РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (16) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Поїзд Львів-Мукачево, Радикальні зміни
vchaban
Дата 01 Жовтня 2011, 22:01
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (alex4alex @ нині, у 20:42)
Він завжди був і його ніхто не відміняв. Це такий самий потяг УкрЗалізниці, як і всі решта - квиток береться в попередній або в добовій касі. Квиток тне такий як на приміський транспорт, а стандартний квиток від потяга. А ти що, щоразу без квитка на неї сідав?

Щодо "зовісім не зупиняється" - судячи із розкладу на сайті - зовсім.

Квитки завжди брав у касі, але зранку, в той день коли їхав. Якщо літом це було без проблем, то з вересня черги стали нестерпні.

Email PosterUsers Website
Senya
Дата 01 Жовтня 2011, 22:07
Quote Post

Зацікавлений
**

http://www.mtu.gov.ua/uk/news/23884.html
Служба приміських пасажирських перевезень також повідомляє про відміну зупинок на тих станціях, де відсутні квиткові каси............Львів–Мукачево–Львів по станціях Верхнє Синьовидне, Бескид, Вовчий, Чинадієво, Кольчино.
Email Poster
stone
Дата 01 Жовтня 2011, 22:17
Quote Post

ride or die!

я от одного не розумію.
зайці, білетів нема, спекулянтів.

ЧОМУ БИ ПРОСТО НЕ ВЧЕПИТИ ЩЕ КІЛЬКА ВАГОНІВ???
alex4alex
Дата 01 Жовтня 2011, 22:40
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (stone @ нині, у 23:17)

Це додаткові кошти. Звідки їм взяти пару тих вагонів, якщо за проїзд половина не платить? Треба знімати з інших напрямків.

І друге питання: ти в Мукачівці в будні їздив? Напівпуста. Тобто виходить, ці вагони потрібні лише на вихідні...
Users Website
Leonid
Дата 01 Жовтня 2011, 23:17
Quote Post

ветеран броуновского движения

Хреново. Не останавливается в самых интересных местах.
Я все понимаю и поддерживаю про покупку в кассе. В Подмосковье давно ввели турникеты на входе и на выходе, без билета не выйдешь с перрона, и касс много и очередь небольшая. У нас как-то все надуманные проблемы и какой-то ажиотаж.

Их достало то, что половине не платит. Но почему при заказе через интернет билетов берут за обслуживание деньги и немалые? Тем самым можно было бы разгрузить кассы, как с авиабилетами, например.
Griga
Дата 01 Жовтня 2011, 23:31
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (Leonid @ нині, у 23:17)
Тем самым можно было бы разгрузить кассы, как с авиабилетами, например.

Проблема в том, что общей сети и сканеров у проводников нет, так что с распечаткой о покупке билетов через инет все равно в кассу идти sad.gif
stone
Дата 01 Жовтня 2011, 23:41
Quote Post

ride or die!

QUOTE (alex4alex @ нині, у 22:40)
І друге питання: ти в Мукачівці в будні їздив? Напівпуста. Тобто виходить, ці вагони потрібні лише на вихідні...

та їздив і знаю.
але бачив як таке в Голандії постійно робили з електричками на вихідні.

p.s. думаю питання в простому. схоже для нашої залізниці це обов'язок а для них бізнес.

Це повідомлення відредагував stone - 01 Жовтня 2011, 23:42
Cheburek
Дата 02 Жовтня 2011, 11:53
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (E-one @ вчора, у 11:30)
Питання: в неділю в мукачівський час пік вагони забиті. В касах будуть продавати стоячі місця?

Теж не допоняв. Це шо ж получається, якшо я в неділю ввечері під'їду до кас в якомусь Воловці/Скольому/Стрию, а там мені скажуть шо білетів вже нема, то у вагон я вже ніяк не попаду?
Мені здається, шо пошумлять над тим питанням місяць-другий, а потім можна буде як і раніше заплатити на гривню-дві більше провідникові і спокійно доїхати зі штрафною квитанцією в руках додому.
Email Poster
Griga
Дата 02 Жовтня 2011, 14:26
Quote Post

Активный лентяй

QUOTE (Cheburek @ нині, у 11:53)
заплатити на гривню-дві більше провідникові і спокійно доїхати зі штрафною квитанцією в руках додому.

Штраф мав би бути на ПОРЯДОК більший, ніж ціна квитка, а не гривня-дві, тоді хоч якийсь толк може бути. А залізниця, теоретично, мала би коригувати кількість вагонів в залежності від прогнозованої завантаженості напрямку.
Cheburek
Дата 02 Жовтня 2011, 14:48
Quote Post

Постійний учасник

Я трохи нечітко висловився... Мав на увазі не офіційний штраф, а комісію за покупку квитка (чи чим воно там вважається - хз, такий рожевий папірець) у вагоні.
Email Poster
rosen
Дата 02 Жовтня 2011, 16:40
Quote Post

суровый

QUOTE (stone @ вчора, у 22:17)

За основную поездную единицу электропоездов ЭР2 принят 10-вагонный электропоезд, состоящий из 2 головных, 5 моторных и 3 промежуточных вагонов. Эксплуатация поездов с числом вагонов больше 12 не рекомендуется, из-за повышенной нагрузки на находящиеся в головных вагонах генераторы тока управления.
Velomax
Дата 02 Жовтня 2011, 18:29
Quote Post

неутомімый командор

Ого, вот это разъяснил! smile.gif
Users Website
E-one
Дата 02 Жовтня 2011, 23:34
Quote Post

троль ще той

Сьогодні проїхався в Мукачівці по новим правилам. Значить так:
Туди: зранку в касах черги всі на мукачівку. Умніки без черги пробують запхатись до каси: "в мене зараз поїзд". На що чують: "Тут всі на мукачівку, тусуй і займай чергу!". Квитки туди взяли, назад в касі чомусь відмовились продавати квитки (wtf?! квитки брав не я, тому хз). У вагон дійсно без квитка не садять!
Назад: приїхали в Славське. В касі квитків вже нема, всі розпродали. І шо дєлать? Народу тьма. Касирша із начальником станції виходить на перон, каже, що посадить в поїзд всіх, бо куди нас діти на ніч? Приїжджає мукачівка: відкриваються тільки ОДНІ двері у вагоні. Спочатку пропускають всіх з квитками, решту пускати не хочуть, але під натиском касирші таки пускають. Але каже, що всіх не посадить в цей вагон, ідіть в інший. Ми бігом в останній вагон, там провідник нічого про касиршу і начальника станції не знає і впускати нас не хоче. Але через 3 хв. переговорного процесу таки впускає нас двох. Повезло, що там були Поліна і Коля. На всіх решту станціях провідник неохоче впускає всіх на стоячі місця: тепер це поїзд з тільки сидячими місцями. Пишіть заяву і скаргу начальству, може щось зроблять.
Вот десь так. З плюсів: раніше за пару хв до відправки поїзда можна було купити квитки в касі, тепер їх всі викупили, тобто раніше всі їхали зайцями, а провідники їх покривали за десятку. Мінуси: треба купувати квитки за декілька днів і шкода, якщо поїздка зірветься.
Email Poster
Griga
Дата 02 Жовтня 2011, 23:45
Quote Post

Активный лентяй

Из плюсов добавилось еще то, что за свои деньги ты теперь будешь ехать сидя, а не завмсая на одной ноге в толпе, как это иногда, особенно зимой по воскресеньям, бывало smile.gif
alex4alex
Дата 02 Жовтня 2011, 23:49
Quote Post

рокет Алекс

Также поделюсь опытом. Сегодня после поездки по Закарпатью планировали сесть на Мукачевку в одноименном городе, дабы доехать до Львова. Заранее билеты на нее не брались по простой причине - не знали успеем ли.

За час до отправления данного электропоезд (кстати, логично, что в Мукачево ее под таким названием никто не знает smile.gif) билетов в кассе нет. Пришлось взять билеты в очень, как оказалось, приятный современный плацкартный вагон поезда 82 "Ужгород-Киев". Контингент на 85% состоял из тех, кому тоже не удалось купить билеты на злополучную электричку. В вагоне то и дело звучали фразы типа "это п..сы не продают билеты" и тп.

В общем я думаю, "все так не буде". Такая система (а есть подозрения, что на каждую станцию выделена определенная квота) долго не прослужит. ИМХО.
Users Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (16) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll