РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (14) « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, гіркий досвід
Griga
Дата 11 Березня 2010, 21:00
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (Leonid @ нині, у 20:42)
Согласно правил дорожного движения по тротуарам могут кататься дети только до 14 лет. Во всех остальных случаях любое транспортное средство имеет право ехать (не важно с какой скоростью, хоть 5 км/ч) только если не создает помех пешеходам. Пешеход по тротуару может хоть загзагом ходить - ты должен чинно ехать сзади и стараться его не зацепить.

Леня, это НЕ тротуар, так что ограничение в 5 км/ч тут не актуально.

2 vchaban - рад, что все обошлось без дальнейших эксцессов, пусть это будет нам всем уроком
З.Ы. "правило трех Д" надо соблюдать всегда, причем полагая, что "Д" - не ты wink.gif
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 21:00
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Ну шо, народ, потринділи, поговорили, пригадали ПДР, набралися досвіту, признали мене єдиним винуватцем події згідно всіх існуючих правил, незважаючи на будь-які обставини, та й тре закривати тему!

Всім подякував за коментарі!
Бажаю нікому ніколи не попадати у щось подібне!

Це повідомлення відредагував vchaban - 11 Березня 2010, 21:09
Email PosterUsers Website
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 21:25
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Так, доречі... просто перечитайте все, цікаво!

4.1. Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.
Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах і мопедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому - по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

4.14. Пішоходам забороняється:
а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

6.7. Водіям мопедів і велосипедів забороняється:
а) керувати мопедом або велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з неувімкненою фарою і заднім ліхтарем на мопеді чи без світлоповертачів на велосипеді;
б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд є велосипедна доріжка;
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);
г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;
ґ) їздити не тримаючись за руль та знімати ноги з педалей (підніжок);
д) перевозити пасажирів на велосипеді, за винятком дітей до 7 років, на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками;
е) буксирування мопедів і велосипедів;
є) буксирування причепа, не передбаченого для експлуатації з цими транспортними засобами.

26.1. Пішоходам дозволяється рухатися у житловій та пішохідній зоні як по тротуарах, так і по проїзній частині. Пішоходи мають перевагу перед транспортними засобами, але не повинні створювати безпідставних перешкод для їхнього руху.

Це повідомлення відредагував vchaban - 11 Березня 2010, 21:38
alex4alex
Дата 11 Березня 2010, 21:25
Quote Post

рокет Алекс

В тему, а може і ні, але:
http://life.pravda.com.ua/surprising/4b98d48580995/
Users Website
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 21:36
Quote Post

vchaban.blogspot.com

ПДР однозначно стоять на боці пішохода, так як людське життя - найдорожче.
Проте ті ж правила не дозволяють пішоходу робити все що захочеться.

Тре бути уважним. нас 48 мільйонів
dyadya
Дата 11 Березня 2010, 21:37
Quote Post

зашел попялицца

Если вы по коридору
Мчитесь на велосипеде,
А навстречу вам из ванной
Вышел папа погулять,
Не сворачивайте в кухню,
В кухне - твердый холодильник.
Тормозите лучше в папу.
Папа мягкий. Он простит.

Г.Остер
Leonid
Дата 11 Березня 2010, 21:38
Quote Post

ветеран броуновского движения

А по-моему автор темы слегка чем-то разочарован wink.gif
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 21:40
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Ти правий на 100%
Я розчарований тим що сталося
aloe
Дата 11 Березня 2010, 22:05
Quote Post

vchaban
мужик, я тебе підтримую! так, це урок на все життя, і прав ти чи ні - не мені судить(я поки не суддя слава богу), але розумію тебе як водій. Я влітку сама їхала на дирчику по широчезній вулиці і чуть не збила тьотку, яка переходивши на зебрі і побачивши мене почала то йти-то зупиняться))) в результаті коли я пригальмувала, щоб ця кобіта довалила до тротуару, вона тупо зупиняється на зебрі, я починаю догальмовувати і прям перед нею вивертаю руль... знаєш, мені тупо хотілося вирвати їй патли і сказати пару компліманів))) так шо пішоходи тож маньяки) happy.gif
Email Poster
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 22:28
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (pasport22 @ нині, у 20:14)
зимняя весна, местами лед на дороге....
  .....едет велосипедист по трассе, а на встречу, по другой стороне, матрасит дедок на Украине. Сзади несеться автобус с детьми, за рулем которого, Чабан.
Когда два лисапеда сходяться на одном уровне для фа-фа, Чабан всеравно давит на газ желая проскочить! и тут, дедок подымает руку и старается поприветсвовать велосипедиста, это немного отлвекает Чабана за баранкой и на время он теряет визуальную концентрацию на объекте, которого уже стал обганять, нарушая уже при этом ПДД. Есевственно велосипедист старается ответить приветствием бывшему шоссеру и тоже подымает руку smile.gif
Чабан этого не ожидал и от испуга дернул руль, автобус понесло и он перевернулся, дети с легкими травмами но в шоке! велосипедист в коме, дедок стал заикаться wacko.gif а Чабан разочарован!

все персонажи, имена и действия вымышленные! суть, думаю ясна smile.gif

Ти мене особисто публічно образив, хоч я до тебе особисто не сказав жодного слова.

Ти можеш мене не поважати - це твоя справа.
Це що сьогодні сталося - це моя справа і я за це відповідаю.

Те що ти пишеш - стосується мене, і мене це ображає, і викликає неповагу до тебе.

подивлюсь який ти будеш розумний, коли, недай Бог, попадеш у подібну ситуацію.

Це повідомлення відредагував vchaban - 11 Березня 2010, 22:30
freya
  Дата 11 Березня 2010, 22:32
Quote Post

Леді на Велосипеді

QUOTE (dyadya @ нині, у 21:37)
Если вы по коридору
Мчитесь на велосипеде,
А навстречу вам из ванной
Вышел папа погулять,
Не сворачивайте в кухню,
В кухне - твердый холодильник.
Тормозите лучше в папу.
Папа мягкий. Он простит.

Г.Остер

biggrin.gif
borya
Дата 11 Березня 2010, 22:34
Quote Post

конкрєтний вєлопадончєг

Хоть ти і неправий в тій ситуації, але тобі респект smile.gif , сміло малюй стару каргу на рамі cool.gif
freya
Дата 11 Березня 2010, 22:37
Quote Post

Леді на Велосипеді

прочла твою хистори.. представляю, какой спектр чувств ты ощутил в тот момент.. unsure.gif будь осторожен в следующий раз, хорошо, что цел остался smile.gif
BAndrik
Дата 11 Березня 2010, 22:48
Quote Post

Зацікавлений
**

+1 Passport22

Люди які їздять на машинах(мопедах, лісопедах) зобовязані передбачати ситуацію. Пішохід можехоч танцювати на зебрі, але ви зобовязані його пропустити. Мало того навіть сигналити не маєте права. Найкраще це нажаль відчувається в розвинутих країнах - наприклад коли я ЗБИРАВСЯ переходити дорогу - підходив до переходу - в Швеції, то всі машинизупиняються втому числі і ферарі і порш і супер мустанги. Хоча знайомий в Польші збив насмерть людину,і йомуніц за то не є бо пішохід переходив в дорогу в недозволеному місці.

Крім того враховуйте що всі ми люди і в кожного бувають хренові дні і тоді можна часто повестись не адекватно в тривіальній ситуації.

Досвід власний: зима ожеледеця, я повернув, але знаючи що я біля школи не газую, хоча славабогу машина дозволяє поганяти ія люблю їздити швидко,
Проїжджаюпару метрів дорогу вирішила перебігти маленька дівчинка, мабуть не встигала в школу. Вона вибігла на дорогу і злякалась і зупинилась

Я почав гальмувати - машину несе - лід на дорозі, тоді викрутив руль чуть газнув і пустив машину в занос, машину розвернуло поперек дороги, якби я цього не зробив я б збив ту дівчинку, бо коли машина зупинилась вона була на відстані не більше метра від пасажирських дверьок. Навіть те що вона сторазів не права, це не зняло б з мене відповідальності якщо б я її збив. і тут справа не в законі а у відповідальності перед самим собою.

Кайф треба ловити тоді коли ти НІКОМУ крім себе не загрожуєш. Як на мене такі гонки автора теми це елементарна дурість.

yaroslav21
Дата 11 Березня 2010, 22:50
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (borya @ нині, у 22:34)
Хоть ти і неправий в тій ситуації, але тобі респект smile.gif , сміло малюй стару каргу на рамі cool.gif

2 роки тому,катались зимою на лижах,знайомий вагою 90 кг нісся згори на долину,борд був з гарно підточеним кантом, і от на шляху появилась дівчина...пацик гальмував як міг,та все таки бідолашка відлетіла метрів на вісім і встати сама не змогла...Колєга обтріпався спитався чи вона ціла і попьор далі,потім як сиділи в барі бачили ту дівчину(штани порвані дві ноги в крові і забинтовані,рухалась з посторнньою допомогою).А чудак на шльму намалював собі хрестик. sad.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (14) « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll