Ūֲ | Ҳ | | |

: (5) 1 2 [3] 4 5  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Харчування і не тільки.
E-one
30 2012, 0:33
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (Wertomaniak @ вчора, у 14:37)
о гейнер. На то все треба дофыга молочних іздєлій

huh.gif
Але прошу в двух словах. чому овсянка из Ашана не пиде и яйки з базару?

вівсянка і яйця само собою ідуть. Куда ж без них. А то, що в банках, воно так і називається - спортивна ДОБАВКА. Можна і самим яйцями обійтись, але тоді, щоб покрити мою денну дозу в білку (150-160 грам), потрібно з"їдати 30 яєць. Тому я краще попрошу в Поліни добавки laugh.gif
Email Poster
ЧД_
01 2012, 11:47
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Ну тоди смачного. За одно и Полинки поручь с тобой, буде шо на хлибчик намазаты. laugh.gif

П.С. Доречи я не поленился и перечитал все, что пыше за кожну баночку. Даже скачав вумну кныжку, але ниц я так и не поняв. Но то хусим. Головно ты знаеш шо и куды исты. prankster2.gif
Yosyf
14 2012, 9:34
Quote Post

ветеран

: Львів
: 1332

user posted image
Смачного!
Email Poster
pakolv
27 2012, 9:51
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

user posted image
pakolv
03 2013, 13:39
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

A.V
30 2013, 12:46
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

Users Website
Zenyk
28 2014, 20:16
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

Хтось гризе в дорозі в'ялений кумкват ?
По-моєму з сухофруктів він самий нормальний - легко жується, приємний цитрусовий тонізуючий смак, не такий приторний як ізюм.
Калорійність і вміст вуглеводів майже такі ж(чуть вищі) як в родзинках, фініках і урюку. Подобається найбільше червоний зі смаком грейпфруту і жовтий з лимонним присмаком.
user posted image
Калории, ккал: 284
Белки, г: 3.8
Жиры, г: 0.0
Углеводы, г: 80.1
Email Poster
Lanz
28 2014, 20:37
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Email Poster
_BuR_
28 2014, 22:00
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

QUOTE (Zenyk @ нині, у 21:16)
Хтось гризе в дорозі в'ялений кумкват ?

Вперше чую, де його придбати можна?
Zenyk
28 2014, 22:27
Quote Post

Зацікавлений
**

:

QUOTE (_BuR_ @ нині, у 20:00)
Вперше чую, де його придбати можна?

У Львові не знаю де, має бути в великих супермаркетах, може на Шуварі є, треба якось глянути.
Email Poster
alex4alex
28 2014, 23:09
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Zenyk @ вчора, у 21:16)
Подобається найбільше червоний зі смаком грейпфруту і жовтий з лимонним присмаком.

Кумкват - це вид цитрусових рослин. Тому дуже сумнівно, що те, що продають під виглядом кумквату (як було згадано, з різними смаками), насправді є ним. Це як в "Арсені" продають "ананас язички манго" (так і написано на ціннику). Тобто ананас, до якого додано ароматизатор "ідентичний натуральному".

Коли пробував справжній сушений кумкват, було багато кісточок, і на смак так, наче пробуєш сушений мандарин.
Users Website
Zenyk
28 2014, 23:21
Quote Post

Зацікавлений
**

:

QUOTE (alex4alex @ нині, у 21:09)
....Тобто ананас, до якого додано ароматизатор "ідентичний натуральному".

Коли пробував справжній сушений кумкват, було багато кісточок, і на смак так, наче пробуєш сушений мандарин.

Поржав laugh.gif
Це не один вид, їх там досить багато, підозрюю що є якісь гібриди.
...погуглив, таки є
"В роде Фортунелла (Fortunella) выделяют два подрода и несколько видов кумкватов; распространены так называемый цитрус маргарита (F. margarita) и кинкан японский (F. japonica). Имеются многочисленные естественные и искусственные гибриды кумквата и цитрусовых растений: каламондин (мандарин х кумкват), лаймкват (лайм и кумкват), оранжекват (мандарин х кумкват), цитрумкват (цитрус трифолиата х кумкват японский), цитранжкват (цитрус трифолиата х апельсин х кумкват), цитранждин (гибрид кумквата и мандарина х гибрид трифолиата и апельсина) и прочие"

Прошу alex4alex скинути мені свою поштову адресу, обіцяю наколупати кісточок і вислати як доказ prankster2.gif
Email Poster
alex4alex
29 2014, 0:05
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Zenyk @ нині, у 00:21)
Поржав  laugh.gif

І часто виникає такий сміх без причини? Можливо варто відвідати відповідні оздоровчі заклади?

"В роде Фортунелла (Fortunella) выделяют два подрода и несколько видов кумкватов; распространены так называемый цитрус маргарита (F. margarita) и кинкан японский (F. japonica). Имеются многочисленные естественные и искусственные гибриды кумквата и цитрусовых растений: каламондин (мандарин х кумкват), лаймкват (лайм и кумкват), оранжекват (мандарин х кумкват), цитрумкват (цитрус трифолиата х кумкват японский), цитранжкват (цитрус трифолиата х апельсин х кумкват), цитранждин (гибрид кумквата и мандарина х гибрид трифолиата и апельсина) и прочие":

Ви справді думаєте, що усе це розмаїття кумкватів представлене у львівських супермаркетах?

Прошу alex4alex скинути мені свою поштову адресу, обіцяю наколупати кісточок і вислати як доказ prankster2.gif

Це було бажання продемонструвати власну "начитаність"?
Users Website
Zenyk
29 2014, 7:48
Quote Post

Зацікавлений
**

:

alex4alex, я от не розумію для чого люди яких забанили в Гуглі відразу лізуть сперечатись і висувати фантастичні теорії там де їх нема biggrin.gif
Відносно асортименту ще раз скажу - смак відрізняється СУТТЄВО і той хто захоче продати обов'язково забезпечить мінімальний асортимент, тут ситуація майже як з яблуками.
П.С. це оповідання про Шерлока Холмсенка ще не читав facepalm.png
Email Poster
alex4alex
29 2014, 8:23
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Zenyk @ нині, у 08:48)
П.С. це оповідання про Шерлока Холмсенка ще не читав facepalm.png

Це все пояснює. Я їх всі перечитав років у 12-13.
Users Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll