Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (5) «  ... 3 4 [5]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скажи - ні ! , для музІки при їзді на ровері., 5 см до ДТП
syn.gates
03 2016, 18:41
Quote Post

: Львів
: 15

Як ся дуже хоче - колоночку маленьку на шлейку рюкзака вверху.
Дорогу чути, увагу сильно не відволікає, бо навушники - повне зло.
Email PosterUsers Website
Рост
04 2016, 0:04
Quote Post

Постійний учасник

: 353

QUOTE (syn.gates @ вчора, у 19:41)
Як ся дуже хоче - колоночку маленьку на шлейку рюкзака вверху.
Дорогу чути, увагу сильно не відволікає, бо навушники - повне зло.

Навіщо?
Поїздка на велосипеді - це само по собі музика. Навіщо засмічувати простір і свою свідомість якимись звуками з паршивенької колоночки?
Краще зібрати дома хорошу акустичну систему, приїхати, поставити в дійсно порядній якості улюблену музику, і насолодитися.
Треба вчитися якісно жити, а не напівфабрикатами харчуватися.
PlusOdyn
04 2016, 12:23
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Рост @ нині, у 01:04)
Навіщо?
Поїздка на велосипеді - це само по собі музика. Навіщо засмічувати простір і свою свідомість якимись звуками з паршивенької колоночки?
Краще зібрати дома хорошу акустичну систему, приїхати, поставити в дійсно порядній якості улюблену музику, і насолодитися.
Треба вчитися якісно жити, а не напівфабрикатами харчуватися.

Тут така річ, комусь важливий пів-тон, комусь ритм, комусь щоб валило і "сіське падругі тряслися від басів". Просто забийте на те що комусь хочеться чогось іншого ніж Вам. Я от довго не міг змиритися що більшість населення дно, а тепер змирився, і з того навіть певний профіт можна мати, хоча "душа і кішки"))

Ніяк не розкошелюся на колонку+трубєнь якусь із блютузом чи щоб дротом до колонки. Але зважаючи на те, що б я слухав їдучи ровером, хз як би я себе на дорозі поводив. prankster2.gif

PlusOdyn - 04 2016, 12:24
Email Poster
syn.gates
04 2016, 19:31
Quote Post

: 15

QUOTE (Рост @ нині, у 00:04)
Навіщо?

Та то діло смаку)Тут сперечатися і доводити комусь що-небудь жодного сенсу) Та і не обов'язково паршивенької)
Email PosterUsers Website
звездочет
04 2016, 22:45
Quote Post

Початківець
*

: Львів Брюховичі
: 84

QUOTE (Рост @ вчора, у 22:04)
Навіщо?

Згідний на 100%. Мені подобається звук болотної резини на асвальті. Плюс прислухаюсь до сторонніх звуків велосипеда, щоб зрозуміти, що з ним не так
Email Poster
Безголовий
05 2016, 2:08
Quote Post

Початківець
*

: Львів (Мотозавод)
: 77

QUOTE (Рост @ вчора, у 00:04)
Навіщо?

А навіщо 20 літрів води на велосипеді везти? tongue.gif
Кожному своє до вподоби.
Email Poster
Рост
05 2016, 11:20
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Безголовий @ нині, у 03:08)
А навіщо 20 літрів води на велосипеді везти? tongue.gif
Кожному своє до вподоби.

Не дуже зрозумів. Комусь подобається возити 20 літрів води на ровері? Я думав, що це може бути хіба від безвиході: нести в руках, або везти на велосипеді.

Я розумію, коли людині подобається слухати музику в навушниках, звучання в цьому випадку повноцінне виходить. Ось це вже дійсно, справа уподобання, чи звички. Я про навушники. Хоча ходити, чи, тим більше, їздити в "вухах" - це зло.
Але причепити до себе міні-колоночку, це з розряду, коли майстри приходять штукатурити і обов'язково приносять маленьке радейко. Просто, щоб простір був заповнений якимось шумом, тому що в тиші їм не комфортно. Або якось довелось відпочивати в Шацьку на одній базі з шахтарями. Ті вмикали магнітофон, викручували на максимум, і той уваесь день видавав в простір ритмічне хрипіння. Я так розумію, цим людям було дискомфортно без стуку відбійного молотка, і треба було його чимось замінити.
Хоча, якщо музикою назвати деякі сучасні стилі, ну, там де бум-бум-ш-ш-ш-віу-віу, типу, в тиші ніби сам працюєш, а під ці звуки ніби на заводі, ну, тоді може якийсь сенс є.
Spiner
05 2016, 12:21
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (Рост @ нині, у 11:20)
Не дуже зрозумів. Комусь подобається возити 20 літрів води на ровері? Я думав, що це може бути хіба від безвиході: нести в руках, або везти на велосипеді.

А то товариш com колись писав, що воду віз і наче впав laugh.gif

Безголовий
05 2016, 17:38
Quote Post

Початківець
*

: Львів (Мотозавод)
: 77

QUOTE (Рост @ нині, у 11:20)

Я розумію, коли людині подобається слухати музику в навушниках, звучання в цьому випадку повноцінне виходить. Ось це вже дійсно, справа уподобання, чи звички. Я про навушники. Хоча ходити, чи, тим більше, їздити в "вухах" - це зло.
Але причепити до себе міні-колоночку, це з розряду, коли майстри приходять штукатурити і обов'язково приносять маленьке радейко.
...

Так, перепрошую, дiйсно, про двадцять лiтрiв мови не було. Було сорок:
Читаю, читаю. Їздив не електричним, а Батавусом. Акумулятори на електричний так і не придбав.
Віз близько 40 літрів води з Високого замку.

Я розумiю, комусь подобаються на смак якiсь однi фломастери, але це не значить, що iншi фломастери апрiорi гiршi.
Менi в навушниках комфортно працювати, або вдома вночi за компьютером сидiти. Але в моєї мiнi-колонцi, на мiй погляд, звучання краще.
I я не збираюся нi купувати кращi навушники, нi викидати колонку, тiльки тому, що так сказав пан Рост про „правильне звучання”.
Email Poster
Рост
05 2016, 22:26
Quote Post

Постійний учасник

Взагалі-то пан Рост говорив не про "правильне звучання", а про відношення до життя. Але менше з тим.

ПС. Якщо маленька колоночка дає звучання краще, ніж навушники, то десь щось дуже не так. Бо навіть найпростіші 2-3-доларові навушники повинні легко переграти будь-яку маленьку колоночку.
Zenyk
05 2016, 22:38
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

QUOTE (Рост @ нині, у 09:20)

Але причепити до себе міні-колоночку, це з розряду, коли майстри приходять штукатурити і обов'язково приносять маленьке радейко. Просто, щоб простір був заповнений якимось шумом, тому що в тиші їм не комфортно...

Ну технології не стоять на місці і зараз портативне аудіо ніяк не асоціюється з штукатурами laugh.gif
Аудіофіли беруть щось фірмове і дороге, типу Bose SoundLink Mini II, вибір безпровідних колонок зараз просто величезний. Стандартна схема хорошої колонки включає в себе крім динаміків ще і пасивний елемент (для підйому НЧ), ну і обовязково чіп DSP.
Моя колонка ще не приїхала, але використовувати її на велосипеді я навряд чи буду, по крайній мірі таке не планувалося, хоча для бажаючих розміри, вага і конструкція це дозволяють rolleyes.gif
Брав ось таке , в мене головною вимогою була компактність, невелика вага і щоб недорого
Email Poster
Рост
06 2016, 1:29
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Zenyk @ вчора, у 23:38)
Ну технології не стоять на місці і зараз портативне аудіо ніяк не асоціюється з штукатурами laugh.gif
Аудіофіли беруть щось фірмове і дороге, типу Bose SoundLink Mini II, вибір безпровідних колонок зараз просто величезний. Стандартна схема хорошої колонки включає в себе крім динаміків ще і пасивний елемент (для підйому НЧ), ну і обовязково чіп DSP.
Моя колонка ще не приїхала, але використовувати її на велосипеді я навряд чи буду, по крайній мірі таке не планувалося, хоча для бажаючих розміри, вага і конструкція це дозволяють rolleyes.gif
Брав ось таке , в мене головною вимогою була компактність, невелика вага і щоб недорого

Якщо уже говорити про це, то золотий вік багатьох технологій, зокрема це стосується і аудіо, залишився в 90-х роках минулого століття. Тоді досягали найкращого результату без оглядки на багато, тепер основоположних, речей.
Але, думаю, не будемо заглиблюватись в обговорення цього, оскільки тема про інше.
Voyutichi
07 2016, 9:13
Quote Post

Зацікавлений
**

: Самбір
: 149

я, наприклад, без навушників з плеєром навіть не виїзжаю, хіба що сміття вивезти до смітника. А так - постійно слухаю, книжки. Слухання музики на ровері якось не приносить вже задоволення, а ось цікава книжка, та ще на свіжому повітрі, подальше від цивілізації - в сам раз. В місті, на дорозі посеред машин, зупиняю програвання аудіо, аж до моменту, коли можна приділяти мінімум уваги дорозі (дорога без авто). Тоді знову "занурення" у світ оповідання..smile.gif
ПС . До речі про дзеркальце. На рулі в мене воно є. Досить корисна штукуа, комфорт користування залежить від самодисципліни користування люстерком. Я себе привчив ще з дитинства ним обов'язково користуватись, що на велосипеді, що на мопеді, мотоциклі та авто. Просто треба регулярно в нього поглядувати і все, потім вже і не зможете без нього нормально їздити, все тягнутиме голову подивитися в люстерко: А що там позаду?
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (5) «  ... 3 4 [5]  Reply to this topicStart new topicStart Poll