Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (3) [1] 2 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 200 km "До Радехова!" веломарафон, Львов-Крехив-Камянка-Радехив-Буськ-Львов
A.V
17 2009, 9:31
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

в рамках веломарафона "До Радехова!" прошла велогонка Радехив-Нивицы на кубок Львовского Велоклуба. Честь ЛВ защищали Саба, Алекс4Алекс, АВ. В неравной борьбе победу вырвал представитель радеховского велодвижения radechiv.
немного статистики:
16,13 км
48:05:17
20,1 км/ч средн
31,7 км/ч макс
471 ккал сжег
124 ср. пульс
34м полный подъем
профиль и градиенты:

Андрей Владимирович - 17 2009, 9:36

( )
Users Website
radechiv
17 2009, 10:15
Quote Post

Постійний учасник

: Радехів, Київ
: 589

Ну-ну, я там тільки 20 км проїхав smile.gif. І то повз як черепаха.
alex4alex
18 2009, 0:44
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Отож, я виїхав о 7.30 від вул. Київської та вирушили в сторону Оперного та МкДональдса, збираючи по дорозі учасників. Біля МкДональдсу на нас вже чекав Саба. ПРоте невеличка аварія не дозволила Каті продовжити подорож. Дочекавшись таксі, котре приїхало за нею, ми вирушили у невеликому складі: АВ, Саба, Предатор, АлісД та я. Аліса вирішила не їхати - і тому вже після окружної траси у Брюховичах нас залишилося четверо. Дорога на Крехів була нескладною, проте якість покриття не особливо вразила. У Жовкві проїхали через самісінький центр, через центральну площу. Гарно і доволі мало туристів (все-таки 10-та година ранку).

Кінець Жовківського району - суцьльний жах: грунтовка, пилюка, камінчики. І на додачу дов сього ще й невеличкі хвильки на дорозі - певно сліди важкого гусеничного трактора. Цей відрізок - десь 4-5 км. ми їхали найповільніше, хоча ті його частини, що закриті від сонячного проміння деревами, кращі, адже там трохи волого і дорога більш тверда. Початок Кам"янка-Бузького району, як і прогнозував АВ, я зустрів із піднесенням.

В 12-00 ми прибули до Кам"янка-Бузьки. Десь вже в цей час бачимо, що Діма (Предатор) трішки відстає, і хоче їхати до Львова самокрутом (десь близько 40 кілометрів по прямій).
user posted image

Відпускаємо Діму, телефонуємо до Влада, аби той виїжджав на трасу через 1 год. 20 хв., закупляємо воду і беремо темп 28-32 км/год. І ось на під"їзді до Радехова наш дружний пелотон зустрів "віновніка торжества", з котрим і проїхали наш славний велопробіг.

Ось і наш герой:
user posted image

Групове фото на пам"ять:
user posted image

Візит - до Радехова - авторство Саби smile.gif
user posted image

Далі - поворот на Нивиці, епічний маршрут Влада, котрий він нерідко долає. Саме тут він запропонував мені ту педаль, з якої все почалося, але я не взяв: думаю, вона знайде більш достойного власника, або, інакше кажучи, я впевнений, що комусь вона точно більше потрібна, ніж мені. Слід відзначити, що педалька у ідеальному технічному стані, чистенька і все таке.
user posted image

По дорозі Андрей Владіміровіч проводить інструктаж нашого нового учасника, сподіваємося, що успішно. Також кричимо на всіх дядьках на "Українах", котрі їхали без шоломів, "де твоя каска?" і "чо такой дєрзкій? Без каски, да?" В Нивицях урочисто вручаємо молодому поколінню подарунок від Львського велоклубу та закінчуємо інструктаж smile.gif Відео, як це було, можна побачити тут.

Вирушаємо з Нивиць до Буська. Андрій Владіміровіч не жалів ні себе, ні мух:
user posted image

І саме тут, дуже невчасно, приходить відчуття голоду. Вода майже закінчилися, цукерки "Візит" - також. Забираю в АВ останні кусочки кураги і буквально докручуємо до Буська, навколо якого ще й є "окружна траса". Що вразило: на всій відстані від Нивиць до Буська, а це 27 кілометрів, жодного населеного пункту, жодної заправки (!), не кажучи вже про кафе, бар чи крамничку.

В Буську знаходимо перше-ліпше кафе, де беремо все, "як кнєжка пише": перше, друге, компот smile.gif

user posted image

Трішки відпочиваємо, і, зважаючи на те, що на спідометрі вже понад 150 км., вирішуємо крутити по київській трасі додому (близько 45 км.) Докрутили дуже вдало, робили зміни, відпочивали в хвості.

Загалом пройдено дистанцію у 210 кілометрів за 9 годин. Якщо рахувати від точки збору - якраз вийде рівно 200 км.

Велопробіг вдався на славу smile.gif

alex4alex - 18 2009, 0:46
Users Website
alex4alex
18 2009, 1:09
Quote Post

рокет Алекс

Доречі, карта:

1. Варіант, наданий АВ:
user posted image

2. Мій варіант:
user posted image

alex4alex - 18 2009, 8:36
Users Website
radechiv
18 2009, 8:43
Quote Post

Постійний учасник

Що вразило: на всій відстані від Нивиць до Буська, а це 27 кілометрів, жодного населеного пункту, жодної заправки (!), не кажучи вже про кафе, бар чи крамничку.

На 35 км до Червонограда те ж саме, за винятком населених пунктів. huh.gif

radechiv - 18 2009, 8:44
E-one
18 2009, 9:42
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Який сумарний час в дорозі? Ви в норматив 200 км за 10 год вклались?
Email Poster
A.V
18 2009, 9:58
Quote Post

триммер стакселя

эта поездка изначально не рассматривалась как бревет. планировалась просто коллективная прогулка-марафончик.

общее время 10 часов.
норматив 13 часов (мертвый доедет smile.gif )
Users Website
ЧД_
18 2009, 10:34
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Представляю как Алекс на сликах дорогу рвал. АВ как твоя печень? laugh.gif

де беремо все, "як кнєжка пише": перше, друге, компот

Видчуваю как АВ на это взирал, а шо говорил то уже страшно подумать. laugh.gif
alex4alex
18 2009, 10:42
Quote Post

рокет Алекс

2 E-One: час у дорозі 9 годин рівно. Тобто у сідлі. А так хз, АВ правильно сказав smile.gif

2 ЧД_: АВ как раз советовал взять солянку, а не борщ, и пельмени, а не вареники. Так что все с его санкции smile.gif

alex4alex - 18 2009, 10:47
Users Website
ЧД_
18 2009, 11:26
Quote Post

sprzedawca materacow

Andrey Не соглашусь я с тобой в этом вопросе. Солянка это компромис между деньгами и КПД. Не всегда есть возможность есть, то что считаеш нужным для себя. Мне лагман с пловом, куда привычней борща и отбивной с картошкой. Потому ем в дороге то что отвечает компромису между деньгами и КПД. Бо можно и бутербродик отхватить с красной икрой, только зачем? laugh.gif
А бульон куриный я последний раз только у тещи ел, все остальное химия. laugh.gif Щас бы супчик, да с потрошками. (с) laugh.gif

alex4alex И санкции культпросвета. (с) laugh.gif

ЧД_ - 18 2009, 11:28
alex4alex
18 2009, 11:36
Quote Post

рокет Алекс

А я говорил брать вареники, а мну не послушали smile.gif
Users Website
ЧД_
18 2009, 11:43
Quote Post

sprzedawca materacow

Алекс, вареники по рейтингу это хуже чем Бирмикс. laugh.gif
A.V
18 2009, 11:43
Quote Post

триммер стакселя

куриный бульон отсутствовал.

правильные продукты отсутствовали.

кушали лучшее из худшего

Андрей Владимирович - 18 2009, 11:55
Users Website
radechiv
18 2009, 11:58
Quote Post

Постійний учасник

Виклав фото.. А чим вареники погані? huh.gif
A.V
18 2009, 12:09
Quote Post

триммер стакселя

крахмал.

а лучше всего было заглотить по банану и ехать дальше.

очень мне понравился новый велобоец Саба. человек едет.
будем активно привлекать.

Андрей Владимирович - 18 2009, 12:26
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll