місці де варив автосервіс laugh.gif

Запитання до Романа - яка у тебе тепер вартість кожного см. зварки і потрібно зварити за принципом - домовився про день, прийшов, заварив, пішов додому laugh.gif

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 21 Серпня 2014, 8:42
RoMANIAC
Дата 21 Серпня 2014, 9:32
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 08:24)
Нормально варить.

Можна конкретніше коли в мене варили?
Особисто я почав варити аргоно трохи більше ніж пів року (восени придбав власний аргонно-дуговий апарат). Перед тим я носив на одну фірму (знайомі були), якість зварки була 9 з 10, тобто одна деталь з 10 ломалась на наступний день чи в дуже короткий термін, а після того як почали ще намахувати на сантиметрах, я вирішив, що настав час придбати власний апарат!

Крім того майже ніхто незнае про таку штуку як старіння алюмінію: після зварювання у шві і навколошовній зоні є великі напруження металу, а якщо метал був сильно нагрітий, то він має властивості пластиліну, ніякої пружності. Щоб метал вернув свої властивості потрібно його в спокої витримати в ідеалі місяць або хоча би тиждень два. Можна штучно зістаріти, для цього треба витримати пару годин при температурі 150 градусів і дати повільно остигнути. Невеликі деталі пхаю в духовку, рама нажаль туди не залазить(

Стосовно ціни, наразі вона 10 грн/см (це на ремонтні роботи в невеликих об"ємах), але мінімальне замовлення 50 грн (незалежно від того вариться 1 см чи 10 всерівно треба зачистити, обезжирити і т.д. а в більшості випадків це займає в декілька раз більше часу ніж сам процес зварювання).
Якщо шви переходять на вимірювання в метрах, чи виготовлення, наприклад, алюмінієвого багажника чи ще чогось іншого, тоді рахую по витраченому часу на роботу і матеріалу.

Це повідомлення відредагував RoMANIAC - 21 Серпня 2014, 9:34
Wertomaniak
Дата 21 Серпня 2014, 9:42
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (RoMANIAC @ нині, у 07:32)
Можна конкретніше коли в мене варили?
Особисто я почав варити аргоно трохи більше ніж пів року (восени придбав власний аргонно-дуговий апарат). Перед тим я носив на одну фірму (знайомі були), якість зварки була 9 з 10, тобто одна деталь з 10 ломалась на наступний день чи в дуже короткий термін, а після того як почали ще намахувати на сантиметрах, я вирішив, що настав час придбати власний апарат!

Крім того майже ніхто незнае про таку штуку як старіння алюмінію: після зварювання у шві і навколошовній зоні є великі напруження металу, а якщо метал був сильно нагрітий, то він має властивості пластиліну, ніякої пружності. Щоб метал вернув свої властивості потрібно його в спокої витримати в ідеалі місяць або хоча би тиждень два. Можна штучно зістаріти, для цього треба витримати пару годин при температурі 150 градусів і дати повільно остигнути. Невеликі деталі пхаю в духовку, рама нажаль туди не залазить(

Стосовно ціни, наразі вона 10 грн/см (це на ремонтні роботи в невеликих об"ємах), але мінімальне замовлення 50 грн (незалежно від того вариться 1 см чи 10 всерівно треба зачистити, обезжирити і т.д. а в більшості випадків це займає в декілька раз більше часу ніж сам процес зварювання).
Якщо шви переходять на вимірювання в метрах, чи виготовлення, наприклад, алюмінієвого багажника чи ще чогось іншого, тоді рахую по витраченому часу на роботу і матеріалу.

точно вже не скажу коли саме. це був підвіс у якому тріснуло перо

загалом ціна за роботу хороша, розмістив інфу в себе на сайті. smile.gif
RoMANIAC
Дата 21 Серпня 2014, 10:07
Quote Post

Початківець
*

Дякую.
RoMANIAC
Дата 22 Серпня 2014, 7:39
Quote Post

Початківець
*

Стосовно заврарити за принципом: найкраще розраховувати що приноситься деталь і лишається на день-два (залежно від загруженості), але в багатьох випадках працює варіант приніс, пів години-годину почекав і забрав..
Spiner
Дата 22 Серпня 2014, 20:26
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (RoMANIAC @ вчора, у 10:32)

Da chito vy govorite. Ja vas vitaju z vidkryttjam dlja sebe takogo rozdilu materialoznavstva jak "Al i splavy na jogo osnovi".

U budj-jakomu serjoznomu pidruchnyku po materialoznavstvu je rozdil po termoobrobci Al splaviv.
Guljajev, Lahtin ta in. vam v dopomogu. Vidkryjete dlja sebe she Al-Cu phase diagram, solid solutions, etc. laugh.gif

A she zrozumijete chomu ramy Cannondale ta in shyh vyrobnykiv jaki zastosovujutj valjcuvannja zvarnyh shviv taki dorogi... wink.gif

Це повідомлення відредагував Spiner - 22 Серпня 2014, 20:30
ЧД_
Дата 23 Серпня 2014, 18:44
Quote Post

sprzedawca materacow

Може, Вы и классно варите, колысь будэ змога перевириты, але почитайте трохи сапромат. Дабы косынки накладывать, в найбильш напружени места, а не в ти шо меньш напружени. laugh.gif

Дядьку Спинер,не матюкайтесь, на цьому форуме ЧД гуру алюминевой справы (в прошлому жити). prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 23 Серпня 2014, 18:48
RoMANIAC
Дата 26 Серпня 2014, 21:17
Quote Post

Початківець
*

Spiner & ЧД_

відкрию таємницю: по освіті я взагалі комп"ютерщик, тому ніяких особливих знань по металообробці чи зварюванні я не отримував, окрім тих що сам здобув, а те що знаю здобував у вільний час, багато з того що прочитав не зрозумів (мартенсіти, аустеніти і т.д.)
з доступом до літератури по алюмінію і його сплаавах взагалі окрема історія (інтернет ще весь не перерив)

Не сперечаюсь, сопромата мені бракує, але купи вільного часу щоб сісти і все підряд читати нажаль немаю.

А те що я варю досить нормально перевірено вже на практиці http://www.x-bikers.ru/forum/show_topic.ph...1714273#1714273

міняв геометрію у свої рамі, два місяці катання, а катаю я дуже жостко (жостко навіть не в плані трюків, а плані самої техніки)
рама пережила наразі всі випробування.

А недостачу знаь буду наповняти по мірі необхідності і вільного часу для читання, але наразі в порівнянні з тими зварвальниками по аргону з якими я дотепер мав справу, я варю вже на порядок краще, звучить як самореклама, але це вже кожному особисо вирішувати чи нести до мене щось варити чи шукати когось іншого wink.gif
PlusOdyn
Дата 27 Серпня 2014, 9:55
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Чуєш-чуєш, а стакан рульовий із 1-1/8 на 1,5 переварити в Хромолі можеш?
Email Poster
RoMANIAC
Дата 27 Серпня 2014, 22:37
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 09:55)
Чуєш-чуєш, а стакан рульовий із 1-1/8 на 1,5 переварити в Хромолі можеш?

Можеш, тільки треба вирішити який це буде метод і в скільки він обійдеться..
RoMANIAC
Дата 27 Серпня 2014, 22:47
Quote Post

Початківець
*

Подовження алю штока на ~4 см, Reba RL 29"

user posted image
vykh
Дата 07 Вересня 2014, 20:00
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

питання на засипку, ти ще займаєжшся токарними роботами?
RoMANIAC
Дата 07 Вересня 2014, 20:45
Quote Post

Початківець
*

Займаюсь, але ньюансів є багато....

А якщо точніше то можна описати так:

Робимо роботу:
- швидко
- якісно
- недорого
Виберіть любих два пункти!

user posted image
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll