РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП причиною якого був я..., ділимось своїм гірким досвідом)
alex
Дата 05 Травня 2012, 19:42
Quote Post

Велофанат

Пропоную в цій темі ділитись досвідом ДТП винуватцями яких були ви самі, або ситуації які були близькими до ДТП та описувати, що на вашу думку було причиною цих ситуацій і що могло б їх попередити.

п.с. на стоврення теми надихнула тема http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=10269

Згадав своє маленьке непорозуміння на дорозі, коли на селі виїзджаючи з другорядної дороги на головну, вїхав в велосипедиста їдучого головною....було мені тоді років десь 10-12. Причина: провтикав smile.gif

ЧД_
Дата 05 Травня 2012, 20:54
Quote Post

sprzedawca materacow

Я помню лица всех збитых пешеходов. laugh.gif
Mc
Дата 05 Травня 2012, 22:12
Quote Post

Постійний учасник

Десь три тижні тому я збив велосипедиста на MTB зверху на Листопадового Чину - моя вина 100%, каюся. Виїжджав з Новаківського по тротуару і не очікував, що хтось буде зверху їхати. В результаті ніби без травм (подряпини не рахуємо). Якщо це хтось з форумчан - ще раз вибачаюся.
Email PosterUsers Website
E-one
Дата 05 Травня 2012, 22:31
Quote Post

троль ще той

Тема нагадує клуб анонімних алкоголіків mosking.gif
Але пофік, підтримаю:
я збив пішохода 3 роки тому, коли їхав на вокзал через перемичку між приміським і головним. Пішохід впав, я теж. Якось порозумілись... Рік після цього не міг присідати через болі в коліні...

Це повідомлення відредагував E-one - 05 Травня 2012, 22:32
Email Poster
vchaban
Дата 05 Травня 2012, 22:48
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Із свого гіркого досвіду можу згадати хіба один надзвичайно неприємний інцидент у Стрийському парку, кілька років тому, зимою. Їхав по одній із алей на пристойній швидкості, бачив попереду далеко двох жінок, які мене теж зауважили. Алея була широка, тому оскільки в мене ще не було такого гіркого досвіду я вирішив не гальмувати, був переконаний що без проблем розминемося, місця було хоч на трамвай. Але в останній момент жінка раптово кинулась мені під колеса... (як виявилось потім, вона була психічно хвора) Як результат - погнута рама, здута вилка, погнутий ротор, задній ексцентрик переломався навпіл, колесо вирвало, подер наплічник і пошкодив мобільник. Ні я ні жінка не травмувалися.

Будьте уважні і обережні в парках де ходять люди і на тротуарах!
Email PosterUsers Website
demon
Дата 05 Травня 2012, 23:10
Quote Post

Membёr

Їду по дорозі на зелений світлофор народ чемно чекає на свій зелений. Машин нема, звуку двигунів, відповідно теж, інакше ніяк не можу зрозуміти дію молодої особи, яка нахиляється на проїзжу частину зав"язати шнурок. В ітозі моцнейший удар в область виска (міг і вбити спокійно), але струсу мозку там вроді небуло, по причині його відсутності.
alex4alex
Дата 05 Травня 2012, 23:12
Quote Post

рокет Алекс

Двічі збивав пішоходів, ще коли їздив на МТБ. Обидвоє рухалися по діагоналі по траекторії віддалення від мене, і не бачили мене та не реагували на зовнішні подразники (мої волання). Обидва рази врізався чітко в пішохода, і велосипед не вивертало вправо чи вліво. Пішоходи, ясна річ, падали. Перший був п"яним (і здається, просто дебілом на додаток), другий - лише неуважний.
Users Website
Dok62
Дата 06 Травня 2012, 16:18
Quote Post

Старий волоцюга

Може трохи не в тему, але сьогодні я сам себе збив! facepalm.png
Повертаюсь з тернопільської траси через Винники(проваджав товариша на Тернопіль після вчорашньої сотки) на спуску, перед поворотом на винницьке озеро, не зауважив той асфальтовий горб, що називають лежачим поліцейським, а руль тримав льдь-ледь.В резульматі на швидкості більше 30км брязнувся об асфальт і просунався правим боком метрів 5-6. Стесав бік в мотлох! Головою стукнався об дорогу аж іскри засвітились.Слава Богу шолом не підвів. Висновки:Будьте уважні на дорозі,міцно тримайте кермо і не забувайте про шолом! velo.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 06 Травня 2012, 18:47
Quote Post

sprzedawca materacow

О мой синий друг я бачу ушел из большого МТБ.

Mc ЧД один гений збил когда ЧД рухався на свий зеленый. але в гору. Все по правилам. Гений вылетел из боковой улицы. Было сказано много правды. Если это кто то из форумчан, всегда рад провести лекцию с применение "в" и "на". laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 06 Травня 2012, 18:48
Kwinto
  Дата 25 Травня 2012, 11:12
Quote Post

почємучєк =)

Dok62 розумію =)
теж так само їхав і незауважив "лежачого", але не впав. Швидкість менша була і встиг вхватитись за руль..вільнув по дорозі і все.

Мав два неприємних ДТП.
Одного разу їхав по 6-ти смужному шоссе(не у Львові). Асвальт, який поклали на бетонні плити, на стиках "провалився" і на повороті...переднє колесо застряло між ними. Так як я низько літаю, ефект був вражаючим - в обнімку з велосипедом зробив декілька сальто. Тьху-тьху машин мало було! Вєліку нічого не було, а колесо переднє замінив. З того часу ношу 4 шрами.

Інший інцидент стався із-за моєї пристрасті до швидкості. Знову ж таки - низенько летів і ввійшов в 90поворт по зовнішньому радіусу..а там йшла бабуся blink.gif В результаті "стиковкі" вєлік отримав знова нове переднє колесо biggrin.gif
Бабуся встала швидше за мене, підняла вєлік, перепросилась і сказала "Извини мальчик, я тебя не увидила!" laugh.gif
PlusOdyn
Дата 19 Червня 2012, 8:53
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Причиною я не був, я був учасником.
Їду собі щойно на роботу, неспішно, щоб не впріти 26 кочуся, біля ШОКу ЛАЗівського якийсь певно прапор (комуфляжна футболка, портупея, цивільні брюки) переходить дорогу від видавництва до того ж ШОКу. Хоча за пару метрів є перехід підземний. Іде, думаю об'їду його попри бордюр, ні, йде далі, гальмую і ухаюся об'їхати ліворуч, але воно, бть, зупиняється, колесом в ноги, я через руль на асфальті. Як наслідок обдертий лікоть, крапля крові на світлій джинсі і відірваний недовелокомпютер Kellys, якого й так мав у планах сьогодні перепаяти.
Добре що обід цілий, цікаво, чи варто у таких випадках викликати ДАІшників і яка із цього буде користь? Хоча у мене відбивачі наразі зняті, але дамаг міг бути і серйозніший, в плані порвані недешеві шмотки, погнутий новий обід і комп'ютер міг бути Sigma.

Образливо те, що я зазвичай переходжу дорогу в місцях встановлених, а в тому місті не переходом хіба дуже вночі, коли дороги порожні.

P.S. Ніколи не сприймав неофіцерів-"сверхсрочников" крім окремих окремих винятків за людей - хню всіляку постійно роблять.
Email Poster
ЧД_
Дата 19 Червня 2012, 10:35
Quote Post

sprzedawca materacow

oxrantr@rambler.ru Кмко грам крови зважилы, для статистики? laugh.gif
alex
Дата 19 Червня 2012, 14:13
Quote Post

Велофанат

PlusOdyn, важко сказати який би був результат від приїзду ДАІ, але по скільки ти був повністю правий, то міг спробувати це зробити

п.с. з мудилом розійшлись як?
PlusOdyn
Дата 19 Червня 2012, 15:15
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Матом. "Так я же Тебя пропускал!"
Що цікаво, всю дорогу пішоходи сповнені самоповаги лізли під колеса, в непристосованих для цього місцях та на червоне світло. Тобто день такий. Треба ставити кенгурятник в формі вил.

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 19 Червня 2012, 15:19
Email Poster
lost777
Дата 19 Червня 2012, 15:55
Quote Post

Початківець
*

шось типу такого)
user posted image
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll