РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Gorgany Race 2010
_BuR_
Дата 07 Квітня 2010, 20:23
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

user posted image
Змагання проводяться вже чотири роки поспіль і з кожним роком залучають все більше учасників і вболівальників. Зокрема минулого року за кубок Горган змагалася 41 команда з 10 областей України, серед яких були і професійні спортсмени і любителі активного відпочинку. Перегони були висвітлені львівською телекомпанією “НТА” в передачі "Екстремальний вікенд". Детальна інформація про перегони та про умови участі є на офіційному сайті змагань. gorganyrace.com

Gorgany Race це — некомерційні змагання, що проводяться з метою популяризації здорового способу життя;
надання спортсменам, мандрівникам та велотуристам можливості вдосконалити спортивну майстерність;
екологічної просвіти громадян України через залучення до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю;
популяризація гірського району Горгани в Україні і за кордоном.

Пригодницькі перегони Gorgany Race відбудуться 12-13 червня 2010 року.

Місце: гірський масив Горгани в Українських Карпатах.
Контрольний час: 30 годин (нон стоп).
Команди: від 2 до 4 чоловік.
Змагання проходитиме у класах:
“ТРЕК” (пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму / закріплені мотузки)
“ВЕЛО” (велосипедна, пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму / закріплені мотузки)

Це повідомлення відредагував _BuR_ - 07 Квітня 2010, 20:48
westsider
Дата 23 Квітня 2010, 7:52
Quote Post

город большой - чудаков много

активніше

Незабутні враження гарантовані smile.gif
user posted image
westsider
Дата 17 Травня 2010, 9:15
Quote Post

+1. Шукаю партнера.
_panika_
Дата 17 Травня 2010, 18:35
Quote Post

Зацікавлений
**

надумав з товаришем взяти участь у вело...
немає ніде опису якогось звіту від минулих учасників? щоб хоча б приблизно знати шо там чекає іяк то все відбувається?
_BuR_
Дата 17 Травня 2010, 18:43
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

QUOTE (_panika_ @ нині, у 19:35)
надумав з товаришем взяти участь у вело...
немає ніде опису якогось звіту від минулих учасників? щоб хоча б приблизно знати шо там чекає іяк то все відбувається?

все просто
є погода- добре, немає-весело.
Потрібно добре знати район Горган, або щоб у команді хтось орієнтувався, жпс-бажаний, світло,і хороші нові тормозні колодки, я свої дві нові пари спеціально під гонку міняв стер до ніц.
Крім того якщо будуть сили, то ще тре бігти на пішку, а потім допиляти до старту, гонка на витривалість, як техніки, так і духу.Виснажлива.
Yaryk
Дата 14 Червня 2010, 18:29
Quote Post

Початківець
*

Вітаю "Горганських привидів" (Nazarik + spirit) з перемогоюу категорії "Вело"!
E-one
Дата 14 Червня 2010, 18:50
Quote Post

троль ще той

Приєднуюсь до привітань!
Email Poster
Leonid
Дата 14 Червня 2010, 21:11
Quote Post

ветеран броуновского движения

Поздравляю!!!
Email PosterUsers Website
Sabrat
Дата 14 Червня 2010, 22:56
Quote Post

Зацікавлений
**

Вітаю з перемогою в цих непростих перегонах
spirit-o
Дата 14 Червня 2010, 23:12
Quote Post

постійний флудер

Дякую за вітаня.
Email Poster
Atom
Дата 15 Червня 2010, 6:49
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

приєднуюсь до привітань....
P.S не тільки яко велосипедист .... як сам з пішого класу!!!!!!!!!!!! smile.gif
Гонка того разу була скаладною і заслуговувала на неабияку мужність серед учасників...
МОЛОДЦІ!!!!!!!!
Email PosterUsers Website
westsider
Дата 15 Червня 2010, 7:49
Quote Post

Молодці! Вітаю! З нетерпінням чекаю на враження smile.gif
Також вітання львів'янці і всім львів'янам, які це пройшли smile.gif
Nazarik
Дата 15 Червня 2010, 10:59
Quote Post

Постійний учасник

І я дякую всім за привітання з перемогою в цих непростих перегонах !
rosen
Дата 15 Червня 2010, 11:18
Quote Post

суровый

Сьогодні зустрів Чепіля і зрозумів наскільки важко далась перемога!
Вітаю!!!
spirit-o
Дата 15 Червня 2010, 11:19
Quote Post

постійний флудер

Вставляти фотки по тексту вже немає сили, дивіться тутка:
http://picasaweb.google.com/SpiritRoman/GorganyRace2010#

Я трохи оклигав, вирішив деякі нагальні справи і можу написати про свої враженя від чергових перегонів (це вже треті) Gorgany Race.
Попередні два рази я ішов Трек, а у цьому році вирішив спробувати себе у велокласі. Компанію мені склав Назар (добре шо він не знав що його чекає ).

