Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (14) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topic

> Хто краде велосипеди?, Хто оказувався викрадачем велосипеду?
Leonid
04 2009, 17:06
Quote Post

ветеран броуновского движения

: Львов
: 2804

В цивилизованных странах есть такое понятие как "спровоцированное преступление". Как минимум это может обернуться смягчением приговора. Я тоже считаю, что подобное мероприятие абсолютно бессмысленно. Кроме того, если вы побьете вора, то под следствием можете оказаться именно вы. Таких случаев было много.
Email PosterUsers Website
E-one
04 2009, 22:02
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

а за избиение того кто попробет взять подставной вел могут и в тюрму посадить или условный срок впаять - прицидент уже был.

цікаво... можна детальніше? де? коли? може ссилка є в неті? бо це важливо.

беруть восновному те що "погано лежить"

вот нєфіг брати чуже, добре воно лежить чи погано

справа в тому що таких крадунів найдеться повно, замучитесь бити

думаю, буде навпаки: новини серед крадунів швидко поширяться і вони будуть в курсі. Проблема в іншому: якщо вони будуть в курсі хто це робить, то можуть просто дати тягла, якщо впізнають...
одним словом, є багато мінусів і цю ідею треба допрацьовувати. хто підтримав цю ідею, в приваті вже дав знати.

але мені дивно: всі хочуть, щоб в місті були стоянки. але бояться на них лишати байки, бо вкрадуть. і навіть якщо вдасться вибити ту стоянку в якогось ВУЗа, нею ніхто не буде користуватись. виходить, стоянок нам не треба, якось обійдемось... а нащо тоді тему створювати і піднімати ці питання? скучно?

E-one - 04 2009, 22:03
Email Poster
JeD
04 2009, 22:23
Quote Post

Постійний учасник

:
: 937

потомучто на стоянках надоть залишати дроческопи, а нормальний байк полюбе можуть вкрасти.

а з приводу провокацій, так можна з таким самим успіхом провокувати автокрадіїв, викрадачів гаманців і мобілок і т.д., діло безнадійне і безперспективне...

з приводу відповідальності за побиття злодія все просто. заподіювати тілесні ушкодження можна в чітко визначених випадках, в описаній ситуації є два варіанти : необхідна оборона і затримання особи, що вчинила злочин. Необхідна оборона відпадає, бо оборона допускається для захисту законних інтересів, а в цьому випадку сила буде застосовуватися з метою помсти. з точки зору затриманння, виникне питання про можливість затримання без фізичного впливу.
Email Poster
Leon
05 2009, 9:51
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 620

QUOTE (alex @ вчора, у 15:51)
що тільки гопи крадуть, а нєформал що неможе вкрасти?

Дозволь з тобою непогодитись. Справа в тому, що це тоді вже просто бидло з відрощеними патлами і\або в косусі.
А слово "гоп" означає саме всяку наволоч, яка краде і відбирає.

Є варіант, не налітати на нього 10 чоловік, а припустим хтось їде за ним на хвості, і подзвонити в міліцію (всеодно з ними мати справу...) і коли його доганяє патруль вони вже самі з ним розбираються,або коли ровер вже в нього в будинку...тут є з чого вибирати,але треба ще допридувати щось, щоб реалістично було...

polly-po
05 2009, 10:04
Quote Post

Нас не догонят !!!

: 780

QUOTE (dolphin @ вчора, у 09:24)
а что касается того " кто крадёт?" - у меня раз мама припрятала )))
я велик возле дома оставил пошёл на минутку домой, выхожу - нету, это уже через несколько дней я узнал что мама моя его к соседке запрятала чтоб проучить)))
так вот - урок дошёл!!!!
Меня так тоже в бурное отрочество воспитывали smile.gif
QUOTE (westsider @ вчора, у 10:11)
пенітенціарна система існує стільки, скільки існує цивілізація, але бажаючих взяти чуже чомусь не поменшало
Стопудово.

Беретесь однією показовою провокацією бійки виправити світ? Ну-ну. Наголошую, це провокація бійки і не більше, комусь просто руки надто чешуться. Виховний ефект такого ходу - нуль, єдине, що ви викличете у тих самих "гопів, казлів і уродів" - то не праведний страх, а бажання наваляти у відповідь, шоб "галімі лісапедісти атвєтілі па панятіям". Тож, якщо маєте бажання, взяти участь у такій захопливій пригоді прошу дуже, але не виправдовуйте себе аж такими благородними цілями.

QUOTE (E-one @ вчора, у 22:02)
вот нєфіг брати чуже, добре воно лежить чи погано
Пам'ятайте, тільки ви самі відповідальні за своє майно, тим більш за таке улюблене, як коханий велосипед, тож пильнуйте. За кожним не наглянеш, кожному по печінці з метою виховання і заради профілактики не випишеш. Звісно, нам всім хотілося би жити у більш цивілізованій спільноті і почуватися трохи вільніше. Але NiFle права, давайте почнемо з себе і своїх дітей.

Як то казали в одній вумній книжці "Неможливо приставити поліцейського до кожної людини. Але в кожної нормальної людини є свій поліцейський - в її голові"

polly-po - 05 2009, 10:20
alex
05 2009, 10:16
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

QUOTE (Leon @ нині, у 10:51)
Дозволь з тобою непогодитись. Справа в тому, що це тоді вже просто бидло з відрощеними патлами і\або в косусі.
А слово "гоп" означає саме всяку наволоч, яка краде і відбирає.

Бідні пацанчики, всьо на них вішають laugh.gif

Поки що це все плани, мені було б цікаво почитати ваші відгуки після першої провернутої такої "Операції Лісапед", буду чекати cool.gif
ЧД_
05 2009, 11:00
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

мАлАдеж:

ГОП - Государственное Общежитие Пролетариата

laugh.gif

E-one
06 2009, 9:05
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Варто було запропонувати радикальніші методи і всі стали зхищати права гопів. Як це по Європейськи!!! А що, якщо гоп вкраде в мене байк без тормозів і розіб"є собі голову, я йому буду лікування оплачувати? Я знав, що в мене нема тормозів, поставив вєл на видному місці, спровокував крадіжку, внаслідок цього людина попала в лікарню - всі факти проти мене...
Ладно... дивитись за своїм майном і тим самим не давати гопам красти, а значить заробляти, можна також вважати "тактикою" боротьби з крадіжками
Email Poster
Leonid
06 2009, 14:33
Quote Post

ветеран броуновского движения

: 2804

QUOTE (E-one @ нині, у 09:05)
дивитись за своїм майном і тим самим не давати гопам красти, а значить заробляти, можна також вважати "тактикою" боротьби з крадіжками

100%
d_mind
11 2009, 11:24
Quote Post

Зацікавлений
**

: 170

Email Poster
Skageny Pes
11 2009, 16:14
Quote Post

Зацікавлений
**

: Тернопіль-Львів
: 230

Я просто в шоці, які ці америкоси байдужі.
alex4alex
11 2009, 16:51
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Мені завжди подобалось оце: "подивіться, які ті америкоси". Може досить от тої ненависті на рівному місці? Опускаємося до рівня теленовин "а-ля ОРТ". Тіпа в нас не так само... ПРойшли повз місце злочину - і якнайшвидше, бо ще самі дістати можуть...

alex4alex - 11 2009, 16:54
Users Website
ЧД_
11 2009, 17:56
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

alex4alex отвечу за себя: Я не прохожу мимо, потому жена боится меня отпускать мусор выносить, но это уже другая история. laugh.gif
Velomax
14 2009, 1:36
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

Иногда с трудом удерживаюсь, чтобы не спиздеть велик: настолько бездарно хозяева оставляют.
Users Website
alex4alex
14 2009, 1:55
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Если мой пропадет - буду знать, где искать smile.gif))
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (14) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topic