РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Пункт Назначения 6, беккантрі на Близницю
jurabike
Дата 08 Лютого 2010, 11:28
Quote Post

мегачеловек

цей тріп вирішив назвати Пункт Назначения 6. Ну фільм , думаю, всі бачили, а "6" це просто дата. Ще в середу в сауні поговорили що вже би десь сходили на якесь беккантрі. В пятницю катав на Букі і по телефони зговорились що їдем в суботу , 6 лютого на Близницю. Ну Близниця тоБлизниця, не був там ше ніколи, треба йти.

Зранку зустрілись і на двох авто в складі 7 чоловік ( Катеринка, Леся, Юля, Испанец, Гарбуз , Олавін та Йа ) виїхали в сторону Ясіня. За якісь пів години позвонила Катеринка і повідомила що їх зупинили ГАЙці і парять створення аварійної ситуаціі.Ну так воно і було, щось Олавін вирішив поманьячити... Почекали, почули що ситуація розсосалась і поїхали далі. Десь біля Яблуниці почув леегньке "бздиньк" і побачив що ліве дзеркало розсипалось (зустрічне авто трохи вискочило на осьову лінію). Так доїхали до Ясіня, стали на біржі, чекаєм другу машинку, пєм глінтвейн... По ходу підходять таксісти і пристають з трасфером. Дівчата домовилисьза ГАЗ-66. Типу 200 грн з усіх, все добре їдем. Поки грузились, туди сіло ще пятеро туристів. Ну дівчата починають. :"НУ це , 200 грн з усіх, ділимо не на 7 а на 12 людей."Ну гуцул з нас поржав, каже "так-так, 30 грн з кожного". Поїхали, якби діло не в 10 грн а в швидкій зміні тарифних планів. )

Вивіз нас той водій на новий двокрісельний підйомник. Його верхня станція на перемичці звідки ми мали стартувати на Близницю. Драгобрат як Драгобрат...
підходим до каси , Гарбуз дає 20 грн і питає :
- А ви щось даєте ? (мав на увазі якісь тікети )
касир гроші в кишеню , дає здачу і так здивовано :
- Що даєте ? На здачу.

Сіли, їдем. Підйомник після бковельских страшненький і тіснуватий. Поки всідалися Гарбуз загубив одну лижу а Катеринка шолом. Чую ззаді регіт Испанца та Лесі. Ну там перед ними картина що з підйомника як з груші сиплеться екіп... Ну добре що лижники не посипались...
З того підйомника було видно весь Драг, хочу сказати що Драг без снігу має дуууже жалюгідний вигляд. Якщо бука все застріляля і виглядає по-святковому то Драг виглядів на -100. Всі траси аж коричневі від глини, залишки снігу закатані на лід, люди питаються щось там по ньому їздити. ЖАХ...

Виїхали наверх, дочекались Катеринку , лижі на рюкзаки і пішли. Йшли по слідам ратрака шо по асфальту. По ходу нас догнали франківські бордери (Дьомін і компанія). То ще ті "олені". Поки ми віддихувались вони дропнули в один з жандармівських кулуарів і потім вибрались наверх зумівши нас обігнати. Вийшли накінець то на Близницю, відпочили\зібрались. Дьомін з словами : "Дитяча гірка" дропає з самого високого карнизу і за дві секуди вже внизу. Я підхожу ближче до карнизу , дивлюсь вниз і починаю розуміти що мій "скіілінг" і Близниця просто НЕсумісні. Схил фактично вертикальний. Ну дівчата й ті поїхали одна за одною. Катеринка з Испанцем красиво дропнули і в три дуги на низу схилу. Я почав полегко спуск і розумію що швидкості для перекантовки мені бракує а розігнатися боюся. Якось з горем пополам сповз і почав наздоганяти своїх. Вони вирішили підніматися по кулуару що зїхати ще раз. Підйом також по вертикальній стіні. До того підйому і другого такого спуску я вже був морально не готовий і вирішив зїхати на Оазу. Помалу траверсував по схилу,під ногами весь час то фірн то кущі, вже показалась Оаза, я виїхав на широку галявину з пухляком і вальнув вниз широкими дугами... Далі як в кіно, в останню секунду побачив лавину, падіння, темно. нема чим дихати. Інстинктивно підняв голову вверх і типу виплив з неї. Виліз з однією палкою в руці. Лижі і друга палка були під горами снігу.Подивився на красивезний край зриву "дошки", віддихався. Подзонив Гарбуз і я попросив щоб підїхали допомогти. Поки чекав то на глибині 40-60 см відрив одну лижу і другу палку. Всі підїжжали з словами "ОГО!!!" Катя щупом шукала лижку а ми з Испанцем шуфлювали сніг. За якийсь час Испанец нарив і другу лижу.

2 Олавін ) ,фото лавинки будь-ласка в студію

попили чаю, поїхали до Оази а Дьомін в цей час вже втретє "летів" з Близниці, конисько.

ну якось добрались до Драгу. Ще зранку вирішили що їхати вниз будемо на лижах. А сил вже нема, дівчата ловлять попутну "таблетку" і починають домовлятися. Водій хотів по 20 грн ,а дівчата активно тримали ціну в 15 грн. Ну на 5 гривнях стало, Юля гримнула дверкою і ми поїхали нозями. По самому Драгу це в прикол, там цілина! Але далі пішла колія, каміння , лід. В результаті за зекономлені 5 грн всі "порвали" скользяки і втратили залишки сил та нервів.

Нарешті таки машина, залишки глінтвейну одним ковтком бутіки, банани, перезування з уже ненависних ботинків. НАм хватило терпіння доїхати лише до Яблуницького перевалу, зайшли в першу-ліпшу кафешку взяли флящину закарпатського коньяку. Пішла як в сухий пісок і всі тверезі, замовляєм другу а НИМА (була одна єдина). Доїхали до Яремчі, знову ПІТ-СТОП, флящина закарпатського, травяний чай. Аж тут то попустило, всі почали згадувати веселі епізоди, сміятися . ВІджили...
замовили під кінець "Я піду в далекі гори" у кривезному виконанні місцевог шуфутинського, гуляти так гуляти...

зранку написав що знаю що поїду туди ще раз. Але вже підготовлений технічно і розпишу кулуар "в три дуги".
всім дякую за веселу і приємну компані...
)

http://photofile.ru/users/olavin/3804215/

є вже фотозвіт від Олавіна

Дьома

user posted image

Испанец
user posted image

Катеринка
user posted image

лавинка
user posted image
Leonid
Дата 08 Лютого 2010, 12:15
Quote Post

ветеран броуновского движения

Молодці!
Email PosterUsers Website
max3d
Дата 08 Лютого 2010, 16:56
Quote Post

страшний халявщик

Нда ... ДН №2 ... добре шо все обійшлося smile.gif Напевно на вигляд той склон був зовсім не страшним? Однако, в нас за лавинами ніхто не дивиться, тому тре дбати про все самому ... Таке враження шо тверда дошка лежала на ратраченому склоні ... А де саме то сталося (відносно Оази, Жандармів, витягів)? І як там підйом від крісла - в камусах можна б було на сам верх вийти?
ПС: дякую за пост - ви молодці! smile.gif
ППС: а ми на Тростяні були 2 дні, свіжачку там підсипало, знаю шо з Франківська в Славсько не близько, але після чергового снігопаду раджу туди зїздити cool.gif
_BuR_
Дата 08 Лютого 2010, 17:52
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

теж були цих вихідних, теж Брагодрат і Близниця, Любко йшов на камусах і все ок, можна сміливо йти)
max3d
Дата 08 Лютого 2010, 18:01
Quote Post

страшний халявщик

- це добре, дякую smile.gif
jurabike
Дата 09 Лютого 2010, 8:30
Quote Post

мегачеловек

QUOTE (max3d @ вчора, у 16:56)
Нда ... ДН №2 ... добре шо все обійшлося smile.gif Напевно на вигляд той склон був зовсім не страшним? Однако, в нас за лавинами ніхто не дивиться, тому тре дбати про все самому ... Таке враження шо тверда дошка лежала на ратраченому склоні ... А де саме то сталося (відносно Оази, Жандармів, витягів)? І як там підйом від крісла - в камусах можна б було на сам верх вийти?
ПС: дякую за пост - ви молодці! smile.gif
ППС: а ми на Тростяні були 2 дні, свіжачку там підсипало, знаю шо з Франківська в Славсько не близько, але після чергового снігопаду раджу туди зїздити cool.gif

user posted image

той схил між Оазою та Жандармами, до ліску що біля Оази залишилось доїхати зо 700 метрів. Схил виглядав чисто по-дитячому ну й по ньому перед цим проїхала ватага бордерів.

Підйом від крісла ідеальний. Ратркаки що возять туристів на Близницю закатали схил в бетон.
Hulihanka
Дата 09 Лютого 2010, 20:05
Quote Post

Night Madness
*

Знаєш шо? лавинка -це, звичайно кльово. І молодці, шо мали щупи і лопати. І ше пощастило, що зумів винирнути з неї, бо снігу було небагато. Але була б то нормальна зима і хороший близницький пухляк- прийшлося б тебе довгенько відкопувати...
Hulihanka
Дата 09 Лютого 2010, 20:11
Quote Post

Night Madness
*

до речі...не в курсі, шо на Тисовці твориться?
а на Грабовці?
на Тростяні, кажете, привалило трохи?
цікавить свіжа інформація з різних схилів, хто де був, чув, бачив?
зима розшукується(буковель не пропонуватиsmile.gif)
jurabike
Дата 10 Лютого 2010, 10:05
Quote Post

мегачеловек

думаю що після хорошого снігопаду ЖИРНО буде всюди
наразі бетони
max3d
Дата 10 Лютого 2010, 12:52
Quote Post

страшний халявщик

Тростян катабельний, якшо не лізти в труби. після невеличкого сніжку там твердо\мягко - 50\50, а в лісах - 20\80, можна найти 15см пухлячку місцями. +1 слідкуйте за прогнозом ...
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll