Ūֲ | Ҳ | | |

Avid   VeloMAX

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Чоп – Львів: 300 км., Можемо, якщо хочемо.
E-one
14 2009, 21:46
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

Рік тому, під час однієї з моїх перших вело подорожей і першої поїздки Кості, в районі Самбора побачив знак "Ужгород 169". Подумав: далекувато, але було б класно проїхатись через Карпати в Закарпаття. Час ішов, я читав різні звіти про те, як лосі катають на 200+ км, їздив в Карпати Мукачівкою і бажання подолати маршрут тої електрички на байку все росло і росло. Так в одній з нічних подорожей з’вився план катнути в Мукачево. Вибрали орієнтовну дату, почали планувати поїздку і тут Костя видав: їдемо Львів – Чоп, всього 300 км, і не гребе. Мотивацій в нього було більш ніж достатньо: минулорічний переможець Боярки в соло проїхав 380 км за добу. Тому треба перевірити свою витривалість. З нами мав би ще їхати Назар, але робота не дала можливості, тому поїхали вдвох.
В останні дні ми вирішили поміняти напрямок рух – з Чопа у Львів. План був простим: під вечір стартуємо з Чопа, а там як карта ляже. Добирались до точки старту машиною. Ми знали, що нас чекає один великий перевал і пару менших. А ще говорили, що зі Сколе до самого перевалу суцільний важкий підйом і краще їхати зі сторони Закарпаття. Але, чесно кажучи, в машині того підйому я не помітив, зато спуск на Закарпатську подорож я добре запам’ятав, бо був він крутим і з вершини Латорицького перевалу було добре видно трасу десь там далеко внизу. І це лякало, бо відстань немала, а тут ще й такі підйоми. Висота перевалу 860 м, висота Чопа 76.
Побачивши, що нас чекало, настрій в Чопі був не дуже. Але правило "куди діватись з підводної лодки" ніхто не відміняв. Мусимо їхати. І в 6 вечора сіли і поїхали. Пару слів про погоду: над нами півдороги висіли важки хмари і невеликими опадами, але з Угорщини нам на п’ятки наступало чисте небо, яке вночі нас все ж таки догнало.

Перша сотня км пройшла непомітно. Їхали не зупиняючись (дві трихвилинні зупинки не рахуються). Їхали відносно швидко, 29 км/год середня. Але то була рівнина, гладка дорога і сліки на колесах. Так як це не екскурсія, в Ужгород вирішили не заїжджати. Проїхались околицею і махнули на Мукачево. Далі був санаторій "Перлина Карпат", а ще за 20 км рівнина закінчилась. Там же закінчився день. Ніч - це була та основна причина, яка допомогла нам в психологічному плані.

Друга сотня км була самою цікавою. Було темно і, що там робиться на спідометрі, ми не бачили. Просто крутили. Відчувалось, що їдемо вгору, але на якій ми точці підйому і скільки ще до вершини відомо не було. І це величезний мегаплюс – в психологічному плані дуже легко їхати. Ти не бачиш кінця вершини або її відсутності, ти не бачиш того довжелезного підйому, ти не бачиш, що за наступним пройденим віражем іде новий віраж, ти не бачиш спідометра і не переймаєшся швидкістю, ти не бачиш, на якій передачі їдеш. Ти не відчуваєш часу. Ти їдеш так, як тобі їдеться, а значить ти їдеш без напрягу. В такі моменти ти краще відчуваєш свій байк і себе на ньому. Крім того, їхати в повній темноті з фарою мене дуже пре. І от в такому стані в певний момент ти відчуваєш, що підйом закінчився. Як? Вже? Не може бути. Але бачу великий знак: "Львівська область" і відчуваю якесь піднесення, адже далі вниз і найважче позаду. Пройдено 132 км. Хоча психологічно я зовсім не змучився, а значить мозок посилає правильні сигнали м’язам і вони можуть працювати. Ну але на одних лише емоція далеко не доїдеш і ми це розуміли. Тому зайшли в ресторанчик і замовили по повній програмі: перше, друге і кампот (упс… каву і ред була). Незважаючи на пів першу ночі, там було багато людей і всі були з нас в шоці. Тому що майже всі бачили нас на трасі а тепер ми поруч з ними. За пару хвилин вся увага була прикута до нас. Всі задавали питання і висловлювали захоплення. А потім взнали, що ми з Чопа і плануємо добратись до Львова. Тут народ замовк. Мозок матрацника просто перегрівається…
Вийшовши на вулицю, ми побачили, що хороша погода нас догнала і чисте зоряне небо з блискучим місяцем кликали в дорогу. Вже раз їхав в ночі Карпатами, але тоді був дощ і повна темнота. В місячному сяйві під зоряним небом все зовсім по інакшому. Видно гори, видно туман який стоїть над полонинами, а місячні доріжки в річках це просто щось неймовірне. Це були незабутні 50 км. Я б їх їздив і їздив… На повному піднесенні ми добрались до Сколе. Пройдено 183 км, але ніякої втоми навіть і близько не було, незважаючи на пів четверту ранку. Але книжки і форуми пишуть, що треба піжив люти організм вуглеводами і білками, тому що через пару десятків км він просто відрубається, навіть якщо зараз все нормально. Тому знов кафе, знов перше, друге і кава з чаєм (свій ліміт ред була на добу я вже випив).

Третя сотня км була вже не такою цікавою, а однотонні пейзажі за бортом пригнічували. Особливо нецікава ділянка між Стриєм і Миколаєвом. В такі моменти стараєшся думати про щось хороше. Так я думав про пройдені кілометри, в голові підставляв скріншоти нічних краєвидів, дивився на Костю і дивувався, який же він лось і що нам це майже вдалось. Під Миколаєвом на 255-му кілометрі стався перший прокол. Замінили камеру. Потім були напряжні підйоми до Деревача. Напряжні, бо їх було видно, фури ганяли, і був вітер, який дув прямо в лице поривами ще зі Стрия. Тут знов прокол. Камер запасних вже нема. Прийдеться клеїти. Спочатку не могли знайти дирку, потім уважно перевірили плащ і знайшли скло всередині, яке кололо камери. Так як ми не дуже сильні техніки, пробої забрали в нас годину часу…
Все, знак Львів. А що на спідометрі? На спідометрі 287 км. Нізачот. Треба 300. Тому поворот на кільцеву дорогу в сторону Винників/Зеленої. На Зеленій, на кільці біля ДСК наступив 300-й кілометр. Ура! Зупиняємось, робимо контрольне фото. Пару хвилин захоплень і взаїмопохвал і додому спати.
Результати:
Маршрут: Чоп – Ужгород – Мукачево – Латорицький перевал – Сколе Стрий – Львів.
Дистанція: 300 км.
Середня швидкість: 25,95 км/год
Час в сідлі: 12 год
Час в дорозі 16 годин.
user posted image

user posted image
Email Poster
alex4alex
14 2009, 22:12
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

crazy.gif
Users Website
Nikalaich
14 2009, 22:14
Quote Post

молодой растущий организм

:
: 629

Вы-двигатели прогресса!Уважаю! wink.gif
alex
14 2009, 22:21
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

з захопленням читав звіт, ше раз мушу сказати що ти класно подаєш опис подорожей, так тримати wink.gif

читаючи думав що ви так класно покатались, чого ж я з вами не поїхав, і в цей же момент мій здоровий глузд десь на фоні пояснював що фізуха в мене явно не для таких подорожей wacko.gif

п.с.на фотці явно видно що ви камеру міняли, або ланцюг ремонтували bigsmile.gif
A.V
14 2009, 22:26
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

пора делать на Веломаксе раздел БРЕВЕТЫ.

судя по времени вы уложились в норматив на 300 км. RANDONNEURS MONDIAUX
200 км – 13 ч 30 мин
300 км – 20 ч
400 км – 27 ч
600 км – 40 ч
1000 км – 75 ч
1200 км – 90 ч

с каким средним пульсом ехали?

Users Website
E-one
14 2009, 22:39
Quote Post

троль ще той

QUOTE (alex @ нині, у 23:21)
і в цей же момент мій здоровий глузд десь на фоні пояснював що фізуха в мене явно не для таких подорожей wacko.gif

Фізуха тут не основне, хоча немаловажно. Основне - настрій і підхід до поставленої задачі. Крім того, до поїздки більше готувався психологічно. Цю статтю взяв за основу.

судя по времени вы уложились в норматив на 300 км. RANDONNEURS MONDIAUX

Круто, а як це можна документально засвідчити і які бонуси від цього?

с каким средним пульсом ехали

Свого пульса не знаю, а Костя їхав на пульсі 150. Максималка 175.

П.с. на ДСК бачив Равіля і компанію. Ми якраз відстань фоткали smile.gif

E-one - 14 2009, 22:40
Email Poster
Leonid
14 2009, 22:48
Quote Post

ветеран броуновского движения

: Львов
: 2804

Просто круто!
Email PosterUsers Website
A.V
14 2009, 22:50
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (E-one @ нині, у 23:39)
Круто, а як це можна документально засвідчити і які бонуси від цього?

Свого пульса не знаю, а Костя їхав на пульсі 150. Максималка 175.

надо зарегистрировать во Франции Веломакса как организатора бреветов и проводить их официально. Некоторые подвижки в этом направлении уже происходят. Ибо кур с сосисками нажарили на несколько лет вперед. Пора и поездить.
За участие в бреветах дают медали. всем.
И самое главное, допуск к Париж-Брест-Париж. В инете есть куча информации по этому поводу.

если человек 12 часов ехал на велосипеде со средним пульсом 150. Это три варианта. Либо он спортсмен. Либо он давно забил на свое здоровье. Либо это запущенная болезнь головного мозга.

Андрей Владимирович - 14 2009, 23:30
Users Website
E-one
14 2009, 23:02
Quote Post

троль ще той

И самое главное, допуск к Париж-Брест-Париж. В инете есть куча информации по этому поводу.

Дякую, почитаю wink.gif А то я навіть не знав, що є якісь нормативи і за це ще ймедалі дають smile.gif

если человек 12 часов ехал на велосипеде со средним пульсом 150. Это три варианта. Либо он спортсмен. Либо он давно забил на свое здоровье. Либо это запущенная болезнь головного мозга.

а яким мав би бути пульс? чому спортсмен може мати такий пульс, а звичайна людина або з запущеним здоров"ям (але тоді неясно як вона проїхала тих 300 км), або в неї щось не те з головою (тут є доля правди).
Email Poster
A.V
14 2009, 23:13
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (E-one @ нині, у 00:02)
а яким мав би бути пульс? чому спортсмен може мати такий пульс, а звичайна людина або з запущеним здоров"ям (але тоді неясно як вона проїхала тих 300 км), або в неї щось не те з головою (тут є доля правди).

это слишком обширная тема для короткого ответа. Есть куча литературы по работе сердца. Селуянов " Сердце не машина" к примеру. Ознакомься, почерпнешь очень много полезного. И, я надеюсь, более разумно будешь подходить к веломарафонам. Пока не стало поздно. Вы проехали эти 300 км в стиле " сильные духом - слабые мозгом". Берегите себя. Убить здоровье очень легко.

если вы имеете организмы уровня Армстронга, все вышенаписанное к вам не относится.

Андрей Владимирович - 14 2009, 23:35
Users Website
A.V
14 2009, 23:24
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (E-one @ вчора, у 23:39)
П.с. на ДСК бачив Равіля і компанію. Ми якраз відстань фоткали smile.gif

Это мы вывозили ЧД на 120-ку. С набором высоты в 1007 метров. И двумя остановками по 5 минут.
Он справился. Завтра можно ожидать его ощущения в письменном виде biggrin.gif .

Андрей Владимирович - 14 2009, 23:25
Users Website
alex
15 2009, 8:54
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

QUOTE (Андрей Владимирович @ вчора, у 23:13)
это слишком обширная тема для короткого ответа. Есть куча литературы по работе сердца. Селуянов " Сердце не машина" к примеру. Ознакомься, почерпнешь очень много полезного. И, я надеюсь, более разумно будешь подходить к веломарафонам. Пока не стало поздно. Вы проехали эти 300 км в стиле " сильные духом - слабые мозгом". Берегите себя. Убить здоровье очень легко.

цікаво, всі кричать про те що можна вгробити серце, але ніхто внятно не може пояснити як цього не зробити... просто перечитувати тонни літетарури не завжди є час wacko.gif
polly-po
15 2009, 9:15
Quote Post

Нас не догонят !!!

: Львів
: 780

QUOTE (Андрей Владимирович @ вчора, у 23:24)
Это мы вывозили ЧД на 120-ку. С набором высоты в 1007 метров. И двумя остановками по 5 минут.

А с каким средним пульсом ехал ЧД?
A.V
15 2009, 9:24
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (polly-po @ нині, у 10:15)
А с каким средним пульсом ехал ЧД?

это очень интимный вопрос. ЧД пока хорохорится и экономит деньги на водку с курами. Соответственно пульсомера не имеет. По косвенным признакам думаю около 130-140. Да на такой дистанции это особо и не важно.
Users Website
ЧД_
15 2009, 9:40
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Разгребусь с работой. напишу полный отчет как Андрей Владимирович. ЧД убил. laugh.gif На пульс не обращал внимание.
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll