РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (5) « Перша ... 2 3 [4] 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Велодень 2015, 30.05.2015р.
Leonid
Дата 26 Квітня 2015, 22:51
Quote Post

ветеран броуновского движения

30 травня 2015 року Громадська організація „Львівський Велоклуб” за підтримки Управління молоді, сім"ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради проведе у Львові акцію під назвою "Всеукраїнський велодень".
Акцію підтримують також: Львівська Асоціація Велосипедистів , Клуб велосипедного туризму „Колесо вітрів”, Велоклуб друзів природи „Рух”.

Акція відбудеться з 10:30 до 13:00.

Учасники імпрези збираються з 10.30 на площі перед оперним театром, звідки об 11.00 здійснять велопробіг за наступним маршрутом: проспект Свободи, проспект Шевченка, вул. Саксаганського, площа Петрушевича, вул. Зелена, вул. Сихівська, проспект Червоної Калини, вул. Хуторівка, вул. Наукова, вул. Кульпарківська, вул. Антоновича, вул. Олександра Невського, вул. Устияновича, вул. Соломії Крушельницької, вул. Січових стрільців, проспект Свободи.

30 травня Всеукраїнський велодень пройде не тільки у Львові, але й у багатьох містах України, зокрема, у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Миколаєві.

Головна ідея акції: звільнення вулиць великих міст України від чадних вихлопів і заторів завдяки пересуванню на велосипедах.

Велосипедисти також виступають за створення велосипедних доріжок, які сприятимуть підвищенню безпеки руху на дорогах, за впровадження спеціально обладнаних паркувальних ділянок біля громадських місць, а також за взаємоповагу та дотримання правил дорожнього руху на вулицях українських міст водіями усіх транспортних засобів та пішоходами.

Маршрут Велодня 2015 Львів

FACEBOOK
Email PosterUsers Website
romakvadrat
Дата 07 Червня 2015, 15:07
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 15:57)
Знов во всем вынен ЧД. Шановный панэ romakvadrat дайте ссылочку, где ЧД вчить шановного пана Шмида, будуваты велодорижки? laugh.gif

Ну все, дядьку ЧД обідив laugh.gif
Просто пан Шмід на Ваші зауваги дуже болісно реагує, тому і згадав. Ви, тойво, - не беріть до голови laugh.gif
Email Poster
alex4alex
Дата 07 Червня 2015, 15:16
Quote Post

рокет Алекс

Думаю, адекватні люди зроблять висновки smile.gif
Users Website
ЧД_
Дата 07 Червня 2015, 15:41
Quote Post

sprzedawca materacow

Подарю идею. Если на велодень устроить парад сисек, то явка будет 100% laugh.gif
Шмід
Дата 07 Червня 2015, 22:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (romakvadrat @ нині, у 12:09)
Мені не подобається те, коли вказують в що і як я повинен одягатися під час свого дозвілля. Подібно як і Вам, коли шановний пан ЧД вчить Вас, як правильно велодоріжки прокладати потрібно laugh.gif

Шановний пан ЧД не вчить Шміда будувати велодоріжки, тому що пан ЧД поняття зеленого не має, як їх будувати і навіщо вони місту. Пан ЧД чудово обходиться без велодоріжок і думає, що всі так можуть.

Зате пан ЧД вчить свого однодумця kiepa, як вішати тих, хто будує велодоріжки.

Dr.Alex: Дата 27 Травня 2015, 0:19
Quote Post Пане Шмід! Мені особисто приємно читати Ваші пости, бо мають зміст і бачу що знаєте справу.
Звичайно кожен має право висловлювати свою думку- демократія!!! Але що неприємно що багато тільки хочуть побазікати, і в основному критикувати, навітьна щось добре зроблене( критика котірується!)

ЧД: Дата 27 Травня 2015, 6:47
Мий канадийский френд....... А всих тых про кого Вы говорыты, мы бы с шановным кЭпом развишувалы бы на ще не зрубаных львивських каштанах.

Пан ЧД, як і пан romakvadrat думає, що Шміду цей жарт має сподобатися. Але Шмід думає, що пану ЧД просто бракує виховання, а пану romakvadrat бракує логіки.

ЧД: Дата 30 Травня 2015, 6:22
Ну во. пан Шмид образывся.
ПС ЧД подклывал кЭпа, а обидились Шмид и фюрерман. Совпадение? Не думаю. (с) prankster2.gif

Email Poster
Шмід
Дата 07 Червня 2015, 22:47
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (romakvadrat @ нині, у 12:09)
Мені не подобається те, коли вказують в що і як я повинен одягатися під час свого дозвілля.

Мені абсолютно байдуже, хто в чому їздить на велосипеді.

Але мене плющить від такої агресивної реакції на безневинний заклик на фейсбуці їхати на велодень у неспортивній формі.
Email Poster
alex4alex
Дата 07 Червня 2015, 23:11
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Шмід @ вчора, у 23:47)
Але мене плющить від такої агресивної реакції на безневинний заклик на фейсбуці їхати на велодень у неспортивній формі.

Якби це був просто заклик, ніхто би слова не сказав. на велодні 60% не у формі. Але там були значно агресивніші тенденції.
Users Website
Шмід
Дата 07 Червня 2015, 23:41
Quote Post

Постійний учасник

Які саме?
Email Poster
romakvadrat
Дата 08 Червня 2015, 5:11
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Шмід @ вчора, у 23:41)
Пан ЧД, як і пан romakvadrat думає, що Шміду цей жарт має сподобатися. Але Шмід думає, що пану ЧД просто бракує виховання, а пану romakvadrat бракує логіки.

пан шмід вже переходить на образи. зупиніться трохи.
Email Poster
ЧД_
Дата 08 Червня 2015, 8:25
Quote Post

sprzedawca materacow

Да, да, ЧД ще вынен в смерти Кеннеди и обвале грывни. Шоб вы всю жизнь в Цунив ездили. laugh.gif

Пане Шмид, ЧД воспитаный кролик, тому даже не запостил телепередачу "агенты вплыву" за велодорижки. Панам кЭпу и фюрерману вона бы сподобалась. Но ЧД поважае Вашу нелегку працю, тому не постил.

ЛАВ и ЛВК дублючи один одного организации. В свое время ЛВК досталось багацько критики, но зато из поедания Челенжем курицы на Финише. ЛВК благодоря усилиям Гегемона вырасло до небывалых высот.

Фрейпарады. ЧД напевно с першого травня не любэ нияких парадив. Но Фреевна. если шо задумала то зробэ обязательно.

Тут нужно еще вспомнить Отца львовского кроскантри. Который перетворил Брюховичи в американские горки.

Еще Мать церковного туризма.

До чого вэдэ ЧД: багато ризных людей робыть справу популяризации ровера, но все порознь, часто заважая друг другу. А так, если объеденить усилия, тогда бы на первой Сотке 250чел в лайкре и ще 250 хипстеров с корзиночками, и по велодорожке. Ну не велорай? prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 08 Червня 2015, 8:32
alex4alex
Дата 08 Червня 2015, 8:54
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Шмід @ нині, у 00:41)
Які саме?

Як мінімум ось такі, не кажучи вже про коментарі та інші заклики. Порпатися далі у цих "групах", в якій матеріал "лайкра" діє як червона тряпка на бика, немає жодного бажання laugh.gif

тут
user posted image

Це повідомлення відредагував alex4alex - 08 Червня 2015, 8:56
Users Website
ЧД_
Дата 08 Червня 2015, 9:42
Quote Post

sprzedawca materacow

Профессор, ну и в чем проблема? эта конфесия призвала парфиян к джинсам. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 08 Червня 2015, 9:42
Taiwo
Дата 08 Червня 2015, 11:47
Quote Post

road sage

QUOTE (alex4alex @ нині, у 09:54)
Як мінімум ось такі, не кажучи вже про коментарі та інші заклики. Порпатися далі у цих "групах", в якій матеріал "лайкра" діє як червона тряпка на бика, немає жодного бажання laugh.gif

тут
user posted image

я думаю це робилося з метою залучити побільше "не формальної" публіки, бо більшість велосипедистів саме в такому одязі кожного дня і катаються. все ж заклик виглядає трохи недбало і грубо написаний. наскільки я знаю дана "асоціація" не є якимось офіційним органом тому і пишуть відповідно
Email PosterUsers Website
Шмід
Дата 08 Червня 2015, 22:06
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (alex4alex @ нині, у 06:54)

тут
user posted image

Ви казали про якісь "значно агресивніші тенденції". Я не бачу тут жодної агресії. Тільки заклик. А от реакція на нього така, ніби це заклик до содомії.
Email Poster
foreman
Дата 08 Червня 2015, 23:15
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (freya @ 07 Червня 2015, 13:03)
Алекс, перш ніж перднути в калюжу, подумай добре))) Ти позиціонуєш вел, як одиницю спорту, я - як транспорт для пересування по місту. І кинь пруф, де фігурує термін "не допускать" чи щось таке. Маргіналом для мене став ти, бо при зустрічі ти мило посміхаєшся, а за спиною бризкаєш гімном, як звичайна торговка на ринку. Лукавих людей я просто не поважаю.
В мене все, більше тут писати не маю настрою та часу. wink.gif

...респект і ПОВАГА ЗА ТАКУ РЕМАРКУ!!!
Email Poster
foreman
Дата 08 Червня 2015, 23:21
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Шмід @ 07 Червня 2015, 23:41)
Шановний пан ЧД не вчить Шміда будувати велодоріжки, тому що пан ЧД поняття зеленого не має, як їх будувати і навіщо вони місту. Пан ЧД чудово обходиться без велодоріжок і думає, що всі так можуть.

Зате пан ЧД вчить свого однодумця kiepa, як вішати тих, хто будує велодоріжки.

...АААААААААААААААААААА ---ШО-ШО-ШО-ШО----ТИ-ТИ-ТИ-ТИ-ТИ ----ВМІЄШ-ВМІЄШ-ВМІЄШ-ВМІЄШ---будувати - будувати - будувати - будувати??? РАДШЕ піз-юлінькати!!!
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) « Перша ... 2 3 [4] 5  Reply to this topicStart new topic