Перед виїздом автобусів зі Львова я згадав, що попередні два рази на місце старту добирались не без пригод. Два роки тому автобус зупинився за 5 км від табору і довелося доходити пішки. Минулого року посеред дороги зламався автобус і чекали іншого. На цей раз традицію не було порушено . У Старій Гуті повернули не в ту сторну і втикнулись у військовий блокпост (дача президента . Добре що це було лишніх метрів 500.
Правда, від стоянки автобуса до старту ще 2 км, але ж ми на роверах Поставили намети, перекусили і завалились спати під завивавня вітру.

Прокинулись досить рано, біля 6-00. Сніданок, пакуваня похідних наплічників, реєстрація, отримання карт і шкарпеток , плаування маршруту, передстартовий брифінг, статові фото із головним суддею

Тут ми ще щасливі і усміхнені

Ось і 9-00 ... старт. Натовп на велосипедав ломанув з поляни на дорогу і покрутив у напрямку першого КП. У мене, як завжди, не запустився безпровідний комп Сігма . Поки я його зрушив народ уже відірвався метрів на 100. Але то не страшно, швидко доганяю пелетон і десь на 2-3 км ми з Назаром уже попереду, а на хвості висять хлопці з Чернівців. Перших 5-6 км ше їхали, а далі .... почалося форсування річок, лазіння через повалені дерева і тупе штовхання ровера вгору. А там де рельєф дозволяв їхати заважали повалені дерева. Нарешті десь через 1,5 год. виходимо на хрест із КП.

Робимо із суперниками взаємні фото і далі. Спочатку, кілька сотень метрів ше можна уло їхати на мінімальних передачах, а далі почалась така "бруківка", що це стало просто нереально і пару км велдосипеди довелось штовхати і нести. Потім стежка пішла плавно траверсом донизу, каміння стало менше і вже можна було якось трохи їхати. Вїхали з лісу на поляну і почався веселий даунхіл по траві (1,5 - 2 км). Суперники трохи відстали, як потім виявилось, у них був прокол (от шо значить недокачані колеса ). А ми на швидкості десь проскочили марковану стежку з гори і довелось спускатись напролом схилом з роверами в руках. Нарешті потрапили на дорогу (класична Горганська кам'яна) і докрутили ше пару км до КП

Суді явно не чекали нас так швидко
Спочатку переправа через озерце на плоту а потім підйом по шурку на водоспад. Освіжились чистою холодноюводою і далі ...

При виїзді з КП зустрічаємо суперників, уже веземо хв. 10.
Спочатку мчимо кам'яно-грунтовою дорогою до Бистриці (десь 5 км), далі асфальтом кілометрів 25 до с. Пасічна. Назар постійно рве вперед, я не піддаюсь на провокацію і їду свом темпом. Він постійно оглядається, чи далеко я відстав . В Пасічному повертаємо ліворуч і ше кілометрів із 5 (уже без асфальту, але з постійним набором висоти) ідемо в Букове. Я потроху починаю "капати", дається взнаки спека, мене починає трохи морозити. От нарешті КП - Бухтівецький водоспад

Невеличкий перекус, оглядаємось чи не видносуперників і беемо курс через гору на Маняву. Від'їжджаємо від КП буквально пару сот метрів, а далі .... кілометра 2 тупо пхаємо ровери вгору по траві. Нарешті виповзаєм на гору, їдем трохи по хребту, бачимо на горизонті наше село. Далі починається веселий даунхіл із поворотами. Добре, що тривалий час та не було дощів, а то б ми там і загрузли ... А так .... їхалось майже як по асфальту. Набагато гірше стало в селі - більше каміня. Нарешті наша мета - міст а за ним знак

Як захотілось туди, куди він показує , а до наступного КП кілометрів із 30

Знову каміння до Яблоньки, далі асфаль і постійно вгору до Богрівки, знову камінь і вверх-вниз до Луквиці ... За селом на перевалі я зупиняю Назара і сідаю трохи перпочити, хвилин на 20. Трохи поїв, відхекався і .... кілька кілометрів спуску до Сливки каміням (знову каміння ). Нарешті вискакуєм на асфальт і ше крутимо 5 км дло КП "Хрест тверезості"

Тут ми вже не такі бадьорі Набираєм воду у криниці і далі ... на Осмолоду.

Знову крутимо розпеченим і м'ким асфальтом кылометрыв із 15-16, далі грунт і поворот праворуч та підйом на гору до вишки.
На початку підйому лягаю перепочити, відганяю мух та комах, шось гризу. Знову пхаємо ровери і ось вершина із вишкою.
Техетап: портібно залізти східцями нагору і певних східцях (номери сказали внизу) знайти сховані букви (незлим тихим словом згадав енкаунтер). Спочатку поліз НАзар - дві букви не найшов, довелось лізти мені. Поки ми там бігали сходами, під'їхали суперники.

Нарешті, букви знайдені, спуск дюльфером, на ровери і донизу. Крутизна як на стартовому торчку на Вульках .... гальма постійно затиснені ... не встиг встебнути в контакти ... на середині спуску ноги почали літати .... я за ними . Проїхався висушеною глиною. але все обійшлося.

Знову кам'яна грунтовка з набором. До наступного Кп кілометрів 6. Не зовсім в'їхавши в карту, проскакуємо лишніх 2 км. Бачу річку, бачу міст ... а суддів нема Шукаю елефон, говорю з організаторами, виявляється --- я лопух Вертаємось назад, знаходимо міст, КП.

Починає сутеніти ... суперники уже пройшли техетап (колода і навісна переправа). Ми швиденько проходимо і практично разом виходимо на пішохідну ділянку.

Суперники ідуть на ближю гору, ми вирішуємо спочатку іти далі на г. Овул. Поки дійшли до підніжя гори вже стемніло, вмикаємо ліхтарики, форсуєм річку, знаходимо стежку і починаємо штурм вершини. Буквально через пару сот метрів потрапляємо в завал. Куди обходити - невідомо .... премо напролом
Годину а може і більше стрибаємо, повземо, карабкаємось, падаєм, обдираємся, матюкаємся ...
Нарешті ця мука закінчується, але простіше не стає То крутяк, то густий сухостій, то чорниці до колін .... Нарешті потрапляємо на стежку і стає трохи веселіше.
Незабаром бачимо як згори наближаються ліхтарики. Виявляється це наші люди - команда ЕКС-К2 зі Славком Пажухом та минуолорічні переможці - Ушльопки. Ділимося враженями, лякаємо один одного тим шо попереду і розходимось: вони донизу , а ми вгору.
Остані сотні метрів знову доводиться стрибати, протискатись, плазувати і т.д. по жерепу.
Нарешті вершина

тут коментарі зайві

Трохи перепочивши починаємо спуск. Згори жереп долається набагато легше . Десь на середині гори вирішуєм, що не варто знову патись в буреломи, тому падаємо враво шоб вийти у струмок.
Спускаємось довго ... дуже довго .... Майже внизу зустрічаємо якусь команду.Вони ідуть вгору ... із співчуттям дивлюсь їм у спину
Перепочивши біля струмка, виходимо на дорогу і топаємо назад 6 км на штурм наступної гори.
Біля підніжя лягаємо біля колоди перепочити, починає світати
Раптом чуємо радісний голос Хві, який уже спускається з гори, а за ним і Любко підтягується. Вони нас втішають, шо нас чекає півтори години рачкування вгору і ми, щасливі, топаємо. Десь на половині підйому зустрічаєм команду 220 , а майже під вершиною, коли знову приляли відпочити, мимо нас донизу пробігли ше кілька комад.
Нарешті вершина - ОСТАННЯ

Мухи заважають відпочити, тому, полежавши 5 хв., біжимо донизу.
На КП судді дають інформацію, що Чернівчани виїхали на фініш десь година 3 ночі, а це означає, що вони не ходили на г. Овул і теоретично, за кількістю взятих КП, ми лідери

Спочатку вирішуємо їхати короткою дорогою, через хребти. Але проходимо 2 км лісовозною дорогою, впираємось в завали і вирішуєм не ризикувати - краще об'їхати кілометрів із 50 (а напряму ж лише 10 ). Повертаємо назад, виходимо на дорогу, втративши годину часу, і знову: Осмолода - Сливки-Луквиця-Богрівка-Яблонька. От сюди я ше досить бодренько крутив .
А далі ... останні кілометрів 15 від Яблоньки до Старої Гути я вже не чув ні рук, ні ніг. І лише п'ята точка постійно нагадувала про своє існуваня.

Ось нарешті ... останє КП, міст і останій техетап

Як пожартувала суддя - дійсно привиди.

Іще 2 км і кінець наших мук.

Назар сказав, шо більше він в такі забавки не бавиться і відразу завалився спати.

Результатом цього мазохізму є подерті ноги і руки, фінгал під оком, шишка на потилиці, куча призового барахла і почуття виконаного обов'язку
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic