РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Poll OnlyStart new topicStart Poll

> 200km LIFT ВІДГУКИ

Чи варто проводити LIFT у 2017 році?
1. Нічого не треба змінювати. Формат чудовий. [ 21 ]  [95.45%]
2. Чи потрібно змінити формат марафону (3 міста/1 КП)? [ 1 ]  [4.55%]
3. Марафон не потрібен. [ 0 ]  [0.00%]
Загалом голосів: : 22
Гості не можуть брати участь в опитуваннях 
A.V
Дата 03 Вересня 2016, 5:56
Quote Post

триммер стакселя

http://lvivbicycle.club/online/

LIFT 2017: бути чи не бути?

У вересні 2016 Lviv Bicycle Club за підтримки Ternopil Velomarathon та Velo-Stalker, провів експериментальний марафон LIFT 200 км з одночасним стартом учасників з трьох міст (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль) і спільним КП у Бережанах. Формат був придуманий експромтом, ми оганізували все дуже швидко - і були приємно здивовані тим, що вдалося зібрати понад 80 учасників, навіть не зважаючи на співпадіння у датах проведення з Київською Соткою і перегонами Тур де Жовква.

Наразі стоїть питання - чи варто робити цей марафон щорічним? Залишити такий самий формат - чи внести у нього зміни? Ми будемо вдячні за ваші думки і пропозиції smile.gif

https://apps.facebook.com/my-polls/form/lift-2017
Users Website
sonic
Дата 03 Вересня 2016, 17:37
Quote Post

Таак, всім причетним подяка за організацію!! wub.gif
КП в Бережанах було найважчим, спокуса неймовірна!!! Не знаю навіть як втримався, і обмежився компотом prankster2.gif
А от бруківка це жесть. Зате потім дуже дуже мальовничо, найгарніша ділянка, як на мене, від Бережан і до Свіржа!

Email Poster
frankpapasample
Дата 03 Вересня 2016, 17:39
Quote Post

Зацікавлений
**

Всем спасибо! Это было круто. На днях катану отчетик для потомков.
Email PosterUsers Website
Dok62
Дата 03 Вересня 2016, 19:42
Quote Post

Старий волоцюга

От чесно. Хотів поматрасити smile.gif Майже вдалося... mosking.gif
Email Poster
-=Zen=-
Дата 03 Вересня 2016, 20:01
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Dok62 @ нині, у 20:42)
От чесно. Хотів поматрасити smile.gif Майже вдалося... mosking.gif

а я не хотів матрасити і теж майже вдалося biggrin.gif
emus
Дата 03 Вересня 2016, 20:30
Quote Post

Постійний учасник

А я взагалі не хотів їхати і майже вдалось.
Email Poster
Ser Gio
Дата 03 Вересня 2016, 21:02
Quote Post

Постійний учасник

Вперше спробував свої сили на марафоні від LBC! Скажу, мені сподобалось! Могло б сподобатись і більше, якби не прокол на каменюках. Дякую організаторам, і попутчикам на час марафону за хорошу роботу в групі!
P.S. І звісно, Магнусу, який зупинився і допоміг напомпувати необхідні 5-6 атмосфер!

Це повідомлення відредагував Ser Gio - 03 Вересня 2016, 21:07
Email Poster
A.V
Дата 03 Вересня 2016, 21:03
Quote Post

триммер стакселя

Users Website
Taiwo
Дата 03 Вересня 2016, 23:43
Quote Post

road sage

дуже цікавий івент, приємна дружня атмосфера, хороші дороги (крім тих пару км. каменюк, які надіюсь до наступного року закатають в асфальт) і смачний калорійний обід! ставив перед собою досить песимістичні плани, так як останнім часом не багато виїжджав, але був здивований не поганим результатом. заїхати з Доком одночасно на фініш, це вже не малого варте biggrin.gif чекатиму з нетерпінням наступного ліфта drinks.gif

одним словом дякую всім за організацію чудового бревету. єдина невеличка ремарка: було б не погано в майбутньому організувати довіз речей на фініш хоча б годину після його відкриття. не знаю наскільки це реально, але я своїх речей нажаль не дочекався, так як був змушений їхати по справам.
St. Babak
Дата 04 Вересня 2016, 1:46
Quote Post

Зацікавлений
**

Доспав так необхідні перед марафоном 4 години і, від'їдаючись несолодкою їжею, пишу кілька слів.
       Серпневий "накат" 407 км та два відрядження, звичайно ж, не полегшили проходження цього цікавого і мальовничого маршруту. Заплановану заміну 28-х шин на 23-і не зробив, про що собі подякував на впевненому проїзді через ремонтовану ділянку,  та й на бруківці було досить комфортно.  Формат заходу цікавий, і, можливо, в майбутньому міг би бути розширений (не знаю, чи це не суперечило б вимогам ACP) - скажімо, стартуєш у Львові, а фінішуєш у І.-Франківську і т. п. Приємно було зустрічати Франківчан, які групами (вже після КП) піднімалися з Бережан. В самих Бережанах зустрів велику групу велотуристів (не учасників LIFTa) з Тернополя.
     Обід на КП чудовий і якісно, і кількісно. Шкода, що десь по дорозі не мав можливості так само підкріпитись. Погода, окрім ділянки Бережани-Нараїв з помітним зустрічним вітром, була просто ідеальною.
     Велика подяка організаторам і волонтерам, які, вкотре вже, подарували нам свято, а учасникам за товариство !

Це повідомлення відредагував St. Babak - 04 Вересня 2016, 1:51
Email Poster
mr.gk
Дата 04 Вересня 2016, 9:02
Quote Post

Осіння Львівська 200-ка була дуже бажана і нарешті з"явилась в календарі за що велике дякую оргам і персонально A.V. Для мене бревет склався з двох частин. Перша - до КП в Бережанах - класна шосейна групова робота в задоволення під пісні Дока. Другий - тяжкий кроскантрійний кусок з постійними підьомами і гравійними ділянками. Загалом фінішували разом з Богданом (frankpapasample) і Олексієм (Skailer13), яким дякую за теплу компанію.
Окрема подяка за організацію КП, все було супер. Сподіваюсь що осіння 200-ка приживеться в календарі LBC. smile.gif

Це повідомлення відредагував mr.gk - 10 Вересня 2016, 21:45
Email Poster
A.V
Дата 04 Вересня 2016, 9:55
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Taiwo @ нині, у 00:43)
єдина невеличка ремарка: було б не погано в майбутньому організувати довіз речей на фініш хоча б годину після його відкриття. не знаю наскільки це реально, але я своїх речей нажаль не дочекався, так як був змушений їхати по справам.

импосибл.

КП закрывается в 15:08, а финиш открывается в 13:53
и между ними 100км.
Users Website
-=Zen=-
Дата 04 Вересня 2016, 10:03
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Taiwo @ нині, у 00:43)
було б не погано в майбутньому організувати довіз речей на фініш хоча б годину після його відкриття

Хіба що збільшити стартовий внесок на заправку ще одного автомобіля що додатково возитиме речі facepalm.png .

Хоча, як на мене, не вистарчає двох чебуречних на 70-му та 160-му кілометрі,
user posted image

час би не покращив, але в кишенях возив би менше батонів з бананами smile.gif

Це повідомлення відредагував -=Zen=- - 04 Вересня 2016, 10:13
frankpapasample
Дата 04 Вересня 2016, 10:47
Quote Post

Зацікавлений
**

Небольшой отчет по мотивам поездки.
frankpapasample
Дата 04 Вересня 2016, 11:10
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (mr.gk @ нині, у 07:02)
Осіння Львівська 200-ка була дуже бажана і нарешті з"явилась в календарі за що велике дякую оргам і персонально A.V. Для мене бревет склався з двох частин. Перша - до КП в Бережанах - класна шосейна групова робота в задоволення під пісні Дока. Другий - тяжкий кроскантрійний кусок з постійними підьомами і гравійними ділянками. Загалом фінішували разом з Богданом (frankpapasample) і Олексієм (Skailer13), яким дякую за теплу компаніюю.
Окрема подяка за організацію КП, все було супер. Сподіваюсь що осіння 200-ка приживеться в календарі LBC. smile.gif

О. Так что там за история с потерянными контактами?
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) [1] 2 3 ... Остання » Poll OnlyStart new topicStart Poll