РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fixed-gear або фікси або трекові велосипеди
bata
Дата 13 Червня 2010, 19:29
Quote Post

офісний планктон

Круто, але така їзда по місту в нас небезпечна, навіть якшо не зібють, то якшо не встигнеш втікнути, по морді надають.
Email Poster
Elephant
Дата 13 Червня 2010, 22:18
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Sten @ нині, у 17:37)
а от маршруток, які всіх підрізають направо і наліво я щось в фільмі на вулицях не помітив...

В Нью Йорку роль маршруток виконують жовті таксі. Я не раз там врізався у таксі в якого пасажирські двері відкривались несподівано прямо переді мною. Я там на МТБ їздив.... гальма не допомагали...
Elephant
Дата 13 Вересня 2010, 21:24
Quote Post

Постійний учасник

Elephant
Дата 19 Листопада 2010, 23:10
Quote Post

Постійний учасник

Fast & Furious
Дата 20 Листопада 2010, 20:02
Quote Post

Фікс у Львові - звичайно ідея цікава і неповторна, має і переваги і недоліки:
+
виглядає набагато естетичніше, ніж брудний і скриплячий базарний велосипед;
простий у користуванні, технічному догляді;
має невисоку собівартість, що дозволяє власнику без особливого хвилювання залишати його на вулиці;
-
унікальні львівські пішоходи, що переходять вулицю не за сигналом світлофора, а за сигналом з неба, і водії "девяток", що виконують складні маневри, які неможливо описати за жодним фізичним законом, покажуть власнику фікса усю цінність гальм на велосипеді;
бруківка на деяких вулицях (Городоцька, Личаківська, Б. Хмельницького етц) не дозволить довго жити тонким ободам фікса;
ну й варто би згадати, що Львів - не зовсім рівнинне місто, і щоденне вирулювання під гору на високій передачі хз як позначиться на здоровї власника;
Elephant
Дата 20 Листопада 2010, 21:02
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Fast & Furious @ нині, у 20:02)
унікальні львівські пішоходи, що переходять вулицю не за сигналом світлофора, а за сигналом з неба, і водії "девяток", що виконують складні маневри, які неможливо описати за жодним фізичним законом, покажуть власнику фікса усю цінність гальм на велосипеді;
бруківка на деяких вулицях (Городоцька, Личаківська, Б. Хмельницького етц) не дозволить довго жити тонким ободам фікса;
ну й варто би згадати, що Львів - не зовсім рівнинне місто, і щоденне вирулювання під гору на високій передачі хз як позначиться на здоровї власника;

То все неправда. Львів нічим не відрізняється ні своїми пішоходами, на водіями ні дорогами від решти міст. Хіба що трохи бруківки більше, і то не набагато...

Мабуть в тебе немає досвіду їзди на глухарі по місту...
Fast & Furious
Дата 21 Листопада 2010, 2:36
Quote Post

Ну на глухарі нема, але одного разу покататись без гальм доводилось, коли після Вульок в дощову погоду вертався з практично лисими колодками. Гарненько я тоді розпластався на даху Деу Ланос))
Тоді я звичайно ж залишився правий, адже мене мали би пропустити по головній дорозі... але без гальм з'їжджати з тротуару якось на все життя перехотілося))
Тому якось і ставлюся з острахом до фіксів, а як бачу пацика на беміксі, що несеться без гальм з гори коло у-тету, то взагалі серце в п'ятки тікає)
bata
Дата 21 Листопада 2010, 11:30
Quote Post

офісний планктон

На фіксі є гальма. А про ВМХ це правда.
Email Poster
JeD
Дата 21 Листопада 2010, 16:37
Quote Post

Постійний учасник

Email Poster
FAST
  Дата 06 Березня 2012, 0:26
Quote Post

Parental Advisory Explicit Content

для общего развития, тех кто нешарит ничерта, а только лишь всё вслух да про себя. ололо

Це повідомлення відредагував FAST - 06 Березня 2012, 0:31
Email PosterUsers Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll