РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Отзывы о цепях
E-one
Дата 06 Січня 2012, 0:24
Quote Post

троль ще той

Хіба в Шлека порвався ланцюг?
Email Poster
borya
Дата 06 Січня 2012, 9:36
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

QUOTE (Ром @ вчора, у 22:24)
Маю підозру що ланц розійшовся через неправильне користування - перемикання на пів касети під навантаженням (схожа ситуація була в відомому випадку з Канчелярою на турі ) .

smile.gif Дооо йя такий, як нажруся чєбурєків з воронячого ліверу, залию то всьо водкою с півом, то стартую з місця тільки з 3/8. і воощє ніколи не перемикаю, а нашо? laugh.gif навсяк випадок, може я чьота не поняв, але зранку пішов глянув може втатурі ланц зразу через 6 зірок скаче blink.gif а потім згадав шо в мене завжди злизані чогось 7 і 8 laugh.gif
Дооо вспомніл, їздив я раз до доктора Алєкса не помню за чим, рванув через пєшоходний, насередині дороги тріс ланц і тарпєдою улєтєл назад і чуть яко мута дядькє в мордо не приклеївся blink.gif потім ми довго шукали вижимко по сасєдях, вкінці кінців додому поїхав на самакаті laugh.gif

Це повідомлення відредагував borya - 06 Січня 2012, 9:42
A.V
Дата 06 Січня 2012, 10:57
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (borya @ нині, у 09:36)
потім ми довго шукали вижимко

у тебя нет замочка?
цепь порвалась в месте заклепки?
Users Website
Ром
Дата 06 Січня 2012, 12:00
Quote Post

Велофанат

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 22:41)
То який випадок? Може мова про Шлека, який переключився одразу на енну кількість зірок на підйомі, ланц не перескочив - і це був переломний момент, коли він втратив жовту майку.

Так , я мав це на увазі (спутав ім"я героя), виглядало , що ланц пролетів над кількома зірками ,не зачівшись за потрібну . Я схожим чином порвав класний ланц два рази (на байку на гонці) , аж поки до менене не дійшла моя помилка . На спуску перевів перекидку на три зірки , а на підйомі з максимальним зусиллям натиснув на педалі . І від перекосу його переламало . І так два (!) рази .

53 ланц пройшов на шосері 6000 , витягнувся чуть більше половини (0.6-0.7 міряв , але не пам"ятаю).

Це повідомлення відредагував Ром - 06 Січня 2012, 16:25
Email Poster
Wertomaniak
Дата 06 Січня 2012, 12:36
Quote Post

Человек-руина

КТМ здохла після 500 км. Замок тріснув. Друга КТМ 80 кілометрів проїхала, замінена була на срам, а замок від неї затерявся. Срам 830 вже 500 км подолав. Польот нормальний

Це повідомлення відредагував МИКОЛА - 06 Січня 2012, 12:38
Email PosterUsers Website
Ioan85
Дата 06 Січня 2012, 13:31
Quote Post

Постійний учасник

Колись давно часів коли ще в мене був велосипед типу Ашанбайк, замінив я ланцюг на Shimano UG (коштував тоді 24 грн) номер серії не пам'ятаю. За 800 км так розтянувся, що я в набагато кращому стані ланцюги викидав.

А загалом що означають абревіатури в шіманівських ланцюгах UG, HG, IG ?? Як по зовнішньому вигляду IG хромована, HG не хромована...
Wertomaniak
Дата 06 Січня 2012, 13:47
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 11:31)
Колись давно часів коли ще в мене був велосипед типу Ашанбайк, замінив я ланцюг на Shimano UG (коштував тоді 24 грн) номер серії не пам'ятаю. За 800 км так розтянувся, що я в набагато кращому стані ланцюги викидав.

А загалом що означають абревіатури в шіманівських ланцюгах UG, HG, IG ?? Як по зовнішньому вигляду IG хромована, HG не хромована...

Ну можу сказати так серія UG - означає повне УГ, а решта незнаю happy.gif
Ром
Дата 06 Січня 2012, 16:28
Quote Post

Велофанат

Варіанти конструції ланцюга для гладкого переключення . IG передбачає "свої" шестерні .
Email Poster
mozz
Дата 06 Січня 2012, 18:52
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (МИКОЛА @ нині, у 12:36)
КТМ здохла після 500 км. Замок тріснув. Друга КТМ 80 кілометрів проїхала, замінена була на срам, а замок від неї затерявся.

омг crazy.gif КТМ вже робить ланци?? Чи може КМС?
Email Poster
Wertomaniak
Дата 06 Січня 2012, 21:34
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (mozz @ нині, у 16:52)
омг crazy.gif КТМ вже робить ланци?? Чи може КМС?

КМС, хотів поправити, перед тим просто зачитався рамами КТМ)
foreman
Дата 14 Січня 2012, 22:05
Quote Post

Постійний учасник

доброго вечера! Я ......., ......... ... .......... від таких дописувачів. Дякую за відповідь.
Email Poster
vchaban
Дата 14 Січня 2012, 22:20
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (foreman @ нині, у 22:05)
доброго вечера! Я ......., ......... ... .......... від таких дописувачів. Дякую за відповідь.

Щось я не розумію про що йдеться?
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll