Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Загинув велосипедист
etreyo
   04 2007, 11:32
Quote Post

Кінь педальний короткошерстний

: Жидачів
: 331

Загинув велосипедист-любитель Мушеник Ярослав. Вічна йому пам'ять. ...
В околицях м. Калуша пана Ярослава збив автомобіль і зник в невідомому напрямку sad.gif ... достовірно потробиць ДТП не знаю (вік велосипедиста ~52 р. , велосипед - "Турист", місце проживання - с. Володимирці Жидачівського р-ну ЛЬвівської обл.)... Ще 15 квітня я особисто їхав в цьому напрямку... наступний кілометр може бути фатальним... шолом не поможе, і страхування в "ОРАНТІ" не завадить...

Шануймось панове!
Email Poster
VeloZooM
   06 2009, 20:01
Quote Post

('''\(o_o)/''')

: Львів, "Світоч"
: 567

Проблема пішоходів теж існує. Недавно в'їхав в такого. Переходив дорогу 15-20 метрів від пішохідного переходу.

Часто буваю в Хмельницьку і там кожного разу дивуюсь як автомобілі зупиняються на червоне світло і починають їхати на зелене. Чому у Львові немає такого порядку. В нас є нормальним явищем коли автомобіль їде на червоне і ще матюкає пішоходів типу "чого ти тут ходиш" Серед велосипедистів такого не бачив.

п.с. Можливо я буваю не в тих районах м.Хмельницього. smile.gif

ЧД_
07 2009, 9:30
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Мои соболезнования родным и близким.

П.С.
Культура, как и культура на дороге начинается с малого, с себя.
Tarik
07 2009, 11:03
Quote Post

Зацікавлений
**

: Шувар
: 201

Співчуваю... :-(

З.І.:
Мене також там двічі мало не збили... Раз в околицях, а раз вже в центрі. Але там причина скоріше в навушниках (перший і останній раз вдягав)... не чув що ззаду наближається автомобіль...
Тепер маю ядовито-жовту світловідбиваючу накидку - ніби водії помічають здалеку)
alex4alex
07 2009, 11:17
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Не розумію, для чого підняли тему 2-річної давності і почали в ній обговорювати те, як їздити у Львові.

Вічна пам"ять колезі по цеху, велосипедисту, який завжди вразливий до іншого транспорту.

Про їзду у Львові багато сказано, написано і подумано - і всі і так знають, як це їздити, але продовжуємо їздити. Просто обережно.

На цьому пропоную дане питання закрити.
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll