Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (4) 1 [2] 3 4  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ночные испытания разных фар, (Львов - Городок - Ив.Франково - Львов)
Saba
16 2010, 10:03
Quote Post

Зацікавлений
**

: lvov City
: 148

Прикольно нужно будет заехать! У меня еще есть одна тема, по фонорям. Купил я себе POLICE 25W влагозащищённый Источник света: 1LUMEN-3W, батарея: 3 х ААА (1,5 В) время работы: 9 часов, 3 режима света мощный, слабый и стробоскоп, материал: алюминий, вес: 68.2грамм( без батарей) ,размер: длина 11,5 х 2.5см
Уплотнительные резиновые колечки на резьбовых соединениях -защита от проникновения воды. Дальнобойность луча до 90 метров, заметен на расстоянии 600 метров. Хочу этот дивайс испытать в подводной охоте, в обычном ночном режиме он валит как дурной для своей емкости.

user posted image
user posted image

Бимшот в сравнении с Фениксом ЛД10 Q5(Феникс слева,турборежим 120 люмен) до стены ~5 метров.
Фото ночью выложу позже! rolleyes.gif И если получится то как он ведет себя в воде!

Saba - 16 2010, 10:07
bramms
16 2010, 15:49
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 135

QUOTE (AB @ нині, у 08:52)

для велоприменения не очень подходит.
докупить еще один блок аккумов проблематично, да и весит он серьезно.
куча лишних проводов.

гораздо практичнее иметь мте на руле и 1-2 запасных 18650 в кармане.
ну это уже мое мнение smile.gif

Докупити ще один блок акумів можна, в чому проблема?smile.gif Вага блока з 4х18650 мало чим відрізняється від ваги просто 4х18650 smile.gif
На рахунок проводів згоден - харить - але їх не куча, а лише один до блока живлення, якщо правильно розвести то можна забути про них (зрештою в багатьох велокомпи провідні і що?).

Практичність МТЕ в тому що його можна використовувати як окремий ліхтар а також що він легший за цю фару, з іншого боку світить відчутно слабше:)

Для змагань МТЕ практичніший, якщо людина купує для простих покатушок то мейджікшайни кращі (імхо)
alex
19 2010, 8:18
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

QUOTE (bramms @ 16 Липня 2010, 15:49)

Для змагань МТЕ практичніший, якщо людина купує для простих покатушок то мейджікшайни кращі (імхо)

як на мене, для простих покатушок досить якогось Лонгуса за 150 грн. wink.gif
mimino
19 2011, 10:00
Quote Post

неуловимый

: Lviv, Ukraine
: 659

круто !

pakolv
31 2012, 9:19
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

QUOTE (bramms @ 16 Липня 2010, 15:49)
Докупити ще один блок акумів можна, в чому проблема?smile.gif Вага блока з 4х18650 мало чим відрізняється від ваги просто 4х18650 smile.gif
На рахунок проводів згоден - харить - але їх не куча, а лише один до блока живлення, якщо правильно розвести то можна забути про них (зрештою в багатьох велокомпи провідні і що?).

Практичність МТЕ в тому що його можна використовувати як окремий ліхтар а також що він легший за цю фару, з іншого боку світить відчутно слабшеsmile.gif

а куда ви так їздите, що аж 4х18650 треба??? crazy.gif Одного 18650 вистачає на 8+ годин при 130 Люм, чого для дороги забагато і вистачає в лісі. 70 Люм (нормально для шосе в суху погоду) вистачає на 16+!!!!!! годин.
alex4alex
31 2012, 9:53
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (pasha_k @ нині, у 10:19)
Одного 18650 вистачає на 8+ годин при 130 Люм, чого для дороги забагато

Хм, наче ти і 400 при повній темноті їхав, і все одно пишеш речі, які не зовсім відповідають дійсності. 130 люмен (заявлених, на практиці там їх набагато менше) - це мізерно мало.
Users Website
pakolv
31 2012, 13:35
Quote Post

@У Team

QUOTE (alex4alex @ нині, у 09:53)
Хм, наче ти і 400 при повній темноті їхав, і все одно пишеш речі, які не зовсім відповідають дійсності. 130 люмен (заявлених, на практиці там їх набагато менше) - це мізерно мало.

Запитайся в суперанноуна. Я акуми на 400 не міняв. Від малявки їхав на турбо для проби.
Ksiondz
31 2012, 14:13
Quote Post

Бородатий вуйко

: Lviv
: 1389

QUOTE (pasha_k @ нині, у 13:35)
Запитайся в суперанноуна. Я акуми на 400 не міняв. Від малявки їхав на турбо для проби.

В районі Малявки траса така рівна, що з невеликим ліхтариком можна їхати, головне розмітку бачити laugh.gif
parmaxp
31 2012, 18:56
Quote Post

Постійний учасник

: перехрестя Стрийська-Наукова
: 467

QUOTE (alex @ 19 Липня 2010, 6:18)
як на мене, для простих покатушок досить якогось Лонгуса за 150 грн. wink.gif

я їздив 2 роки з longus RHL-11 для темних вуличок на малій швидкості(десь не більше 20 км/год), трас цілком вистачає, але якщо хочеться поганяти, то наприклад в лісі, коли повна темнота без нормального світла ніяк не обійтися(тре мати мінімум 700 люменів), тому юзаю зараз UltraFire на U2 світлодіоді.
Email Poster
pakolv
31 2012, 19:02
Quote Post

@У Team

QUOTE (parmaxp @ нині, у 18:56)
я їздив 2 роки з longus RHL-11 для темних вуличок на малій швидкості(десь не більше 20 км/год), трас цілком вистачає, але якщо хочеться поганяти, то наприклад в лісі, коли повна темнота без нормального світла ніяк не обійтися(тре мати мінімум 700 люменів), тому юзаю зараз UltraFire на U2 світлодіоді.

Ви, молодий чоловіче, не рівняйте Ультрафару з Феніксом, точніше їхні заявлені люми.
pakolv
31 2012, 19:04
Quote Post

@У Team

QUOTE (Ksiondz @ нині, у 14:13)
В районі Малявки траса така рівна, що з невеликим ліхтариком можна їхати, головне розмітку бачити laugh.gif

Кеп???
Sera
31 2012, 21:05
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

QUOTE (pasha_k @ нині, у 20:02)
Ви, молодий чоловіче, не рівняйте Ультрафару з Феніксом, точніше їхні заявлені люми.

а чим Фенікс кращий за УльтраФаєр?
parmaxp
31 2012, 22:28
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (pasha_k @ нині, у 17:02)

я і не рівняю,(замість 700 люменів мені варто було написати приблизно 280) прекрасно розумію, що заявлені люми в обох марках немало відрізняються(в мому ultrafire написано що він дає 1800 люмів в максильному режимі, це звісно казочки), але згідно даташит на сторінці 2 наведені цікаві дані до світлодіодів, які зараз використовуються у фанаріках починаючи від китайського барахла і закінчуючи тими ж феніксами і т.п. Світлодіоди в вищенаведених марках мають грубо кажучи однакову світність в залежності від струму, відрізніються вони сильно світлом(фенікси комплектуються переважно свідлодіодами, які випромінюють нейтральне світло, вони ззвісно дорожчі за Т-6). Фенікси подають на світлодіоди більший струм в турборежимі(переважно в залежності від моделі), в результаті в них заявлені люмени відповідають реальності. При тестуванні своєї фари в максимальному режимі на світлодіод подається всього-на-всього 0,6 ампера, а отже згідно даташиту U2 видавав десь 280 люмен.
Email Poster
parmaxp
31 2012, 22:44
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Sera @ нині, у 19:05)
а чим Фенікс кращий за УльтраФаєр?

якщо порівнювати оригінальний Фенікс і китайський ультрафайр(яких в Україні повно і в тому числі на радіоринку ) то
Плюси:
1. Якість
2. Надійність
3. Заявлені люмени і в загальному характеристики відповідають реальності
4. Переважно нейтральне світло
Мінуси:
1. Ціна
Email Poster
pakolv
01 2013, 21:58
Quote Post

@У Team

PD 35 - не знаю, чи може бути щось краще (в контексті універсального ліхтаря)

pakolv - 01 2013, 22:05
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll