Ūֲ | Ҳ | | |

WTB   VeloMAX

: (3) [1] 2 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гонка в Жовкві, 3.09 - 4.09
Genesis
31 2016, 10:00
Quote Post

ШОСЕ

: Файне місто Львів
: 1063

Змагання з шосейного велоспорту в місті Жовква. В суботу 3.09 - гонка з роздільним стартом 10км.
Неділя 4.09 - групова гонка. Всі деталі згодом!
Всіх бажаючим прошу приїжджати та спробувати свої сили
Email Poster
frankpapasample
01 2016, 9:53
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 235

Два дня до старта, а "деталі згодом". Сильно.

frankpapasample - 01 2016, 9:53
Email PosterUsers Website
Lanz
01 2016, 10:02
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

QUOTE (frankpapasample @ нині, у 09:53)

На жаль більшість гонок від федерації так і анонсуються. В Жовкві це чемпіонат області буде, так?

Хіба після 200-ки закататись, подивитися, потусити.
Email Poster
Lanz
01 2016, 14:24
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 637

Вересень 1, 2016
Email Poster
Dok62
01 2016, 15:35
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (Lanz @ нині, у 10:02)
На жаль більшість гонок від федерації так і анонсуються. В Жовкві це чемпіонат області буде, так?

Хіба після 200-ки закататись, подивитися, потусити.

Ця подія традиційно проводиться щороку у вересні, але як правило числа 10-15, а цього року якось ранувато...
Email Poster
Genesis
02 2016, 21:43
Quote Post

ШОСЕ

Завтра збір біля Епіцентру на Хмельницького
14:00
Email Poster
Genesis
02 2016, 21:45
Quote Post

ШОСЕ

QUOTE (frankpapasample @ вчора, у 09:53)

Ти хоч одну шосейну гонку влітку проїхав?
Email Poster
frankpapasample
03 2016, 18:03
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Genesis @ вчора, у 19:45)
Ти хоч одну шосейну гонку влітку проїхав?

Я на гонки не рвусь. Меня мой уровень ЧСВ вполне устраивает.
Yosyf
03 2016, 19:22
Quote Post

ветеран

: 1332

Цьогорічний Тур де Жовкава від Найобщикова (гол. судя НабойщІков) - повне фуфло і тотальна найобка. Читаю в положенні, пункт IV - Учасники змагань. В переліку учасників також і ветерани певних категорій, себто вони також є повноправні учасники. Далі - пункт VI - витрати на проведення змагань. Для іноземців проживання і харчування за рахунок Жовківської райдержадміністрації, витрати на проживання і харчування інших учасників - за рахунок Жовківської райради. Ну я не іноземець і я серед тих інших учасників. При чому гол. суддя Найобщиков по телефону о 9-год ранку грізним голосом сказав що з бардаком покінчено і реєстрація учасників чітко з 12-ї до 13-ї години а старт з 16-ї години. На старті не буде ніяких реєстрацій, буде стартовий протокол. Тобто псіля 13 -ї реєстрація закрита. За протоколом потім виявилося що я мав би стартувати о 18.30. Ну але то всьо як то кажуть ще бджоли. Я приіхав о 12.30 на реєстрацію, з медичною довідкою свіжою вчорашньою з обласного спортдиспансера і навіть з електрокардіограмою. Заплатив стартовий внесок 50 грн. Хотів отримати номер учасника. Але...Гол суддя сказав що номера нема, хоча стіл був завалений номерами. Номер дадуть на старті. Ну я це проковтнув і тихо спитав, а де тут проживання учасників і харчування? Ги-ги у відповідь. Для вас нема, то для дітей спортшкіл та іноземців. Аааа, положення? Ми ж учасники - у відповідь мовчанка. Ну добре, я зрозумів, помилка в положенні. Поїхав на старт в Добросин. Приїжджаю і починаю шукати той свій злощасний 78 номер. Підходжу до Найобщикова зі своїм справедливим запитанням. Він мене футболить до одного свого тренера, який нічого ні про які номери не знає, потім до другого тренера, який також нічого не чув про учасника під номером 78. Тоді Найобщиков нервово витягає з багажника своєї Октавії любий номер який попався під руку і тицяє мені, потім олівцем в стартовому протоколі перекреслює 78 і пише 131. Типу все ОК. Я переглянув протокол і побачив, що під номером 131 вже є інший учасник! Пішов до Найбщикова з цим питанням, ну шо це за бардак! Він жеж сам казав о 9 ранку, що з бардаком покінчено! Тоді Найобщиков викрикнув , "якщо мені не подобається, то щоб я забирався геть". Отак, шановні! Про повернення стартового внеску він і не заїкався, зрозуміло. Довелось мені сказати, - віддай гроші і жбурнути той продубльований номер йому під ноги, а може тре було в писок. І все це діялося в стартовому секторі на очах інших суддів і Адріана Керницького керівника спорту Жовківської РДА. Всі мовчали. Видко Найобщиков для них був правий. Я такого не сприймаю і поїхав додому... "Нах мені такий хокей?" До речі, жодного іноземця я там не помітив і жодної машини з польською реєстрацією. А під них закладені бюджетні гроші. Але це вже інший хокей, в який добре грає найобщиков і компанія. Але при чому тут велоспорт? Мені з такими "хокеїстами" не по дорозі...

Yosyf - 03 2016, 19:56
Email Poster
Genesis
03 2016, 22:02
Quote Post

ШОСЕ

Всім дякую
Проїхав чуть менше ніж 10км з середньою 47 км/год
Email Poster
d_magic
06 2016, 16:53
Quote Post

: 16

ohmy.gif

Genesis - 06 2016, 21:22
Email Poster
Genesis
06 2016, 21:25
Quote Post

ШОСЕ

Попрошу всіх диванних катальщиків притримати свої коментарі в кишені. Ви як до нас на тренування приїжджаєте, то за щоку швидко берете. Хоча це добре що приїжджаєте, є такі шо тільки говорити сильно можуть
Email Poster
Ser Gio
06 2016, 23:19
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Автовокзал
: 313

Шановний Genesis, не ведіть себе як мала дитина.
Спробуйте полегше реагувати на дописи колег, а не терти їх і бризкати слиною.

А якщо виписують дурості, то також мовчати?

Genesis - 07 2016, 21:56
Email Poster
frankpapasample
14 2016, 21:58
Quote Post

Зацікавлений
**

Я ж говорю, ЧСВ зашкаливает у человека. Ну едет ты быстрее других и что дальше? Есть такие, что быстрее него едут. У меня, например, вообще цели не стоит кому-то что-то доказывать - катаюсь для себя. И еще у меня форма красивая)
frankpapasample
14 2016, 22:08
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Genesis @ 06 Вересня 2016, 19:25)
Попрошу всіх диванних катальщиків притримати свої коментарі в кишені. Ви як до нас на тренування приїжджаєте, то за щоку швидко берете. Хоча це добре що приїжджаєте, є такі шо тільки говорити сильно можуть

Умом выделяться надо! Умом!)
0 (0 0 )
0 :
« | Шосе | »

Topic Options : (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll