РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Перевезення велосипеда залізницею, У купе та плацкарті
kiep
Дата 27 Липня 2013, 5:40
Quote Post

Постійний учасник

правила пишутся не для людей, они тупые и неправильные. хочет человек ехать с велосипедом - пусть едет. у нас же из этого какой-та маразм делают.
Email Poster
PlusOdyn
Дата 27 Липня 2013, 7:43
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (kiep @ нині, у 06:40)
правила пишутся не для людей, они тупые и неправильные. хочет человек ехать с велосипедом - пусть едет. у нас же из этого какой-та маразм делают.

Скільки веломудаків вчора на вокзалі в Києві бачив. Побратими певне, київська філія таксать. Якби в купе до мене запхалися б у такому вигляді, із такою постановкою питання, я б кіпішував - там і перевезення брудних роверів, і сморід, і алкоголь з тютюном.

Неправильні правила - ваще шикарно.

http://velomax.com.ua/forum/index.php?show...ED%E8%E9&st=105

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 27 Липня 2013, 7:44
Email Poster
Menestr
  Дата 27 Липня 2013, 9:24
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Dok62 @ вчора, у 19:30)
Це однозначно буде екстрім! Звичайно потрібно було брати квитки в плацкарт. Та що зараз говорити. Можна і обидва колеса зняти і тоді в нішу поміститься 2 вєла, а третій на чиюсь другу полицю. Якось так. Далеко хоч їдете?

Та не дуже далеко, В Кам'янець-Подільський, а звідти на Дністровський каньйон. Будемо там вкручувати повністю biggrin.gif Просто в Кам'янець прямого поїзду немає, і ще треба буде пересадку робити в Чернівцях або Хмельницькому.
Email PosterUsers Website
Menestr
Дата 27 Липня 2013, 9:27
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (mandriy722 @ вчора, у 22:24)
... для поїздки у любому транспорті, включаючи з\транспорт, для обмеження витрат власних нервів, необхідно максимально спростити і згладити всі можливі кути для перевезення (транспортування) велосипедного засобу. Купити, пошити , чохли. І не задавати в майбутньому тупих запитань ! ! ! Є правила , виконуйте їх ! ! ! Харі рама !

А хтось може продає чохол? Чому тупі питання, я вважаю, що я поставив адекватне питання, яке пригодиться іншим веломандрівникам, щоб підготуватись до мандрівки та уникнути проблем на залізниці
Menestr
Дата 27 Липня 2013, 9:31
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (kiep @ нині, у 06:40)

Якщо правила хороші, то чому б їх не дотримуватись? Купити чохол або запакувати велосипед власноруч - це нормальне правило, щоб не забруднювати купе та інших пасажирів.
kiep
Дата 27 Липня 2013, 13:19
Quote Post

Постійний учасник

в этих правилах есть пункты, которые противоречат друг другу. прежде чем брать деньги за перевоз велосипедов, надо подготовить места для велосипедов. так делается в европе. есть билет на велосипед, есть часть вагона для велосипедистов и людей с большим багажом. а у нас с
ваще шикарних
можно деньги брать за всё. это как во львове 5 нормальных дорог, 3 из которых построили для иностранцев на евро. всё у нас сделают в поездах для велосипедов, потому что много иностранцев ездит. а для наших пока говном с туалета воняет -
ваще шикарно
.

Це повідомлення відредагував kiep - 27 Липня 2013, 13:20
Email Poster
PlusOdyn
Дата 27 Липня 2013, 13:42
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (kiep @ нині, у 14:19)
у нас
для наших .

Я вирішив змінити приналежність. Це знімає багато проблем. Може б і Вам варто - менше б гнили.
Email Poster
alex4alex
Дата 27 Липня 2013, 13:53
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Menestr @ нині, у 10:27)
А хтось може продає чохол? Чому тупі питання, я вважаю, що я поставив адекватне питання, яке пригодиться іншим веломандрівникам, щоб підготуватись до мандрівки та уникнути проблем на залізниці

Друже, знову неуважний. Давай спробуємо тобі допомогти. Натискаєш кнопку "пошук" і вводиш там "велочохол" або "велочехол" (ну або в множині). І побачиш, що в магазині "Веломакс" вже років з 6 продають такі чохли.
Users Website
Menestr
Дата 27 Липня 2013, 14:15
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex4alex @ нині, у 14:53)
Друже, знову неуважний. Давай спробуємо тобі допомогти. Натискаєш кнопку "пошук" і вводиш там "велочохол" або "велочехол" (ну або в множині). І побачиш, що в магазині "Веломакс" вже років з 6 продають такі чохли.

о, дякую, тут згоден
Menestr
Дата 27 Липня 2013, 14:23
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (kiep @ нині, у 14:19)
это как во львове 5 нормальных дорог, 3 из которых построили для иностранцев на евро.

та йой нормальні у нас дороги, звісно не найкращі, але бувають значно гірші. Мені на велосипеді їздити люкс, особливих претензій не маю. На основних вулицях покриття нормальне, хіба Шевченка і Коперника, там страшна горбата бруківка smile.gif))
Доречі, панове, хтось катає на шосейнику? Як вам по бруківках та сільських дорогах, грунтівках? А то я гібридом задоволений, але моментами думаю на шосер пересісти, багато їжджу по шосе та грунтівочках укатаних

Це повідомлення відредагував Menestr - 27 Липня 2013, 14:25
alex4alex
Дата 27 Липня 2013, 14:32
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Menestr @ нині, у 15:23)
Доречі, панове, хтось катає на шосейнику?

Ні, та яке. Ми про такі велосипеди лише з телевізора чули...

Доволі нерозумне формулювання запитання, якщо хоча би "по діагоналі" подивитися на форум, на звіти і таке інше, то можна побачити, що десь відсотків 30 катає саме на шосе.
Абсолютно нормально і по бруківці і навіть по грунтовках. Звісно це не так як по асфальту, але і не катастрофічно, як це пишуть ті, хто в житті на шосейник не сідали.

Це повідомлення відредагував alex4alex - 27 Липня 2013, 15:48
Users Website
Dok62
Дата 28 Липня 2013, 9:34
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 15:32)
Ні, та яке. Ми про такі велосипеди лише з телевізора чули...

Доволі нерозумне формулювання запитання, якщо хоча би "по діагоналі" подивитися на форум, на звіти і таке інше, то можна побачити, що десь відсотків 30 катає саме на шосе.
Абсолютно нормально і по бруківці і навіть по грунтовках. Звісно це не так як по асфальту, але і не катастрофічно, як це пишуть ті, хто в житті на шосейник не сідали.

Шось ти Асекс злий останнім часом. mosking.gif
Email Poster
Menestr
Дата 28 Липня 2013, 9:44
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex4alex @ вчора, у 15:32)

Ну пробачте, мілорде, у мене немає часу перечитувати форум та профілі користувачів і дивитись хто на чому їздить rofl.gif І суть питання полягала не в тому скільки людей їздить, а наскільки комфортно їздити на шосейнику в наших реаліях
Dok62
Дата 28 Липня 2013, 10:01
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Menestr @ нині, у 10:44)
Ну пробачте, мілорде, у мене немає часу перечитувати форум та профілі користувачів і дивитись хто на чому їздить rofl.gif І суть питання полягала не в тому скільки людей їздить, а наскільки комфортно їздити на шосейнику в наших реаліях

Комфортно. Їздячи на гібриді пересів на шосер і не жалкую.
Email Poster
Uri2
Дата 30 Липня 2013, 13:55
Quote Post

Рідкісний зануда

Допишу ще про Хюндай:

Тре купляти квиток у 1й вагон - там є "місце для інвалідів" (зняті перші крісла). На тому місці можна вільно поставити запакований байк - ніхто ніякої уваги на то не звертає.
Якщо ж квиток у інший вагон то тре знімати обидва колеса і пробувати запхати у "багажну шафку". При чому заходити одним із перших, аби її не зайняли інші.
Поряд із собою ровер поставити можливості не буде - проходи вузькі і по них стюарди катають візочки із гамняною кавою - з тими візочками розійтись навіть нема як.

Ну ось, ніби у все.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll