РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topic

> 26 вересня о 17:00 Критична Маса
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 12:55
Quote Post

серый собак

QUOTE (marco @ Вівторок, 21 Вересня 2004, 12:59)
.... тому що насрати...

ТОМУ, ЩО ЛІДЕР! cool.gif
А сам говоришь - комсомольцы! biggrin.gif
Email PosterUsers Website
Buts
Дата 21 Вересня 2004, 13:24
Quote Post

Зацікавлений
**

До Тараса:
Я думаю така "насральна їзда" в першу чергу має бити по самолюбству...
Щоб не виглядати, як мавпа на ровері, треба їздити по правилам і "красіво". tongue.gif Спочатку насральна їзда, потім насральне керування авто, літаком ... от так і живем... по вуха...

Спершу, як вимагати хорошого відношення до велосипедистів, треба і поводитись належно.... (фари чіпляти в темноті, повороти показувати.. і т.п.)

Колись міліція за таке зупиняла і спускала колеса... Відповідно ти ставав пішоходом smile.gif

Buts
Дата 21 Вересня 2004, 13:33
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Opal @ Вівторок, 21 Вересня 2004, 12:57)
А на рахунок пацанів з смугастими паличками, нехай би вони зупиняли вуйків на роверах, які рухаються на зустріч руху або по руху вздовж лівого узбіччя. Задля користі тих самих вуйків. Профілактика потрібна.

В Стрию навіть аварія була, один вуйко їхав по лівій стороні і стикнувся з нормальним вуйком.. Попадали і виясняли довго чого так сталось tongue.gif biggrin.gif

Профілактика потрібна всім.. Без вийнятку. Бо в людей почуття обов"язку відсутнє, незнаказаність і безлаберність просто немає меж....

А хто буде профілактику проводити ?.. Треба кожному вимагати з себе і до себе... smile.gif... (розговорився.. ohmy.gif )

slown
Дата 21 Вересня 2004, 13:44
Quote Post

фісташко

Кусок передачі бачив:
Десь в Європі(чи Німеччина, чи Голандія, чи Швеція не розібрав)
Ввели в штат дорожньої поліції патрульних-велосипедистів котрі штрафують велосипедистів за порушення
а у нетверезих взагалі забирають велосипеди
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 13:45
Quote Post

серый собак

АХА, как же, так бы я им и отдал своего масинького! cool.gif
slown
Дата 21 Вересня 2004, 13:48
Quote Post

фісташко

QUOTE (Greyhound @ Вівторок, 21 Вересня 2004, 14:45)
АХА, как же, так бы я им и отдал своего масинького! cool.gif

Это у нас, а то у них

В Польше например вождение в нетрезвом виде - это уже не административное, а криминальное нарушение
Greyhound
Дата 21 Вересня 2004, 13:54
Quote Post

серый собак

Не знаю, как там у НИХ, но у нас люди в булочную на такси не ездят! (с) sleep.gif
Velomax
Дата 21 Вересня 2004, 17:44
Quote Post

неутомімый командор

Users Website
Білийлис
Дата 21 Вересня 2004, 18:36
Quote Post

любитель

Люди!!!
Колись я сам був представником влади!!!
Макс навіть допитувався у мене (у свій час) чому мій мейл на gov.ua...

Скажу вам чесно, я ніколи не їзджу на ровері по безпрєдєлу (в українській мові навіть нема такого слова, тому що такого поняття в принципі неіснує, взаємна повага - це аксіома) тому, що поважаю усіх учасників руху і дуже нервуюся щодо неграмотних велосипедистів, хоча напевно більше співчуваю, коли їду автом... гальмую і оминаю... але вся моя попередня тирада не до того що ГАІ здатне навести порядок на дорогах. По моєму, ці хлопці (ДАІ) ставлять перед собою зовсім інші задачі, і цей сайт може більше зробити для безпеки руху велосипаедистів ніж ціла державна служба (!!!! )

Я кажу про те, що ніхто крім нас організованихз і грамотних, культурних і обізнаних нічого для нас же (велофанатів) на вулицях міста чи на дорогах ніколи нічого доброго не зробить. Будь яка влада тільки здатна паразитувати на її суспільстві. Повірте мені, я сам був компонентом влади, хоч і в іншій галузі. Наша справа обмежити це паразитування. Так само не можа дозволити паразитувати на наших захопленнях і будь-яким політичним рухам типу руху "Спротив" чи т.п.

В єдності наша сила! Велік саме тим і прекрасний, що це - свобода і ще раз свобода. Свобода від цін на бензин, свобода від правил. свобода від асвальту і представників влади в особі гаїшників...

Ковтаймо ж бо цю свободу!!!!!

Я бував за кордоном багато і часто, в т.ч. за океяном... там свободи урізані шо ну нах... тому тішмося тим шо є... бо є таки багато у нас... і скоро мож урватися...

Ровер то сила!!!!!! ХАЙ ЖИВЕ !!!! ...
Buts
Дата 22 Вересня 2004, 15:48
Quote Post

Зацікавлений
**

Тарас просто аж душу на форумі вилити любить... biggrin.gif
TarasV
Дата 26 Вересня 2004, 19:59
Quote Post

привіт! був я сьогодні на Критичній Масі. Було десь поза 20 роверистів. Кількість не дуже критична, але привертала увагу всіх навколо.
Треба буде знову організувати, і щоб було набагато більше учасників!
Але мабуть після виборів.

marco
Дата 26 Вересня 2004, 20:31
Quote Post

Я, на жаль не зміг, приєднатися sad.gif
Оскільки був запрошений на хрестини bigsmile.gif
Каюсь...

Шкода, бо було б ще 4 ровери... Але наступного року обов'язково щось таке варто зорганізувати.
stone
Дата 26 Вересня 2004, 21:58
Quote Post

ride or die!

QUOTE (TarasV @ Неділя, 26 Вересня 2004, 19:59)
привіт! був я сьогодні на Критичній Масі. Було десь поза 20 роверистів. Кількість не дуже критична, але привертала увагу всіх навколо.
Треба буде знову організувати, і щоб було набагато більше учасників!
Але мабуть після виборів.

а я забив на всякі там політичні акції і просто катавсі.
Buts
Дата 27 Вересня 2004, 11:23
Quote Post

Зацікавлений
**

Greyhound
Дата 27 Вересня 2004, 11:37
Quote Post

серый собак

А что это за рух "Спротив"? Звучит, как очередная тусовка ющенколюбив и янкуковичененавистников. Если я прав, то рад, что не участвовал в мероприятии. sleep.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Closed TopicStart new topic