Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (8) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дела сердечные, или их проблемы
freya
   24 2012, 11:37
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

Мне всегда нравилась скорость, создаваемая своими же ногами, будь то бег или езда на велосипеде. И когда появился мой первый МТБ, я безумно обрадовалась тому, что смогу участвовать в гонках. После первой ПРОБки, меня потревожила пекучая боль в сердце и я решила обследоваться. Эхография показала... врожденный порок сердца, о котором я и не догадывалась даже. Сказали, что ничего серъезного нету, но организм недополучает кислород и потому я быстро устаю. Наверное, поэтому я не поехала 200ку в этом году, потому что не была уверена, что выдержу.

К чему я веду: тут пишут о енергетиках всяких и мне стало интересно, а можна ли мне их принимать во время вот таких вот мероприятий и какие лучше? И вообще, что делать, когда сердце начинает "барахлить"?

freya - 24 2012, 11:57
A.V
24 2012, 12:05
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

катать во 2-й зоне. 2-3 часа за раз.
но только с одобрения врача.

никаких соревновательных нагрузок.
стимуляторы тебе зачем?
Users Website
Ром
24 2012, 12:09
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1649

В багатьох велосипедистів екг показує гіпертрофію (збільшення) лівого желудочка . Є такий фізкультурний диспансер (біля кортів спартак ), де спортсмени провіряються і отримують допуск до змагання . Там є спортивні лікарі . В них можна отримати детальну консультацію .
Енергетик - загальна фраза , тут може бути багато чого .
Як правило вживають розчини , які поповнюють втрачені речовини в організмі (солі ,вітаміни, вуглеводи) і допомагають йому працювати . Це в загальному . В нас є люди які цим користуються часто. В них можна отримати більш детальну інформацію з перших рук .
Слово стимулятор трохи не добре звучить .

Ром - 24 2012, 12:14
Email Poster
freya
24 2012, 12:11
Quote Post

Леді на Велосипеді

: центр Львова
: 1750

QUOTE (AV @ нині, у 12:05)
катать во 2-й зоне. 2-3 часа за раз.

А что это за зона такая?
стимуляторы тебе зачем?

Чтобы не так сильно уставать.
Uri2
24 2012, 12:25
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

QUOTE (Ром @ нині, у 13:09)
Є такий фізкультурний диспансер (біля кортів спартак )

imAginary смикнути тре, вона може докладніше розказати.
Atom
24 2012, 13:04
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

: Новий Львів
: 353

QUOTE (freya @ нині, у 12:11)
А что это за зона такая?

Чтобы не так сильно уставать.

яб все таки радив завестись пульсоміром і більш менш хорошого класу де можна настроїти всі твої параметри.. який на 3 зони розділяє роботу серця.. відповідно по Сігмі 15..
1 - Health-z.......... start HZ -106
2- Fitness-z............. start FZ - 134
3- Power-z............. start FZ - 154
end PZ 192
це по ввідношенню до моїх даних якщо тобі захочеться знати які твої то напиши вік вагу і я тобі дам результат... В сігмі їх можна змінювати також.. якщо звичайно більш кращим професійним апаратом це виміряти.......
Серце не вічний моторчик треба до нього бережно відноситись)))))))))))

Atom - 24 2012, 13:06
Email PosterUsers Website
Be_Out_of_System
24 2012, 13:43
Quote Post

LIVESTRONG

: Новояворівськ
: 534

ТРЕНИРОВКА СЕРДЦА и развитие выносливости.

раджу переглянути всім!
Email Poster
MShaman
24 2012, 13:57
Quote Post

Доктор

: 672

QUOTE (freya @ нині, у 09:37)
К чему я веду: тут пишут о енергетиках всяких и мне стало интересно, а можна ли мне их принимать во время вот таких вот мероприятий и какие лучше? И вообще, что делать, когда сердце начинает "барахлить"?

Если ты имееш ввиду препараты или напитки для стимуляции работы сердца - категорически НЕТ! Енергетики изредка может применять тот, у кого с сердцем все в порядке, в том случае, если сердце абсолютно спокойно может ехать на пульсе 160-190, но в данный момент не может выйти на рабочий режим по какой-то причине. Но применение енергетиков в любом случае это подстёгивание сердца кнутом. В твоем случае кнутом категорически нельзя.
Как правильно сказал АВ - катать во 2-й зоне по 2-3 часа, причём в ее начале, так что пульсометр для тебя жизненно необходим.
И ещё, если можно, уточни что за порок, и разрешили ли тебе кардиологи вообще ездить.
Email Poster
E-one
24 2012, 14:55
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (freya @ нині, у 12:37)
Сказали, что ничего серъезного нету, но организм недополучает кислород и потому я быстро устаю.

Ця проблема поправима: тобі просто потрібно збільшити об’єм серця, щоб за раз прокачувало більше крові, збагаченої киснем. Як - АВ написав вище. Купи пульсометр і слідкуй, щоб пульс не піднімався вище 130-135 ударів/хв
Є енергетики, а є стимулятори. Стимулятори розганяють серце, їх тобі вживати не можна. Енергетики - можна. Це ніщо не інше, як звичайні вуглеводи різного ступеня складності і швидкості всмоктування. Тільки не розумію, навіщо вони тобі при катанні в другій зоні пульса? Достатньо звичайних печеньок з бананами їсти. Енергетик не дає надприродніх сил і здібностей. Це звичайна їжа в зручній компактній формі, яка швидше засвоюється.

E-one - 24 2012, 14:55
Email Poster
imAginary
24 2012, 21:14
Quote Post

Постійний учасник

: Новояворівськ
: 497

QUOTE (Uri2 @ нині, у 10:25)
imAginary смикнути тре, вона може докладніше розказати.

не знаю,як зараз, а ще пів року тому у диспансері можна було пройти медогляд, оплативши в касу в районі 60 грн., це для людей,які там не числяться. Провірити сердечко можна, як у спокійному стані так і під нагрузкою...
Email Poster
drronn
25 2012, 19:56
Quote Post

Зацікавлений
**

: 113

QUOTE (Be_Out_of_System @ вчора, у 14:43)
ТРЕНИРОВКА СЕРДЦА и развитие выносливости.
раджу переглянути всім!

Дякую, досить повчальне і цікаве відео.

Прочитав тему і виникло прикладне запитання.
Чи можна керуватися у "тренуваннях" на початкових етапах замість пульсу, скажімо диханням: їдеш настільки швидко, доки ще можеш дихати носом?
Це до того, що не у всіх є пульсометри і можливість їх придбати ;-)
Хоча, чесно кажучи, вже замислився про купівлю чудо-девайсу :-)
Email Poster
Dok62
25 2012, 20:20
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

Чи можна керуватися у "тренуваннях" на початкових етапах замість пульсу, скажімо диханням: їдеш настільки швидко, доки ще можеш дихати носом?

Можна керуватися своїми субєктивними відчуттями і це краще будь яких електронних штучок.
Email Poster
Mc
25 2012, 22:28
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 303

QUOTE (Dok62 @ нині, у 18:20)
Можна керуватися своїми субєктивними відчуттями і це краще будь яких електронних штучок.

не знаю, мені "електронна штучка" помагає ще й як - бо по "очучєніях" часом летиш з пульсом поза 170 і ніби все кул. правда недовго летиш в результаті )) або на підйом рвеш з усієї дурі.. в плані економії своїх сил та розраховування на довші дистанції - дуже помічна штука.
Email PosterUsers Website
Cheburek
25 2012, 22:29
Quote Post

Постійний учасник

: 567

QUOTE (Dok62 @ нині, у 21:20)

Ну тут дозвольте не погодитись. Одні люди можуть годинами ломити на пульсі 170-190 і не відчувати ніякого дискомфорту, а інші - вже при 140-150 задихаються.
Я сам пересвідчився, як би воно недолуго збоку й звучало, що дихання і серцебиття - 2 різні речі, які не завжди між собою співпрацюють.
Email Poster
Ром
26 2012, 21:17
Quote Post

Велофанат

: 1649

Вважається ,що носом можна дихати до пульса 130-140 .
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (8) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll