Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Шукаю ліжкомісце/кімнату, на доволі довгий термін.
PlusOdyn
08 2015, 17:21
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Шукаю ліжкомісце/кімнату на доволі довгий термін. Вимоги: ліжко/диван (без випнутих пружин тощо), кілька вішаків для сорочок, полиць на решту, душ, мінімальна кухня, пралька вітається, меблі можуть бути совкові, не сильно комплексую із того приводу, місце для ровера, не сильно шумні сусіди, в радіусі 5-7 км від Податкової, Сихів не хочу, до в районі 1кгрн. У Львові зазвичай буваю рідко (раз на місяць-2) і не сильно довго (тиждень-2).
Майже непитущий, не курю, хроплю, лояльний до вегетаріанців (можу скласти компанію), нелояльний до цигаркового диму, перегару і альфачів, можу доїдати торти після 18-ї для збереження вашої фігури)), можу мінімально підрихтувати ровер, забити цвяха, порихтувати кран тощо.
Стану в нагоді на підставах добросусідства студентам кафедр ТіТЕС, менше АТХП і ТГВешникам.
Пишіть в ПП, буду у Львові, зустрінемося.
Email Poster
Spiner
08 2015, 18:29
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 17:21)
Шукаю ліжкомісце/кімнату на доволі довгий термін. Вимоги: ліжко/диван (без випнутих пружин тощо), кілька вішаків для сорочок, полиць на решту, душ, мінімальна кухня, пралька вітається, меблі можуть бути совкові, не сильно комплексую із того приводу, місце для ровера, не сильно шумні сусіди, в радіусі 5-7 км від Податкової, Сихів не хочу, до в районі 1кгрн. У Львові зазвичай буваю рідко (раз на місяць-2) і не сильно довго (тиждень-2).
Майже непитущий, не курю, хроплю, лояльний до вегетаріанців (можу скласти компанію), нелояльний до цигаркового диму, перегару і альфачів, можу доїдати торти після 18-ї для збереження вашої фігури)), можу мінімально підрихтувати ровер, забити цвяха, порихтувати кран тощо.
Стану в нагоді на підставах добросусідства студентам кафедр ТіТЕС, менше АТХП і ТГВешникам.
Пишіть в ПП, буду у Львові, зустрінемося.

Я собі скопіював, оголошення просто lol.gif lol.gif
PlusOdyn
09 2015, 17:51
Quote Post

QUOTE (Spiner @ вчора, у 19:29)
Я собі скопіював, оголошення просто lol.gif lol.gif

Чуєш, а кімнати в підвалі не є? Або на горищі. wink.gif
Email Poster
Spiner
09 2015, 20:45
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 17:51)

звиняй, чого нема, того нема. В мене двох студіків з гуртожитку вигнали, то вони кілька тижнів жили на вокзалі...
Oleg132
09 2015, 21:31
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 17:51)

У моєму будинку живе алік в підвалі, можу свій здати в оренду laugh.gif
PlusOdyn
10 2015, 9:15
Quote Post

QUOTE (Oleg132 @ вчора, у 22:31)
У моєму будинку живе алік в підвалі, можу свій здати в оренду laugh.gif

Я тут недавно до бувшого начальника в підвал заглядав, там краще як в деяких квартирах орендних, тому от думаю до нього напроситися. Але як раптом, всі вдобності наявні, сухо, без цвілі, то можемо переговорити. Давай фото в студію. wink.gif
Хоча мені більше імпонує піддашшя - ото зранку так каву п'єш із видом на кудись, а не в квітник, чи ноги перехожих. sleep.gif
Email Poster
yararaka
10 2015, 11:55
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Сихів
: 268

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 10:15)
а не в квітник, чи ноги перехожих. sleep.gif

Ще не з кожного підвалу видно ноги перехожих biggrin.gif
Email Poster
0 (0 0 )