РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Пилипець_Подобовець, Лижні пригоди _BuRa_
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 12:43
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

...23-24 числа місяця лютого року 2008 - незабутній уїкенд в Карпатах(Закарпатська обл.с.Пилипець-Подобовець,недалеко від Воловця).
Поїздка планувалась за тиждень на перед і кожної миті щось мінялось, не було ясно з роботою,чи буде підміна чи не буде,чи поїду чи не поїду...
Є звіт - була і поздка:-).
Мукачівська електричка-ст.Воловець-с.Подобовець.Саме в ці дні проводились змагання http://www.trostian.com/see_forum/x/5222/0/-1/x.html тому багато люду їхали саме туди, хто на змагання, хто покататись а хто навчитись їздити(так як для мене то була друга вилазка на лижах).
Субота 11 година ранку ми на місці, гори зустрічають нас дощем, деколи з мокрим снігом, під ногами сільська розбита дорога з суцільного болота, каша з снігу соломи....одним словом все обіцяло бути як найкраще).
Прийшли на хату(яку заздалегіть зняли, з розрахунку на чоловік 14, дехто приїхав швидше, обійшлась вона нам 80грн з чоловіка з сніданком і вечерею).Покидали рюкзаки перезулись переділись і вперед за орденами....мені ше треба бкло знайти прокат і лижі, щоб було швидше йшли напівперек городами...
Добрались до витягу(від хати хв.15-20),дощ вже ніби непадав,замість цього все потрохи топилось,сніг злазив на очах.
Працювали два бугелі обидва вище 1000м.один нище, другий вище,опори захищені ))мякими матрасами від божевільних райдерів)).Видерлись на верх,хмари розвіялись появилось весняне сонце,синє небо,яке мені за всі зимові подорожі так і не вдавалось побачити, стоїш дивишся на цю красу і дух захоплює, і здавалось би стояв би так і стояв,десятки пагорбів і вершин, хмари які пливуть по своїх справах)),снігу загалом вже не багато,низини зовсім травяного коліру....таке не опишеш таке потрібно бачити.
Було нас спочатку четверо Я, Netka, Віктор і Таня.З нас чотирьох лише Нетка дуже добре катається на лижах(для неї лижі як для нас велосипед))), а остальні ми другий раз стояли на лижах...і було нам файно))).
Траса спочатку стрімкіша по середині появляються горби, деякі обледенілі,(головне було переїхати їх)а блище до низу і до самого бугеля простора рівна смуга плавна але швидкість тим не менше від цього аж ніяк не була сталою а набиралась і набиралась, думаю кілометрів 40 за годину було, вліво вправо,тут хтось їде більше вліво, там щось не понятне вправо,прямо лижі не слухаються, швидкість росте,що попереду не видно і незнаєш і тут тре вміти падати))))падаєш скользиш метрів 15 кругом бризги снігу,піднімаєшся і далі до низу, внизу зовсім мокро, влітаєш в калюжки які розсікаєш лижами і здається що ще треба .....загальмувати і знову на верх.
два три спуски і потім нам захотілось цілини)), прийшлось йти пішки (до нас приєднуються Сергій та Оля)вже в шістьох фотографуємся і вгору, в лижних черевиках, які до того часу вже стають зовсім рідними))) не так вже й зле підніматись,тільки не спускатись)),мені йти було без проблем, дались взнаки навики набуті на Парашці,снігу тут менше,вітру можна сказати зовсім нема,сонце...ідеальні умови)),тому було часу на фотосесію)).
Не орієнтуюсь так добре в Карпатах ,можу сказати лише шо це ми піднімались з с.Подобовець,то навіть не вершина просто така собі безіменна горка з хрестом на верху,з неї видно було метеостанцію,далеко виднівся засніжений і підсвічений сонцем Пікуй, це можна сказати було підніжжя до В.Верху.який ми майже здолали наступного дня,сьогодні ж треба було вертатись вниз по нетронутому сніжку,трохи зледенілому але це ще більше додавало краси засніженим схилам під яскравим разючим тим не менше приємним сонцем.На верху просто хотілось кричати від побаченого і відчутого,що я успішно зробив)))"Я люблю ГОРИИИИ!!!!" ех.....
З цієї безіменної вершини нам було видно засніжені схили гори на Пилипцем, на яких проводили змагання і в яких брав участь Sera ( ВІТАЮ!!!,так тримати)а що ви думали...перше місце на дошці.З такої відстані нам було видно лише чорні цятки на білих схилах, але....було)).
Перекусивши,віддихнувши нарти на ноги рушили, Сергій,Оля спускались на Пилипець нам чайникам то було не здолати і ми на Подобовець звідки й приїхали.
Падали ,мучились,піднімались,іхали........але не жаліли.Був момент коли просто лежиш на снігу дивишся в даль і нічого не потрібно,милуєшся небом , горами , слухаєш тишу,або Mike Oldfield і..........йшло до вечора зявилась корка на снігу і їхати було взагалі оболдєнно))).
Далі хата,душ, вечеря байдикування і враження вслух......ще пізніше Свято грибів і форелів))День народження Нетки....
Ранок,сніданок,і ось вони черевики!)))до болю знайомі))),вирішили якщо погода дозволятиме підкорити ВВ, і звідти НАЛИЖАХ!!!жАХ! _другий раз на лижах(ну третій рахуючи вчора),шестеро ми поперлись на гору,Похідний рюкзак,дві пари лиж все це кілограм 15 неменше і мета попереду зверху.По часу не знаю скільки ми йшли, та й небуло важливо , хотілось подовше насолодитись красою природи.Одне знали точно 17:30 нас мало чекати таксі,а до 17:00 тре було здати лижі в прокат.
На верху вже відчувався холодний пронизливий вітер від якого ми вдало заховались за засипаною снігом ялинкою,обклавшись рюкзаками поїли , конячку за іменинницю,ще для хоробрості чучуть,настроювались на спуск,відчувалась дрож в колінах(принаймні в мене)))як на старті відповідального заїзду....спакувались позащіпались,обмінявся номером телефонів,і кричучи вслід щоб чекали на мене посунувся по тій неймовірній аж до страху красі в сторонну водоспаду Шипіт.
Мушу сказати що на ровері це булоб важче зробити ніж на лижах)))),з горем пополам з падіннями і стрімкою їздою на сідницях спустились до ,ага ...до лісу,а ще через ліс з купою дерев пеньків.....одне дерево переїхав , за друге затримався, за інше зацепився,в пяте все таке вїхав )))головне ноги руки цілі ,і лижі не покоцані.Постійна увага і концентрація.....напружені ноги і руки.Думалось пройшовши це потім буде легше,ги....час піджимав,лищалась година до закриття прокату і півтора до таксі.чулось журчання струмка, а їхати то куди?....каміння, трава, дерева ...треба було переходити річушку дертися на гору і там мала бути стезя до Пилипця))).
Знімаю лижі намагаюсь спуститись до води, то сніг то листя то болото + пластмаса на ногах і БуРа як не було ....зі свистом і шелестом лечу метррів 7 в сторону води і каміння, в мить бачу перед собою не то дерево не топеньок і думаю зупинюсь об нього впершись ногою, і тут вже те дерево, впираюсь ногою в одній руці лижі в другій палки, на спині рюкзак добре що дзеркалка в надійних руках на надійних плечах))),100кг не просто зупинити....затримуюсь рукою(ліктем)за дерево і не шевелюсь, при чому в руці тяжелезні на той момент лижі ,пущу лижі не буде противаги поїду далі не пущу....не вийде сил нема...чекаю на Сергія , чую борсання стукіт , його та ж участь спіткала зсунувся весь в болоті ....кобіти чемно стояли і на то все дивились великими переляканими очима(я так думаю)в знак того шо я живий махаю палками і чекаю шо то буде далі....чую підтримку знизу, і ..."пускайся я ловлю"... "пускаю лижі,відійди".....шшшшшшшрррр поїхали лижі і я за ними ....все обійшлося ....ні подряпини ....дякувати Богу.
переправа на ту сторону , лижа до лижі палка до палка...крок за кроком далі стіна снігу ...пакуєм лижі до рюкзаків і на чотирьох до гори , добре що було багато сніго в ньому добре було робити сходинки і так видерлись ми з тої "Долини смерті "як я сказав жартома , ще на верху.
дальше стежка дорога почуваюсь вільно, їду без прикладань до тго зусиль після тих дерев і того всього.
Часу мало дорогою в обїзд довго,лижі на плечі і на півперек через гору.(Віктор і Таня повернулись назад з ВВ звідки і прийшли,Сергій Оля поїхали в обїзд дорогою, я з Неткою долали горку одну і другу пішки щоб вчасно здати лижі....
все на одному диханні,встигли здаєм лижі чоботи з яких парує неймовірно перезуваюсь в звичайні і як в чешках спішимось до хати, ще ж пакуватись....добре їхала фіра)))(вони там як таксі , особливо кумедно рано і підвечір , все таке сіре обдерте в болоті і на возі купа лижників в яскравих костюмах трясуться по сільській дорозі.)
З чистою совістю що гроші за лижі викатані на всі 100, і що підкорено чергову вершину до того ж на лижах, по часу теж встигаєм , жартуючи їдем на підводі))).
НЕТКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!можна дозволити собі поцілунок , неважливо, що всі в болоті, все в болоті,змучені , виснажені, чути запах гівна)))), за те щасливі(!).
Потім дорога додому , електричка,канапки,пиво,сміх,радість, задоволення......
Хочу ще....
Дякую всім ,що такі є,і що такі знайшлися.

З повагою до учасників пригод.

кожен сходить з розуму по своєму)))

Прикріплене зображення (Клікнути для збільшення)
Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 12:48
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

віє-віє,замітає-тає тає

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 12:56
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

на цих схилах проводили змагання
з самогго ліва ніби ущелина між деревами туди зїзджали на фініш

Це повідомлення відредагував _BuR_ - 26 Лютого 2008, 13:04

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:07
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

все зрозуміло без слів.
Оля і Сергій

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:10
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Сонечко.Хто йому не радий smile.gif
Незважаючи на лижі майка завжди на мені (тім Тєлєком)

Це повідомлення відредагував _BuR_ - 26 Лютого 2008, 13:13

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:16
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Нам татарам ....дощ,болото,сніг,вода.....

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:24
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

гламурний БуР.
Жарко було cool.gif

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:26
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:40
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

готові?!

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:47
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

wub.gif

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:51
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

wacko.gif

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:54
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 13:59
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 14:04
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

яблочко на всіх

Прикріплене зображення
_BuR_
Дата 26 Лютого 2008, 14:06
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

wink.gif

Прикріплене зображення
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll